FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1232425262768»
Costi28.01.2011 10:56

speram ca nu...cel putin discutiile au fost pentru polivalenta

pytycrys28.01.2011 13:44

Cand ar trebui sa fie semifinalele astea? Nu e campionat? Sau se termina in mod "playoff" ?

Costi28.01.2011 13:56

e playoff, unde se califica primele 8 echipe.vor exista astfel: sferturi, semifinala si finala

Maye28.01.2011 13:56

Se va juca play off la sfarsitul campionatului.

 

Adica, se joaca de cand stiu eu de baschet :)

Edededi28.01.2011 14:50

Noi nu suntem in stare sa umple "bordeiul " ala si visam la Polivalenta....

Costi28.01.2011 14:53

am fost in stare sa-l umplem de nenumarate ori, mai ales la meciurile importante sau la meciurile din cupele europene, unde a ramas lume pe dinafara. am fost in stare sa umplem polivalenta in diversi ani, intr-o finala nu suntem in stare sa o umplem? Dar pana una alta, de ce ar trebui sa o umplem, ci doar sa fim multi :)

Cu o promovare buna, din timp, am umple si peluza...sunt sigur de asta.

Edededi28.01.2011 15:51

Ma refer sa umplem sala :)) nu o peluza amarata , ca noi nu suntem Urziceni sau alte echipe sa ne chinuim sa umplem o peluza de 200 de oameni noi suntem Steaua

albanezul28.01.2011 16:05
Ma refer sa umplem sala :)) nu o peluza amarata , ca noi nu suntem Urziceni sau alte echipe sa ne chinuim sa umplem o peluza de 200 de oameni noi suntem Steaua

usor ma nebune ca se umple.

Costi28.01.2011 16:20
Ma refer sa umplem sala :)) nu o peluza amarata , ca noi nu suntem Urziceni sau alte echipe sa ne chinuim sa umplem o peluza de 200 de oameni noi suntem Steaua

Peluza de la polivalenta are in jur de 1000 de locuri. Iar eu, sincer, as prefera o peluza plina si o sala goala, decat o sala plina si atat, fara pic de atmosfera.

pytycrys28.01.2011 18:16

De acord cu Costi. Mai bine putini si de calitate decat multi si degeaba.

Edededi28.01.2011 20:43

eu m-as multumii si cu sala Mihai viteazul plina de suporteri

Costi28.01.2011 21:00

plina de ultrasi sau de suporteri? ca e mare diferenta :))

Maye28.01.2011 21:10
Edededi28.01.2011 22:06

ultrasi

albanezul29.01.2011 12:10
ultrasi

nu exista asa ceva..trezirea!

Lari29.01.2011 17:33

@Albanezul

Cum sa nu existe ultrasi, nene, ce-ai? Tu stii cate nickuri cu ultra(s) sunt doar pe situ' asta? fularultras

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.01.2011 18:28

Este 52-52 cu 5 minute pana la final.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE29.01.2011 18:51

Cu 20 de secunde eram condusi cu 62-61 si Popescu a aruncat de trei puncte si a marcat, scor final 62-64, bravooooooo Popescu bravooooooo Steaua.

Lari29.01.2011 19:03

Cat de tare! :thumbup:

Maye29.01.2011 19:22

Popescu a marcat cu 6 secunde inainte de final.

red&blue_boy29.01.2011 19:23

Ma bucur pentru baieti !

pytycrys29.01.2011 19:28

Bravo! Saptamana viitoare avem acasa cu Cravoia mi se pare, nu?

Lari29.01.2011 19:31

Cu Targu Mures.

red&blue_boy29.01.2011 19:33

Meci greu.

Maye29.01.2011 20:01

Pana atunci, avem miercuri la Sibiu.

De altfel , o sa avem o perioada incredibil de grea.

 

Deplasare - Sibiu

Acasa - Mures

Deplasare - Timisoara - Cupa

Deplasare - Medias

Acasa - Timisoara - Cupa

 

Totul in 2 saptamani si jumatate. Adica pana pe 16.02

«1232425262768»