Faza cu Domnul Colonel merita filmata de unul dintre noi,oricum a fost inregistrata de cameramanul jandarmeriei.Sincer cred era comandantul obiectivului(Sala Regimentului de Garda), totusi cel mai emotionant moment a fost cand au venit intaririle (soldati de la politia militara) si deja jandarmii dadeau din coltz in coltz.La final a ramas cum trebuia,militarii inauntru si jandarmii afara!
P.S. Eu asteptam faza cand bagau baietii glontzul pe tzeava si jandarmii ar fi pupat tzarana....heheheh

