FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1414243444568»
STARforce05.05.2011 11:36

Faza cu Domnul Colonel merita filmata de unul dintre noi,oricum a fost inregistrata de cameramanul jandarmeriei.Sincer cred era comandantul obiectivului(Sala Regimentului de Garda), totusi cel mai emotionant moment a fost cand au venit intaririle (soldati de la politia militara) si deja jandarmii dadeau din coltz in coltz.La final a ramas cum trebuia,militarii inauntru si jandarmii afara!

 

 

P.S. Eu asteptam faza cand bagau baietii glontzul pe tzeava si jandarmii ar fi pupat tzarana....heheheh

Stanici05.05.2011 11:45

Hai, ma, ca o dai in balarii. Santinelele alea trebuiau sa poarte arme, ca erau in post la un obiectiv strategic. Nu confunda Armata cu o gasca de cartier care isi agita ostentativ batele.

STARforce05.05.2011 11:59

Stanele bea o bere si du-te la un masaj cu finalizare,ce plm nu am voie sa am si eu visele mele erotice....hehehehe

 

Esti prea serios cand nu esti beat, sincer acum!

RaDoooI05.05.2011 14:13

Chiar daca-i batem in seara asta, misiune imposibila dupa.. la Ploiesti. Daca arbitrii au facut ce-au facut aseara, ma intreb, la ei acasa ce o sa faca??

 

Oricum, FORZA Steaua! fular-campionii

Cu totii la SALA!

SuperstaR1805.05.2011 17:25

Nota 9 pt atmosfera(m-am intors ragusit), 5 pentru sala (si transpirat ca dracu) si 2 pentru apararea echipei din seara asta. Absolut dezastruoasa la unele faze.

 

 

RaDoooI05.05.2011 17:37

Si nota 10 pentru arbitrii.

Gaby1105.05.2011 17:51
Si nota 10 pentru arbitrii.

cu minus...execrabil. dar si ai nostri au comis-o grav. in fine, s-au enervat pe deciziile arbitrilor, ieri au jucat mult mai bine

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE05.05.2011 18:42

Eu zic daca se venea la Ploiesti in primele meciuri alt rezultat era acum.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE05.05.2011 19:23

Meciul este acum pe digi plus.

Maye05.05.2011 20:31

Divizia A , Play Off - Semifinale - Meci 4

 

CSA Steaua Turabo - Asesoft Ploiesti 81 - 85

 

Steaua a pierdut semifinala la general cu scorul de 1-3

STARforce05.05.2011 20:56

Cat au putut sa ne fure arbitrii...

Ionutzalexx06.05.2011 08:09

Atmosfera de nota 10! Am cantat pana am ragusit! :)

Tot respectul pentru baieti, au facut tot ce le-a stat in putinta sa castige.

Arbitre sa-ti dam la ****

SuperstaR1807.05.2011 23:08

cand sunt meciurile pentru locul 3?

Feizbucurile astora care ne-au facut sa ne simtim iarasi mandri:

 

 

http://www.facebook.com/pages/Hristo-Nikol...23048032?ref=ts - Nikolov

 

http://www.facebook.com/pages/Josh-Jackson...05041089?ref=ts - Jackson

 

http://www.facebook.com/pages/Josh-Jackson...05041089?ref=ts - Stanescu

 

 

Maye08.05.2011 22:46

14,18 si 21 mai

Costi09.05.2011 09:32

Atmosfera de la meci

1on09.05.2011 10:37
14,18 si 21 mai

Care e acasa si care in deplasare?

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.05.2011 11:29

14 la ei 18 la noi si 22 la Medias.

Maye13.05.2011 08:23

Divizia A - Finala Mica - Meci 1

 

Sambata, 14.05.2011 - 18:00

 

Gaz Metan Medias - CSA Steaua

Lari14.05.2011 16:39
Iiiihhhhaaaaaaaa!!!

CSA.jpg

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.05.2011 17:13

Daca castigam miercuri primim medaile de bronz.

red&blue_boy14.05.2011 21:23

Bravo baieti ! CSA !

Bogdan15.05.2011 05:57

Hafnar? A plecat si el?

Costi15.05.2011 10:03

lui oricum ii expira contractul in vara. daca tot au ratat calificarea in finala, meciurile nu au mai avut o miza asa mare pentru el, cerand sa plece mai devreme.

leoSUD15.05.2011 12:12

miercuri se joaca de la 18 ?

Maye15.05.2011 20:24

Nu.

19:30

«1414243444568»