Era ceva mai ok daca rezervam si cealalta parte din peluza. Asa la tribuna o sa fie putin aiurea.
Oricum, mai bine decat nimic.
Era ceva mai ok daca rezervam si cealalta parte din peluza. Asa la tribuna o sa fie putin aiurea.
Oricum, mai bine decat nimic.
Este distanta prea mare intre cos si cealalta parte a peluzei, nu te vezi, nu te sincronizezi.
ai facut tu calcule ? ![]()
Eu am auzit de la Andrey, ca Andrey da Andrey cante un Andrey pentru Andrey dupa Andrey spre Andrey care e pe la Andrey dupa meci Andrey.
ON: Sper sa facem un meci bun, cu toate ca... nu cred ca ne vom impune.
Leo 1-0 pentru limba romana
) Glumesc...nici o bere ca esti minor ![]()
Poate,daca vom castiga,iti iau o bere Steaua ( FARA ALCOOL ! )
Era ceva mai ok daca rezervam si cealalta parte din peluza. Asa la tribuna o sa fie putin aiurea.Oricum, mai bine decat nimic.
asa era vorba initial dar vorba lui Daniel e prea mare distanta...asa suntem mai apropiati si se va auzimai bine.....asta in cazul in care vom fi atati incat sa ocupam si cele 2 sectoare ![]()
Poate,daca vom castiga,iti iau o bere Steaua ( FARA ALCOOL ! )
Nu, ca ma imbat de la berea aia ![]()
@on cel mai bine era daca puteam sa rezervam cealalta peluza.. e bine macar ca avem rezervate cele 2 sectoare din tribuna ![]()
Ce Seara ! Ce Seara ! Ce Seara Intr-o peluza magicaa
Avem nevoie de o peluza mai mare.
Atmosfera electrizanta! RESPECT tuturor celor ce au fost prezenti.
Chiar am trait meciul cu sufletul la gura, nu cred ca am mai trait asa senzatii de mult timp (exceptie meciul cu Antwerp).
Chiar am trait meciul cu sufletul la gura, nu cred ca am mai trait asa senzatii de mult timp (exceptie meciul cu Antwerp).
+1
Ce "zgarcit" Turner, nu a vrut sa dea maieul. =((
Ce bine a iesit cavese :>
Avem nevoie de o peluza mai mare.
Atmosfera electrizanta! RESPECT tuturor celor ce au fost prezenti.
Chiar am trait meciul cu sufletul la gura, nu cred ca am mai trait asa senzatii de mult timp (exceptie meciul cu Antwerp).
Categoric !
Ce searaaaa, ce searaaa, ce seara intr-o peluza magicaaaa !
baietii au jucat excelent
sa vina cupaaa =)))
Nu ma asteptam la o asa victorie.Frumos,ma bucur mult!
Respect pentru baietii din teren si pentru cei din peluza!!!
suberba atmosfera! ![]()
![]()
Felicitari baietilor pentru victorie!
Steaua - Dynamo Moscova 72 - 59
Virgil Stanescu, dupa meci : A contat foarte mult si galeria. Desi publicul bucurestean nu este unul energic, noi avem o galerie
frumoasa si usor, usor, ne creeam una foarte puternica.
NU mai mergem la sibiu...s'a amanat meciul ... http://www.csufans.ro/stiri.php?id=693&...csu%E2%8C%A9=ro
Sa speram ca ne calificam mai departe. Poate se fac eforturi si vom juca si noi la Polivalenta ca deja sala Mihai Viteazu devine neincapatoare.
Sper sa bata in deplasare.. chiar are nevoie de victoria de acolo.
@off a filmat cineva atmosfera de la meci ?
a filmat cineva atmosfera de la meci ?
@Lari sarumana :*
nu stiam ca sa filmat de sus de acolo
erau 2-3 baieti la tribuna care au filmat de la inceput pana la sfarsit ![]()
vedeti ca se poate ?
veniti mai des pe la meciuri :X
@Lari sarumana :*nu stiam ca sa filmat de sus de acolo
erau 2-3 baieti la tribuna care au filmat de la inceput pana la sfarsit
aia erau de la jandarmerie ![]()
Costi, bine ca le-ai zis si unde lucrez acu'... ![]()
Steaua - Dynamo Moscova 72 - 59
Virgil Stanescu, dupa meci : A contat foarte mult si galeria. Desi publicul bucurestean nu este unul energic, noi avem o galerie
frumoasa si usor, usor, ne creeam una foarte puternica.
Clasamentul meciului cu D. Moscova: http://Steaua.ro/baschet/2010/12/07/csa-st...ochallenge-cup/
Clasamentul general:
Daniel M. (Daniel-Ionut) " 40p
Cosmin " 37p
Costi V. (Costi) " 36p
Marius " 35p
Catalin S. (zob79) " 35p
Saramago " 34p
Cristi H. (crouch) " 32
Marius D. (Maye) " 31p
Bogdan S. (f234567k) " 28p
Florin S. " 26p
Dayra " 21p
Iulian O. " 20p
Lucian A. (luck87) " 19p
Vs3 " 17p
Mstef " 10p
Cristian O. (pytycrys) " 10p
Florin P. (Florin) " 9p
Lari " 9p
Alin O. (snoWman) " 6p
Valy " 6p
John 86 " 6p
BIBIP " 5p
Robert T. " 5p
STARforce " 5p
Vly " 5p
Alexandru " 4p
Robert I. (Robert Aeroth) " 4p
leoSud " 3p
Alisb " 3p
Bogdan A. (oho) " 2p
Criminalu2005 " 2p
Marius V. " 2p
Bogdan A (wtk) " 1p
Kame " 1p
Stefan " 1p
Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p
Bogdan D. (Bogdan) " 1p
Adrian " 1p
Leo D. (leo) " 1p
Liviulet " 1p
AlexFlo " 1p
Paul T. (Paolo) " 1p
Sasha " 1p
Andreib " 1p
Plowler80 " 1p
Horia " 1p