FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1323334353668»
zob7910.03.2011 23:28

Eu zic sa se joace la Odorheiu Secuiesc sau Miercurea Ciuc, daca tot vorbim de Cupa Romaniei...

leoSUD11.03.2011 12:03

DIVIZIA A, ARENA DE BASCHET, Bucuresti

 

Sam, 12 Martie 2011 18:00

 

CSM Bucuresti

vs

CSA Steaua TURABO Bucuresti

 

bcsteaua.ro

Maye11.03.2011 20:10
dee12.03.2011 14:54

De unde si pana unde Cupa Romaniei trebuie sa se joace obligatoriu in Capitala? Si mai ales la baschet, un sport care, sa fim seriosi, nu e atat de popular in Bucuresti cum e in Ploiesti, Tg. Mures, Cluj ,Sibiu sau Timisoara. Ma indoiesc ca Polivalenta de 6000 de loc. (sau cat are), s-ar fi ocupat in proportie de 30%. All Star Game-ul e anul acesta la Sibiu, poate insa la anul va fi organizat in Bucuresti.

 

Eu zic sa se joace la Odorheiu Secuiesc sau Miercurea Ciuc, daca tot vorbim de Cupa Romaniei...

 

@zob: ia un 50 de votka si calmeaza-te, apoi consulta statisticile. (exclude turneele demonstartive de genul Harlem Globetrotters, rezuma-te la meciurile oficiale de sporturi in sala)

zob7912.03.2011 15:34

Mai beeee, de ce te repezi sa spui prostii, din moment ce nu stai in Bucuresti? La un turneu final la care ar participa Steaua, Polivalenta ar fi circa 75% plina; si, te rog eu, lasa laba cu pasiunea pt baschet a aurolacilor din tara - daca echipa lor de kkt n-ar participa la respectivul turneu, ar bate vintul prin sali. Sintem atit de priceputi sa fabricam mituri de mucava cind n-avem ce pune pe masa...

pytycrys14.03.2011 13:16

Miercuri la 7 jucam la Sala Mihai Viteazu cu CS Politehnica Iasi.

Hai baietii!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.03.2011 15:11

Daca batem azi la hochei jucam si la hochei miercuri.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.03.2011 22:39

Numai la baschet putem castiga ceva la polo si volei sanse mici, de celelate sporturi nici nu mai vorbim........

AG15.03.2011 19:45
Ma indoiesc ca Polivalenta de 6000 de loc. (sau cat are), s-ar fi ocupat in proportie de 30%.

 

alooohaa.. lasa statisticile.. in ceea ce priveste alte echipe,nu ne intereseaza, in ceea ce priveste CSA Steaua , meci de meci la basket avem sala plina, de ce crezi ca nu am umple sala polivalenta ?? ia aminte de la meciul de handball Steaua- Granollers.. ( jucat in sala polivalenta Bucuresti )

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE15.03.2011 21:44

Manie la ora 19:00 cu Poli Iasi, cred ca va fi un antrenament bun inainte de marele meci cu csu ploiesti.

Maye15.03.2011 23:24

Etapa 26,

 

CSA Steaua - Poli Iasi

Lari16.03.2011 18:47

Am batut cu 105-60. :steagcruce:

pytycrys16.03.2011 18:58

Sambata sau duminica cu Ploiesti?

Lari16.03.2011 19:02

Pe 19, de la 19:30, in direct pe TVR 3.

andrey2716.03.2011 20:13

Deplasare ceva :) ??

Lari16.03.2011 20:36

Da, cu metrou' pana la Politehnica.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE16.03.2011 20:39

Chiar sambata il au pus jegosii, cred ca au programat meciul sambata special pentru ca avem meci la fotbal.

pytycrys16.03.2011 20:43

Si ce daca. Mergem la baschet..

Maye16.03.2011 22:50
The_Foxes17.03.2011 15:58

Bilete Final Four Tg-Mures

 

Joi- 7 aprilie - 20 lei ( Steaua- Csu Ploiesti-dupa ora 18 sigur)

 

Vineri- 8 aprilie- 20 lei

 

 

Se vor pune in vanzare incepand cu 1 aprilie pana atunci avand intaietate cei cu abonamente.

 

 

Sala are aproximativ 2000 de locuri.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE17.03.2011 16:23

Aha,daca vreau sa ma duc la meciuri mai trebuie sa mai si dau 20 de lei ca sa le umplu buzunarele la sarca federatie.

r3fl3x17.03.2011 18:23
Si ce daca. Mergem la baschet..

 

Sau la fotbal..

Gh0stEAUA17.03.2011 20:29
Sau la fotbal..

Sau la baschet..

LanDSharK17.03.2011 21:44

De ce m-as duce la fotbal in detrimentul meciului de la baschet ?! Nu vad absolut niciun motiv !!

CSA !!

Maye17.03.2011 22:02

**** bilete la final four

«1323334353668»