oricum, erau greu de batut antwerp in meci decisiv, mai ales in deplasare. au prins si o zi foarte buna. oricum evolutia noastra este peste asteptari (cel putin ale mele)
oricum, erau greu de batut antwerp in meci decisiv, mai ales in deplasare. au prins si o zi foarte buna. oricum evolutia noastra este peste asteptari (cel putin ale mele)
Hai sa ne gandim ca e o echipa in formare, iar asta e doar primul an - in conditiile astea, rezultatele au fost mai mult decat OK.
Daca totul merge bine si e asa cum am auzit (proiect pe o perioada mai lunga, investitii, samd), peste 1-2 ani o sa vedem cu totul altceva.
Eu cred ca , maxim cu 2-3 intariri castigam campionatul.
eu zic ca avem sanse mari si asa, doar ploiestiul pare peste noi
Are meci manie cu u Cluj meci important, sa anunte cineva pe prima pagina. ![]()
Azi , ora 18 , Sala Mihai Viteazu :
CSA Steaua - U Cluj
http://Steaua.ro/baschet/2010/12/18/csa-st...a-15-divizia-a/
Hai sa vedem cine mai vine acum la baschet....
Eu prezent!
Eu. ![]()
![]()
Pana la urma cand e meciul? Vad ca aici pe forum scrie ca azi, iar in articol ca maine.
Astazi conform site-ului oficial.
Am gresit eu in articol.
Articolul a fost scris undeva la 3 dimineata dupa peste 16 ore de munca.
Greseala asta o sa fie folosita ca scuza acum?![]()
CSA Steaua Turabo Bucuresti - Lokomotiv Kuban Krasnodar , marti 21 decembrie 2010 , orele 19.00, sala Mihai Viteazu , Bucuresti
http://Steaua.ro/baschet/2010/12/20/csa-st...ge-cup-etapa-6/
Toata lumea la sala ! Aduceti-va fularele
vrea cineva varicela? daca este cererea mare fac un gest si vin la meci ![]()
Vino sa umpli toata sala de varicela. ![]()
Inca o seara magica ![]()
ros-albastrii aleeee magica Steaua!!!
Super atmosferaaa ![]()
vrem filmareeaaaaaa
destul de frumos a fost azi ...INAINTEEE ![]()
destul de frumos a fost azi ...INAINTEEE![]()
Ala ce urla asa , era un lesinat ![]()
@Maye de ce era lesinat ? ![]()
Dar colindele ti-au placut ?
)
ps: 1, 2, 3 si INAINTEEEEE !
Pai ca il cunosc, de aia. Il suna omu` si el urla ca disperatu` INAINTEEE!
Asa e cand beau minorii.
Pai ca il cunosc, de aia. Il suna omu` si el urla ca disperatu` INAINTEEE!
Asa e cand beau minorii.
=))))))))))))))) ti-au facut-o ce sa mai ![]()
Da, am plans dupa ce i-am inchis telefonul disperatului.