FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1151617181968»
SuperstaR1804.12.2010 20:26

la ce atmosfera a fost in seara asta, propun sa se imparta seminte si goarne...

Costi04.12.2010 20:44

a fost o atmosfera foarte frumoasa. ce nu ti-a placut?

andrey2704.12.2010 20:48

cum ar fii faza de la momentul de reculegere cand l-a bufnit pe ala rasu :)))))

Daniel-Ionut04.12.2010 21:09

Urat meci :( cappone, deci aveam o programare de 88 si Stanescu nu? :hmmm::D

AG04.12.2010 21:16
la ce atmosfera a fost in seara asta, propun sa se imparta seminte si goarne...

hai sa nu fim rai, sa luam in calcul si vremea de afara.. cei prezenti in sala au fost din cartierele apropiate sali.

sunt foarte multi care cu siguranta ar fi venit,insa vremea te baga in belele, mai ales daca stai in celalalt capat al orasului, eu sunt unul dintre ei.

insa marti seara sper sa fim la fel de multi cum am fost la meciul cu antwerp, si sa facem o atmosfera mai frumoasa ca atunci!

felicitari baietilor pentru victorie si locul 1 din clasament.

Steaua inseamna CSA!

SuperstaR1804.12.2010 21:57

 

 

hai sa nu fim rai, sa luam in calcul si vremea de afara.. cei prezenti in sala au fost din cartierele apropiate sali.

sunt foarte multi care cu siguranta ar fi venit,insa vremea te baga in belele, mai ales daca stai in celalalt capat al orasului, eu sunt unul dintre ei.

insa marti seara sper sa fim la fel de multi cum am fost la meciul cu antwerp, si sa facem o atmosfera mai frumoasa ca atunci!

felicitari baietilor pentru victorie si locul 1 din clasament.

Steaua inseamna CSA!

 

ma declar vinovat! stau langa Afi :D

Maye04.12.2010 23:52

CSA Steaua - BC Arges Pitesti 86-69

 

http://Steaua.ro/baschet/2010/12/05/csa-st...86-69-etapa-13/

leoSUD05.12.2010 00:13

=)))))))) cum ma frate sa te bufneasca rasu cand tineam moment de reculegere =))) eram pe jos numai puteam HAHAHAHAHAH =)))))

 

 

Maye05.12.2010 00:23

Aici se vorbeste despre Steaua Turabo , nu despre cum te-a bufnit pe tine rasul.

 

Despre acest lucru poti vorbi aici : http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry555548

 

Merci!

kapp0ne05.12.2010 19:26
hai sa nu fim rai, sa luam in calcul si vremea de afara.. cei prezenti in sala au fost din cartierele apropiate sali.

sunt foarte multi care cu siguranta ar fi venit,insa vremea te baga in belele, mai ales daca stai in celalalt capat al orasului, eu sunt unul dintre ei.

insa marti seara sper sa fim la fel de multi cum am fost la meciul cu antwerp, si sa facem o atmosfera mai frumoasa ca atunci!

felicitari baietilor pentru victorie si locul 1 din clasament.

Steaua inseamna CSA!

 

mda.....berceniul sigur e cel mai apropiat de sala si ce crezi ? din berceni am fost peste 10 asa ca nu prea merge asta cu distanta.....cum au facut'o la meciul european puteau sa o faca si acum dar na asa e romanul ,,,,,,acum avem pe langa suporterii de rezultat si suporterii de vreme :))

andrey2705.12.2010 19:51

macar marti sa fim mai multi :)

leoSUD05.12.2010 20:08

eu zic ca o sa fim.. :)

pana la urma ati rezolvat sa ocupam si partea din stanga sau o parte din tribuna ?

Daniel-Ionut05.12.2010 20:19

Clasament etapa 13: http://Steaua.ro/baschet/2010/12/05/csa-st...86-69-etapa-13/

 

Clasament general:

 

Daniel M. (Daniel-Ionut) " 35p

Cosmin " 34p

Costi V. (Costi) " 30p

Cristi H. (crouch) " 29p

Marius " 29p

Catalin S. (zob79) " 29p

Saramago " 28p

Bogdan S. (f234567k) " 26p

Florin S. " 26p

Marius D. (Maye) " 25p

Dayra " 21p

Iulian O. " 20p

Lucian A. (luck87) " 19p

Vs3 " 17p

Mstef " 10p

Florin P. (Florin) " 9p

Lari " 8p

Alin O. (snoWman) " 6p

BIBIP " 5p

Robert T. " 5p

Vly " 5p

Alexandru " 4p

Robert I. (Robert Aeroth) " 4p

Cristian O. (pytycrys) " 4p

Alisb " 3p

Bogdan A. (oho) " 2p

Criminalu2005 " 2p

Marius V. " 2p

Bogdan A (wtk) " 1p

Kame " 1p

Stefan " 1p

Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p

Bogdan D. (Bogdan) " 1p

Adrian " 1p

Leo D. (leo) " 1p

Liviulet " 1p

AlexFlo " 1p

Paul T. (Paolo) " 1p

Sasha " 1p

Andreib " 1p

STARforce " 1p

Plowler80 " 1p

pytycrys05.12.2010 22:19

MARTI!

ORA 7!

LA SALA Mihai VITEAZU!

CSA Steaua VS dinamu moscova

 

andrey2706.12.2010 05:22

Prezent .

Maye06.12.2010 11:06

Marti , 07.12.2010 , ora 19.00 , Sala Mihai Viteazu , Bucuresti :

 

Grupa F , EuroChallenge Cup :

 

 

CSA Steaua Turabo Bucuresti v BC Enterprise Dynamo Moscova

 

logo%20Steaua.png v dynamo_moscova.png

 

Intrarea libera!

 

 

pytycrys06.12.2010 18:06

Astia care se pricep la baschet, avem sanse sa batem rusnacii?

leoSUD06.12.2010 18:59

Nu prea ma pricep eu la baschet.. dar stelistii au o evolutie foart buna.

Eu 1 zic ca-i batem.. vedem maine ce se va intampla.

 

@off

am auzit ca Andrey ne da Andrey cate o bere dupa meci :D

Daniel-Ionut06.12.2010 19:23
@off

am auzit ca Andrey ne da Andrey cate o bere dupa meci :D

 

Eu am auzit de la Andrey, ca Andrey da Andrey cante un Andrey pentru Andrey dupa Andrey spre Andrey care e pe la Andrey dupa meci Andrey.

 

ON: Sper sa facem un meci bun, cu toate ca... nu cred ca ne vom impune.

AG06.12.2010 19:42
MARTI!

ORA 7!

LA SALA Mihai VITEAZU!

CSA Steaua VS dinamu moscova

cu sa fara mami ?

pytycrys06.12.2010 20:21

ef iu.

Fara, ca am fost baiat cuminte. =))

AG06.12.2010 20:34

bravo ba, deci poti sa bei! :))

Daniel-Ionut06.12.2010 20:35

Deci discutam despre Steaua Turabo.

leoSUD06.12.2010 20:41
Eu am auzit de la Andrey, ca Andrey da Andrey cante un Andrey pentru Andrey dupa Andrey spre Andrey care e pe la Andrey dupa meci Andrey.

 

ON: Sper sa facem un meci bun, cu toate ca... nu cred ca ne vom impune.

 

ati editat postuu :( nu e adevarat :))

sau poate asa am scris =)))

 

@ON. rusnacii au fost slabi sezonu asta, sper sa-i batem.

Cate meciuri mai avem in grupa ?

kapp0ne06.12.2010 20:50
Deci discutam despre Steaua Turabo.

fugiti ca e cu ochii pe voi :D

 

incercati sa veniti si voi mai devreme sa nu mai ramaneti pe afara.....avem inca 2 sectoare rezervate la tribuna asa ca e loc:)

«1151617181968»