FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1333435363768»
Maye17.03.2011 22:26

Votati si voi jucatorii Stelei pentru All Star Game in Echipa Sudului

 

http://www.frbaschet.ro/all-star-game/masculin

 

Steaua face parte din echipa Sudului !

Maye18.03.2011 13:05

Etapa 27

Sambata, 19.03.2011, orele 19:30

CSA Steaua - Asesoft Ploiesti

Maye18.03.2011 13:35
Lari19.03.2011 19:31

71-71 (16-16, 15-22, 16-17, 24-16). Prelungiri

 

A. Mandache - 9 puncte, 2 recuperari, 3 asssituri

I. Orbeanu - 2, 2, 0

H. Nikolov - 11, 2, 3

V. Biasutti - 0,0,0

J. Jackson - 3, 3, 2

B. Tibirna - 0,0,0

G. Hafnar - 4, 2, 1

V. Carutasu - 0,0,0

B. Popescu (eliminat, 5 g.p.) - 10, 8, 1

T. Smith - 4, 4, 1

V. Stanescu - 15, 17, 2 !!!

I. Tomeljak - 13, 2, 0

 

HAAAI, BAIETII !!!

Adrian19.03.2011 20:02

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

 

Bag picioarele in el meci ca numa' nervi am....

 

 

In sfarsit batem si noi in ultima secunda!

Lari19.03.2011 20:04

Am batut cu 93-92 (10-10, 12-11 in prelungiri), dupa un cos de 2 puncte in ultimele secunde reusit de Hafnar!!! :yeahh:

Clipboard02.jpg

Bogdan19.03.2011 20:23

Magic, Fin, Senzational!

Maye19.03.2011 20:25

Sublim !

red&blue_boy19.03.2011 20:41

Bravo baieti !!!

Gh0stEAUA19.03.2011 21:55

daca stie cineva unde se poate vedea meciul inregistrat e rugat sa puna linkul, multumesc :).

misulikca19.03.2011 22:02

Si eu as dori acest lucru!Multumesc

 

daca stie cineva unde se poate vedea meciul inregistrat e rugat sa puna linkul, multumesc :) .

 

 

 

fular_campionii.gifTurabo!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE19.03.2011 22:26

Inca o zi din viata mea decata pentru CSA multi kilometri parcusi de noi pentru doar doua culori.

leoSUD19.03.2011 22:55

Absolut suberb !

Chiar daca nu o sa mai aud niciodata cu urechea dreapta..[cum plm sa-ti cada tubu din ureche?:))))]

Clar a meritat!

misulikca19.03.2011 23:01

Cum adica ti-a cazut tubu din ureche?:D

Absolut suberb !

Chiar daca nu o sa mai aud niciodata cu urechea dreapta..[cum plm sa-ti cada tubu din ureche? :)) ))]

Clar a meritat!

STARforce19.03.2011 23:16

Atmosfera de vis la sfarsit cand am intrat pe teren si am navalit peste baieti!!!!!!!!!

Maye19.03.2011 23:45

Etapa 27

 

CSA Steaua - Asesoft Ploiesti 93-92, dupa prelungiri

leoSUD20.03.2011 00:15
Cum adica ti-a cazut tubu din ureche? :D
Acum 6 luni m-am operat la ureche si mi-au bagat un tub minuscul langa timpan.. si la meci a sarit si nu o sa mai pot sa aud niciodata cu urechea dreapta :)))
f234567k20.03.2011 00:25

Sa facem o cheta pentru o ureche noua si pentru panourile publicitare rupte la cosul lui Hafnar. Ce gluma proasta. Scuze! =))

leoSUD20.03.2011 01:34

=)))))))Recunosc! eu am rupt primu panou publicitar etapele trecute:D:)))))

Drogatii aia m-au impins :(

LanDSharK20.03.2011 11:51

Fara voce azi! Seara de povestit nepotilor !!!

Gh0stEAUA20.03.2011 12:49

Chiar nu avem si noi niste poze de la meci, filmulete postate pe youtube.. orice ?

albanezul20.03.2011 13:08

am fost prea preocupati sa cantam..nu am avut timp de poze si filmulete.

Gh0stEAUA20.03.2011 13:34
--> prezentare echipa
misulikca20.03.2011 14:11

Sti ce ar merita baietii astia?O deplasare la pitesti.Ar fi senzational!

 

 

 

 

fular_campionii.gifsteag_cruce_invers.gif

zob7920.03.2011 14:43

Si, bineinteles, sa mergem la toate meciurile din deplasare la probabila semifinala cu Asesoft.

N-o sa ne lasam mai prejos decit vagaboandele alea de aseara care ciripeau ca o vrabie dupa un viol in grup la fiecare cos al cioroilor din Ploiesti.

«1333435363768»