FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1181920212268»
nea_Caisa15.12.2010 19:06

oricum, erau greu de batut antwerp in meci decisiv, mai ales in deplasare. au prins si o zi foarte buna. oricum evolutia noastra este peste asteptari (cel putin ale mele)

andyro15.12.2010 23:24

Hai sa ne gandim ca e o echipa in formare, iar asta e doar primul an - in conditiile astea, rezultatele au fost mai mult decat OK.

 

Daca totul merge bine si e asa cum am auzit (proiect pe o perioada mai lunga, investitii, samd), peste 1-2 ani o sa vedem cu totul altceva.

Maye15.12.2010 23:25

Eu cred ca , maxim cu 2-3 intariri castigam campionatul.

nea_Caisa17.12.2010 13:56

eu zic ca avem sanse mari si asa, doar ploiestiul pare peste noi

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE17.12.2010 15:09

Are meci manie cu u Cluj meci important, sa anunte cineva pe prima pagina. :steag_cruce_invers:

Maye18.12.2010 00:59

Azi , ora 18 , Sala Mihai Viteazu :

 

CSA Steaua - U Cluj

 

http://Steaua.ro/baschet/2010/12/18/csa-st...a-15-divizia-a/

STARforce18.12.2010 11:45

Hai sa vedem cine mai vine acum la baschet....

 

Eu prezent!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE18.12.2010 12:26

Eu. :clap::steagcruce:

KuzMaN18.12.2010 12:44

Pana la urma cand e meciul? Vad ca aici pe forum scrie ca azi, iar in articol ca maine.

mstef18.12.2010 13:12

Astazi conform site-ului oficial.

Maye18.12.2010 20:06

Am gresit eu in articol.

Articolul a fost scris undeva la 3 dimineata dupa peste 16 ore de munca.

 

 

Greseala asta o sa fie folosita ca scuza acum?:)

Maye20.12.2010 15:51

CSA Steaua Turabo Bucuresti - Lokomotiv Kuban Krasnodar , marti 21 decembrie 2010 , orele 19.00, sala Mihai Viteazu , Bucuresti

http://Steaua.ro/baschet/2010/12/20/csa-st...ge-cup-etapa-6/

Edededi21.12.2010 10:26

Toata lumea la sala ! Aduceti-va fularele

AG21.12.2010 10:42

vrea cineva varicela? daca este cererea mare fac un gest si vin la meci :))

pytycrys21.12.2010 11:17

Vino sa umpli toata sala de varicela. :))

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE21.12.2010 13:28
:steag_cruce_invers:
andrey2721.12.2010 19:31

Inca o seara magica :)

zabest9421.12.2010 19:39

ros-albastrii aleeee magica Steaua!!!

 

Super atmosferaaa :steag_cruce_invers:

Edededi21.12.2010 21:18

vrem filmareeaaaaaa

S.S.Lazio21.12.2010 22:28

destul de frumos a fost azi ...INAINTEEE :))

Maye21.12.2010 23:30
destul de frumos a fost azi ...INAINTEEE :))

Ala ce urla asa , era un lesinat :P

leoSUD21.12.2010 23:58

@Maye de ce era lesinat ? :))

Dar colindele ti-au placut ? :)) )

 

ps: 1, 2, 3 si INAINTEEEEE !

Maye22.12.2010 00:03

Pai ca il cunosc, de aia. Il suna omu` si el urla ca disperatu` INAINTEEE!

 

Asa e cand beau minorii.

leoSUD22.12.2010 00:15
Pai ca il cunosc, de aia. Il suna omu` si el urla ca disperatu` INAINTEEE!

 

Asa e cand beau minorii.

=))))))))))))))) ti-au facut-o ce sa mai :D

Maye22.12.2010 00:23

Da, am plans dupa ce i-am inchis telefonul disperatului.

«1181920212268»