FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1343536373868»
misulikca20.03.2011 15:04

Si daca e sa mergem...o sa fim ca intotdeauna maxim 30 de insi.Macar aia de aseara au fost cam o peluza intreaga!

 

Si, bineinteles, sa mergem la toate meciurile din deplasare la probabila semifinala cu Asesoft.

N-o sa ne lasam mai prejos decit vagaboandele alea de aseara care ciripeau ca o vrabie dupa un viol in grup la fiecare cos al cioroilor din Ploiesti.

zob7920.03.2011 15:40

Si-atunci de ce ii meritam pe baietii astia?

AG20.03.2011 18:51

daca ratam meciul asta cred ca mi-as fi taiat venele

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE20.03.2011 18:52

Daca nu jucam si la fotbal eram mai multi si mai frumos.

BAF-kimi20.03.2011 18:52

Ce atmosfera aseara, ce final, ce victorie. :)

Daniel-Ionut20.03.2011 19:06
LanDSharK21.03.2011 09:19

Pacat ca unii au ales fotbalul in detrimentul baschetului.

leoSUD21.03.2011 09:58

maine la csm Bucuresti !

LanDSharK21.03.2011 10:12

miercuri

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.03.2011 10:25

Manie la hochei poimanie la baschet.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE22.03.2011 10:51

Meciul de la Pitesti este duminica de la ora 17:30 pe tvr3.

Maye22.03.2011 12:06

Miercuri, orele 18, Arena de Baschet - Bucuresti

 

Restanta etapa 25

 

CSM Bucuresti - CSA Steaua

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.03.2011 11:13

Sa ivadam pitestiul.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.03.2011 13:36

Sau tot sunt singurul care merge. :)

saptemai24.03.2011 23:52

nu.

Maye26.03.2011 21:01

Etapa 28

 

BCMU Pitesti - CSA Steaua

saptemai26.03.2011 21:54

tur

 

autocar de la autobaza militari - 15ron

 

retur

 

tren accelerat, de la 21:15

 

 

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE26.03.2011 22:12

Vezi ca nu circula sambata si duminica ala de la 21:15.

saptemai26.03.2011 22:13

atunci pe jos....

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE26.03.2011 22:17

Trebuie plecat mai dreveme.

Lari27.03.2011 14:45

BC Pitesti - CSA Steaua: 16-12 dupa primul sfert (TVR 3).

 

Incredibil ce greseli putem face in atac...

leoSUD27.03.2011 15:06

conducem cu 32-31 si mai este o singura repriza.

Hai baieti!

Lari27.03.2011 16:10

Ce injura taranii din tribune ca le-am tras-o la cioc. HEHEHEEE...

 

 

zob7927.03.2011 19:05

Sa zicem ca te numesti...Stanescu sau Popescu, si esti unul din jucatorii romani de baschet reprezentativi ai ultimului deceniu. Sa zicem, de asemenea, ca ai avut o cariera sportiva exemplara, nedindu-le niciodata ocazia fituicilor din Romania sa scrie vreo mizerie despre tine. Atunci, in zecile de momente in care tiganii si taranii din cate-un catun al tarii scot pe bot expresii gen "stanescule, taci in p. ma-tii" sau "popescule sa-mi bag **** in Steaua ta", n-ar trebui ca legile sportive sa-ti dea, intr-un fel, ocazia sa-ti faci dreptate singur? n-ar trebui sa poti sari, precum Eric Cantona, in tribune si sa-i obligi pe respectivii labari sa te suga pina vomita?

Jur ca nu inteleg cum se abtin baietii astia; eu am jucat baschet pina la 15 ani iar la 14 l-am umplut de singe pe un dobitoc care mi-a spus ceva ce suna ca un alint fata de ce-am auzit de la handicapatii din pitesti...

Bogdan27.03.2011 19:09

Stanescu chiar a reactionat frumos la sfarsit cand le zicea alora sa faca ciocul mic. Bravo lui.

«1343536373868»