FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1222324252668»
Costi23.01.2011 13:57

avancronica meciului se face de obicei cu o zi inainte. Atunci avem cele mai complete informatii si atunci apare si articolul. Totusi, fcsteaua.ro si Steaua.ro sunt 2 siteuri deschise, si daca vreti sa apara stiri mai des sau mai complete puteti oricand sa implicati activ si sa scrieti voi, cu manuta voastra, articole. Sunt sigur ca cei care alcatuiesc colectivul celor 2 siteuri vor fi mai mult decat incantati!

pytycrys23.01.2011 14:36

Nu era neaparat vorba de avancronica, ci mai mult un "preview" ca sa spun asa.

Nu pentru informatii despre meci neaparat, ci pentru a fi mai multi la meci; gen o invitatie la meci.

Costi23.01.2011 17:35

in momentul de fata nu se stie cu exactitate ora, pentru ca poate suferi modificari, asa ca nu se poate pune un articol in acest sens. Cei care sunt interesati de baschet, stiu ca miercuri va fi meci si vor urmari siteul in zilele urmatoare.(btw, avancronica inseamna preview :) )

 

Oricum miercurea, cu Oradea, nu stiu cata lume o sa vina. Din pacate, cei care au facut sau inca fac parte din galerie(sud, nord, nu conteaza), nu prea vin la meciuri sau cand vin nu se implica activ in cantat, iar ceilalti nu au puterea sa o faca asa cum ar trebui.

albanezul24.01.2011 11:12
in momentul de fata nu se stie cu exactitate ora, pentru ca poate suferi modificari, asa ca nu se poate pune un articol in acest sens. Cei care sunt interesati de baschet, stiu ca miercuri va fi meci si vor urmari siteul in zilele urmatoare.(btw, avancronica inseamna preview :) )

 

Oricum miercurea, cu Oradea, nu stiu cata lume o sa vina. Din pacate, cei care au facut sau inca fac parte din galerie(sud, nord, nu conteaza), nu prea vin la meciuri sau cand vin nu se implica activ in cantat, iar ceilalti nu au puterea sa o faca asa cum ar trebui.

VIVAT CATERINCA..VIVAT ULTRASII STELISTI DE PE COLT!

Edededi24.01.2011 13:03

Eu nu inteleg de ce nu se mai vine cum s-a venit atunci la granollers, adica inafara de miza (semifinala) s-a mai venit dintr-un motiv , ca aici nici daca e miza mare nici daca joaca echipa bine nu se mai vine si nu inteleg de ce , nici macar cu dynamo moscowa , unde am fost cei mai multi , nu s-a venit asa cum "trebuia" pentru o echipa ca Steaua .

Lari24.01.2011 14:41
AG24.01.2011 21:20

@edededi .. aia se numesc suporteri de rezultat.. si din pacate, avem destui printre noi ..

Maye24.01.2011 21:45

Maine , de la 17:00

Edededi24.01.2011 23:52

Pai refuz sa cred ca "suporterii adevarati" sunt doar cei care sunt prezenti la baschet in timpul unui meci de campionat

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE25.01.2011 10:00

Aia adevarati sunt aia care era sa mance bataie la Craiova la un meci de baschet. :)

Maye25.01.2011 21:48

Miercuri , orele 17:00

 

CSA Steaua - CSM Oradea

Dragos_G26.01.2011 17:27

Ati fost la meciul din etapa trecuta de la Craiova?

leoSUD26.01.2011 19:38

Frumoasa victorie !

Pacat ca nu au marcat 100 de puncte.. :D

Daniel-Ionut26.01.2011 20:42
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE26.01.2011 21:45

Eu cred ca am fost singurul la Craiova.

Maye27.01.2011 00:10
Lari27.01.2011 07:56

Avem al cincilea atac al Diviziei A si a doua aparare! Daca batem in meciul restanta, ne apropiem la singur punct de CSU Ploiesti si Gaz Metan Medias. :thumbup:

 

Etapa viitoare (29 ianuarie), avem meci dificil, la Targu Mures.

Costi27.01.2011 08:42

Energia Rovinari nu e Targu Mures :))

Lari27.01.2011 08:45

Acolo isi joaca meciurile de acasa, mai nou. Nimic nu stii! :look:

 

Da, mah, cu batashii jucam. :D

STARforce27.01.2011 09:17

Ar fi misto sa avem 2-3 steaguri de fluturat la meciurile de acasa...

Costi27.01.2011 09:29

pai steagurile sunt la sala, in acelasi loc unde sunt tevile si toba

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE27.01.2011 09:44

Ba treviti-va cu tirgu mures al vostru joaca la tirgu Jiu.

Daniel-Ionut27.01.2011 11:19
Maye27.01.2011 15:56
zob7928.01.2011 09:14

Stau si ma intreb...semifinalele si (sper) finala le vom juca tot in bordeiul asta?

«1222324252668»