Nici unu.
Nici unu.
Nici unu.
Nici unu.
Ok,sa zicem,sa speram ca vor fi adusi inlocuitori mai buni.Daca vor fi adusi...
Doar ca nu mi se pare ok sa faci atatea schimbari intr-un timp asa scurt.Daca in vara iar o sa plece mai multi jucatori,iar vin altii,e greu sa faci o echipa omogena...
Mai , sa fie clar , nici nu stau jucatorii valorosi aici.
Si va dau si un exemplu clar . In 2008-09 MVP-ul campionatului a fost Bryan Matthews de la CSU Sibiu. Era teribil. Dar nu a mai stat aici. De ce? A ales sa plece in Coreea si sa joaca la un alt nivel si sa castige un salariu mai mare de 10 ori fata de ce avea in Romania.
Nivelul competitiei in Romania este jos si salariile la fel. Nu vin super valorile aici.
2 jucatori noi la Steaua si un nou site dedicat baschetului
http://www.probaschet.ro/articole/theron-s...telei~4236.html
Sper sa fie de bun augur aducerea celor doi.
Care le are cu baschet-ul sa imi zica si mie daca chiar s-a intarit lotul, ca mie nu mi se pare.
53 de meciuri in NBA. E ceva.
O sa vedem.
sambata 15 ianuarie toata lumea la meci !
Ar fi bine sa ne mobilizam si sa facem atmosfera pentru baieti.
Jucam cu Ciuc-ul. Astia sunt pe ultimul loc in campionat, deci probabil vom avea o victorie facila.
Sambata la 7 la sala Mihai Viteazu e meciul.
Prezent !
Steaua Turabo Bucuresti a invins CSM Bucuresti, cu 77-67 intr-un meci amical. BCM Pitesti i-a casapit acasa pe ploiesteni cu 74-72...
Sambata, tre' sa-i troznim pe harghiteni, pe teren propriu.
Prezent. ![]()
A strigat cineva catalogul? ![]()
A strigat cineva catalogul?![]()
buna asta daniele ![]()
Sambata, tre' sa-i troznim pe harghiteni, pe teren propriu.
Nu e chiar asa usor, sa stii. Si-au mai adus si harghitenii ceva jucatori. Oricum , vom vedea , dar rezultatul cu CSM nu trebuie sa ne dea aripi. De la CSM au plecat Waterstradt, Dzambic si Herndon. Adica , 3 din primul 5.
Cam ar trebui. Miercurea Ciuc e pe ultimul loc.
Cam ar trebui. Miercurea Ciuc e pe ultimul loc.
Pai da , dar in tur i-am batut la doar 2 pct (67-65).
Pai da , dar in tur i-am batut la doar 2 pct (67-65).
mda....dar a fost primu meci din campionat ![]()
si pe cei de la csm ii batusem deja de 3 ori ....cu noi cel putin nu au jucat cine stie ce dar au batut gazu acasa si nu mai stiu ce rezultate au mai avut(evidentacum sunt mult mai slabi dupa plecari)
Pai da , dar in tur i-am batut la doar 2 pct (67-65).
Da, dar acum jucam si acasa.. ![]()
Ii batem rau acum ! ![]()
Pune-ti si voi post pe prima pagina va rog
puneti voi ![]()
Adu' toba! ![]()