FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1161718192068»
pytycrys06.12.2010 21:15

Era ceva mai ok daca rezervam si cealalta parte din peluza. Asa la tribuna o sa fie putin aiurea.

Oricum, mai bine decat nimic.

Daniel-Ionut06.12.2010 21:19

Este distanta prea mare intre cos si cealalta parte a peluzei, nu te vezi, nu te sincronizezi.

AG06.12.2010 21:21

ai facut tu calcule ? :))

andrey2706.12.2010 21:30
Eu am auzit de la Andrey, ca Andrey da Andrey cante un Andrey pentru Andrey dupa Andrey spre Andrey care e pe la Andrey dupa meci Andrey.

 

ON: Sper sa facem un meci bun, cu toate ca... nu cred ca ne vom impune.

 

 

Leo 1-0 pentru limba romana :))) Glumesc...nici o bere ca esti minor ;)

 

Poate,daca vom castiga,iti iau o bere Steaua ( FARA ALCOOL ! )

kapp0ne06.12.2010 22:31
Era ceva mai ok daca rezervam si cealalta parte din peluza. Asa la tribuna o sa fie putin aiurea.

Oricum, mai bine decat nimic.

 

asa era vorba initial dar vorba lui Daniel e prea mare distanta...asa suntem mai apropiati si se va auzimai bine.....asta in cazul in care vom fi atati incat sa ocupam si cele 2 sectoare :)

leoSUD06.12.2010 23:17
Poate,daca vom castiga,iti iau o bere Steaua ( FARA ALCOOL ! )

 

Nu, ca ma imbat de la berea aia :(

 

@on cel mai bine era daca puteam sa rezervam cealalta peluza.. e bine macar ca avem rezervate cele 2 sectoare din tribuna :D

andrey2707.12.2010 20:14

Ce Seara ! Ce Seara ! Ce Seara Intr-o peluza magicaa

Kellerman07.12.2010 20:15

Avem nevoie de o peluza mai mare.

 

Atmosfera electrizanta! RESPECT tuturor celor ce au fost prezenti.

 

Chiar am trait meciul cu sufletul la gura, nu cred ca am mai trait asa senzatii de mult timp (exceptie meciul cu Antwerp).

BAF-kimi07.12.2010 20:27
Chiar am trait meciul cu sufletul la gura, nu cred ca am mai trait asa senzatii de mult timp (exceptie meciul cu Antwerp).

+1

Ce "zgarcit" Turner, nu a vrut sa dea maieul. =((

andrey2707.12.2010 20:27

Ce bine a iesit cavese :>

leoSUD07.12.2010 20:28
Avem nevoie de o peluza mai mare.

 

Atmosfera electrizanta! RESPECT tuturor celor ce au fost prezenti.

 

Chiar am trait meciul cu sufletul la gura, nu cred ca am mai trait asa senzatii de mult timp (exceptie meciul cu Antwerp).

 

Categoric !

 

Ce searaaaa, ce searaaa, ce seara intr-o peluza magicaaaa !

 

baietii au jucat excelent :D sa vina cupaaa =)))

red&blue_boy07.12.2010 21:00

Nu ma asteptam la o asa victorie.Frumos,ma bucur mult!

Respect pentru baietii din teren si pentru cei din peluza!!!

Ionutzalexx07.12.2010 21:01

suberba atmosfera!  :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

 

Felicitari baietilor pentru victorie!

 

 

 

 

 

Maye07.12.2010 22:17

Steaua - Dynamo Moscova 72 - 59

 

Virgil Stanescu, dupa meci : A contat foarte mult si galeria. Desi publicul bucurestean nu este unul energic, noi avem o galerie

frumoasa si usor, usor, ne creeam una foarte puternica.

kapp0ne07.12.2010 23:31

NU mai mergem la sibiu...s'a amanat meciul ... http://www.csufans.ro/stiri.php?id=693&amp...csu%E2%8C%A9=ro

Tz3pI07.12.2010 23:34

Sa speram ca ne calificam mai departe. Poate se fac eforturi si vom juca si noi la Polivalenta ca deja sala Mihai Viteazu devine neincapatoare.

leoSUD08.12.2010 00:59

Sper sa bata in deplasare.. chiar are nevoie de victoria de acolo.

 

@off a filmat cineva atmosfera de la meci ?

Lari08.12.2010 01:55
a filmat cineva atmosfera de la meci ?

 

 

 

 

 

 

leoSUD08.12.2010 09:43

@Lari sarumana :*

nu stiam ca sa filmat de sus de acolo :D erau 2-3 baieti la tribuna care au filmat de la inceput pana la sfarsit :D

LUPANU08.12.2010 10:01

vedeti ca se poate ? :) veniti mai des pe la meciuri :X

Costi08.12.2010 11:35
@Lari sarumana :*

nu stiam ca sa filmat de sus de acolo :D erau 2-3 baieti la tribuna care au filmat de la inceput pana la sfarsit :D

aia erau de la jandarmerie :))

Lari08.12.2010 11:55

Costi, bine ca le-ai zis si unde lucrez acu'... :ce_oameni:

Costi08.12.2010 11:59
:))
Lari08.12.2010 14:19
Steaua - Dynamo Moscova 72 - 59

 

Virgil Stanescu, dupa meci : A contat foarte mult si galeria. Desi publicul bucurestean nu este unul energic, noi avem o galerie

frumoasa si usor, usor, ne creeam una foarte puternica.

 

 

www.Sport.ro

 

Daniel-Ionut08.12.2010 21:11

Clasamentul meciului cu D. Moscova: http://Steaua.ro/baschet/2010/12/07/csa-st...ochallenge-cup/

 

Clasamentul general:

 

Daniel M. (Daniel-Ionut) " 40p

Cosmin " 37p

Costi V. (Costi) " 36p

Marius " 35p

Catalin S. (zob79) " 35p

Saramago " 34p

Cristi H. (crouch) " 32

Marius D. (Maye) " 31p

Bogdan S. (f234567k) " 28p

Florin S. " 26p

Dayra " 21p

Iulian O. " 20p

Lucian A. (luck87) " 19p

Vs3 " 17p

Mstef " 10p

Cristian O. (pytycrys) " 10p

Florin P. (Florin) " 9p

Lari " 9p

Alin O. (snoWman) " 6p

Valy " 6p

John 86 " 6p

BIBIP " 5p

Robert T. " 5p

STARforce " 5p

Vly " 5p

Alexandru " 4p

Robert I. (Robert Aeroth) " 4p

leoSud " 3p

Alisb " 3p

Bogdan A. (oho) " 2p

Criminalu2005 " 2p

Marius V. " 2p

Bogdan A (wtk) " 1p

Kame " 1p

Stefan " 1p

Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p

Bogdan D. (Bogdan) " 1p

Adrian " 1p

Leo D. (leo) " 1p

Liviulet " 1p

AlexFlo " 1p

Paul T. (Paolo) " 1p

Sasha " 1p

Andreib " 1p

Plowler80 " 1p

Horia " 1p

«1161718192068»