Votati si voi jucatorii Stelei pentru All Star Game in Echipa Sudului
http://www.frbaschet.ro/all-star-game/masculin
Steaua face parte din echipa Sudului !
Votati si voi jucatorii Stelei pentru All Star Game in Echipa Sudului
http://www.frbaschet.ro/all-star-game/masculin
Steaua face parte din echipa Sudului !
71-71 (16-16, 15-22, 16-17, 24-16). Prelungiri
A. Mandache - 9 puncte, 2 recuperari, 3 asssituri
I. Orbeanu - 2, 2, 0
H. Nikolov - 11, 2, 3
V. Biasutti - 0,0,0
J. Jackson - 3, 3, 2
B. Tibirna - 0,0,0
G. Hafnar - 4, 2, 1
V. Carutasu - 0,0,0
B. Popescu (eliminat, 5 g.p.) - 10, 8, 1
T. Smith - 4, 4, 1
V. Stanescu - 15, 17, 2 !!!
I. Tomeljak - 13, 2, 0
HAAAI, BAIETII !!!
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bag picioarele in el meci ca numa' nervi am....
In sfarsit batem si noi in ultima secunda!
Magic, Fin, Senzational!
Sublim !
Bravo baieti !!!
daca stie cineva unde se poate vedea meciul inregistrat e rugat sa puna linkul, multumesc
.
Si eu as dori acest lucru!Multumesc
daca stie cineva unde se poate vedea meciul inregistrat e rugat sa puna linkul, multumesc.
Turabo!
Inca o zi din viata mea decata pentru CSA multi kilometri parcusi de noi pentru doar doua culori.
Absolut suberb !
Chiar daca nu o sa mai aud niciodata cu urechea dreapta..[cum plm sa-ti cada tubu din ureche?
))]
Clar a meritat!
Cum adica ti-a cazut tubu din ureche?![]()
Absolut suberb !Chiar daca nu o sa mai aud niciodata cu urechea dreapta..[cum plm sa-ti cada tubu din ureche?
))]
Clar a meritat!
Atmosfera de vis la sfarsit cand am intrat pe teren si am navalit peste baieti!!!!!!!!!
Acum 6 luni m-am operat la ureche si mi-au bagat un tub minuscul langa timpan.. si la meci a sarit si nu o sa mai pot sa aud niciodata cu urechea dreaptaCum adica ti-a cazut tubu din ureche?![]()
Sa facem o cheta pentru o ureche noua si pentru panourile publicitare rupte la cosul lui Hafnar. Ce gluma proasta. Scuze! =))
=)))))))Recunosc! eu am rupt primu panou publicitar etapele trecute:D:)))))
Drogatii aia m-au impins ![]()
Fara voce azi! Seara de povestit nepotilor !!!
Chiar nu avem si noi niste poze de la meci, filmulete postate pe youtube.. orice ?
am fost prea preocupati sa cantam..nu am avut timp de poze si filmulete.
Sti ce ar merita baietii astia?O deplasare la pitesti.Ar fi senzational!
![]()
![]()
Si, bineinteles, sa mergem la toate meciurile din deplasare la probabila semifinala cu Asesoft.
N-o sa ne lasam mai prejos decit vagaboandele alea de aseara care ciripeau ca o vrabie dupa un viol in grup la fiecare cos al cioroilor din Ploiesti.