FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1202122232468»
Maye07.01.2011 15:46

Nici unu.

 

 

Nici unu.

 

red&blue_boy07.01.2011 18:52

Ok,sa zicem,sa speram ca vor fi adusi inlocuitori mai buni.Daca vor fi adusi...

Doar ca nu mi se pare ok sa faci atatea schimbari intr-un timp asa scurt.Daca in vara iar o sa plece mai multi jucatori,iar vin altii,e greu sa faci o echipa omogena...

Maye07.01.2011 22:17

Mai , sa fie clar , nici nu stau jucatorii valorosi aici.

 

Si va dau si un exemplu clar . In 2008-09 MVP-ul campionatului a fost Bryan Matthews de la CSU Sibiu. Era teribil. Dar nu a mai stat aici. De ce? A ales sa plece in Coreea si sa joaca la un alt nivel si sa castige un salariu mai mare de 10 ori fata de ce avea in Romania.

 

Nivelul competitiei in Romania este jos si salariile la fel. Nu vin super valorile aici.

baschetsteaua10.01.2011 09:55

 

 

2 jucatori noi la Steaua si un nou site dedicat baschetului

 

http://www.probaschet.ro/articole/theron-s...telei~4236.html

red&blue_boy10.01.2011 11:48

Sper sa fie de bun augur aducerea celor doi.

pytycrys10.01.2011 12:39

Care le are cu baschet-ul sa imi zica si mie daca chiar s-a intarit lotul, ca mie nu mi se pare.

Maye10.01.2011 13:28

53 de meciuri in NBA. E ceva.

 

O sa vedem.

Maye10.01.2011 22:33
Edededi11.01.2011 16:23

sambata 15 ianuarie toata lumea la meci !

STARforce11.01.2011 16:30

Ar fi bine sa ne mobilizam si sa facem atmosfera pentru baieti.

pytycrys11.01.2011 17:39

Jucam cu Ciuc-ul. Astia sunt pe ultimul loc in campionat, deci probabil vom avea o victorie facila.

Sambata la 7 la sala Mihai Viteazu e meciul.

andrey2712.01.2011 13:22

Prezent !

Lari13.01.2011 10:13

Steaua Turabo Bucuresti a invins CSM Bucuresti, cu 77-67 intr-un meci amical. BCM Pitesti i-a casapit acasa pe ploiesteni cu 74-72...

 

Sambata, tre' sa-i troznim pe harghiteni, pe teren propriu.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.01.2011 10:48

Prezent. :steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut13.01.2011 11:21

A strigat cineva catalogul? :look:

andrey2713.01.2011 12:28
A strigat cineva catalogul? :look:

 

buna asta daniele :))

Maye13.01.2011 13:12
Sambata, tre' sa-i troznim pe harghiteni, pe teren propriu.

Nu e chiar asa usor, sa stii. Si-au mai adus si harghitenii ceva jucatori. Oricum , vom vedea , dar rezultatul cu CSM nu trebuie sa ne dea aripi. De la CSM au plecat Waterstradt, Dzambic si Herndon. Adica , 3 din primul 5.

pytycrys13.01.2011 13:50

Cam ar trebui. Miercurea Ciuc e pe ultimul loc.

Maye13.01.2011 14:01
Cam ar trebui. Miercurea Ciuc e pe ultimul loc.

Pai da , dar in tur i-am batut la doar 2 pct (67-65).

kapp0ne13.01.2011 15:01
Pai da , dar in tur i-am batut la doar 2 pct (67-65).

 

mda....dar a fost primu meci din campionat :)

 

si pe cei de la csm ii batusem deja de 3 ori ....cu noi cel putin nu au jucat cine stie ce dar au batut gazu acasa si nu mai stiu ce rezultate au mai avut(evidentacum sunt mult mai slabi dupa plecari)

pytycrys13.01.2011 17:55
Pai da , dar in tur i-am batut la doar 2 pct (67-65).

 

Da, dar acum jucam si acasa.. :)

red&blue_boy13.01.2011 18:35

Ii batem rau acum ! :)

Edededi13.01.2011 19:46

Pune-ti si voi post pe prima pagina va rog

Costi13.01.2011 20:23

puneti voi :)

pytycrys13.01.2011 20:54

Adu' toba! :))

«1202122232468»