la ce atmosfera a fost in seara asta, propun sa se imparta seminte si goarne...
la ce atmosfera a fost in seara asta, propun sa se imparta seminte si goarne...
a fost o atmosfera foarte frumoasa. ce nu ti-a placut?
cum ar fii faza de la momentul de reculegere cand l-a bufnit pe ala rasu
)))
Urat meci
cappone, deci aveam o programare de 88 si Stanescu nu? ![]()
![]()
la ce atmosfera a fost in seara asta, propun sa se imparta seminte si goarne...
hai sa nu fim rai, sa luam in calcul si vremea de afara.. cei prezenti in sala au fost din cartierele apropiate sali.
sunt foarte multi care cu siguranta ar fi venit,insa vremea te baga in belele, mai ales daca stai in celalalt capat al orasului, eu sunt unul dintre ei.
insa marti seara sper sa fim la fel de multi cum am fost la meciul cu antwerp, si sa facem o atmosfera mai frumoasa ca atunci!
felicitari baietilor pentru victorie si locul 1 din clasament.
Steaua inseamna CSA!
hai sa nu fim rai, sa luam in calcul si vremea de afara.. cei prezenti in sala au fost din cartierele apropiate sali.sunt foarte multi care cu siguranta ar fi venit,insa vremea te baga in belele, mai ales daca stai in celalalt capat al orasului, eu sunt unul dintre ei.
insa marti seara sper sa fim la fel de multi cum am fost la meciul cu antwerp, si sa facem o atmosfera mai frumoasa ca atunci!
felicitari baietilor pentru victorie si locul 1 din clasament.
Steaua inseamna CSA!
ma declar vinovat! stau langa Afi ![]()
=)))))))) cum ma frate sa te bufneasca rasu cand tineam moment de reculegere =))) eram pe jos numai puteam HAHAHAHAHAH =)))))
Aici se vorbeste despre Steaua Turabo , nu despre cum te-a bufnit pe tine rasul.
Despre acest lucru poti vorbi aici : http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry555548
Merci!
hai sa nu fim rai, sa luam in calcul si vremea de afara.. cei prezenti in sala au fost din cartierele apropiate sali.sunt foarte multi care cu siguranta ar fi venit,insa vremea te baga in belele, mai ales daca stai in celalalt capat al orasului, eu sunt unul dintre ei.
insa marti seara sper sa fim la fel de multi cum am fost la meciul cu antwerp, si sa facem o atmosfera mai frumoasa ca atunci!
felicitari baietilor pentru victorie si locul 1 din clasament.
Steaua inseamna CSA!
mda.....berceniul sigur e cel mai apropiat de sala si ce crezi ? din berceni am fost peste 10 asa ca nu prea merge asta cu distanta.....cum au facut'o la meciul european puteau sa o faca si acum dar na asa e romanul ,,,,,,acum avem pe langa suporterii de rezultat si suporterii de vreme ![]()
macar marti sa fim mai multi ![]()
eu zic ca o sa fim.. ![]()
pana la urma ati rezolvat sa ocupam si partea din stanga sau o parte din tribuna ?
Clasament etapa 13: http://Steaua.ro/baschet/2010/12/05/csa-st...86-69-etapa-13/
Clasament general:
Daniel M. (Daniel-Ionut) " 35p
Cosmin " 34p
Costi V. (Costi) " 30p
Cristi H. (crouch) " 29p
Marius " 29p
Catalin S. (zob79) " 29p
Saramago " 28p
Bogdan S. (f234567k) " 26p
Florin S. " 26p
Marius D. (Maye) " 25p
Dayra " 21p
Iulian O. " 20p
Lucian A. (luck87) " 19p
Vs3 " 17p
Mstef " 10p
Florin P. (Florin) " 9p
Lari " 8p
Alin O. (snoWman) " 6p
BIBIP " 5p
Robert T. " 5p
Vly " 5p
Alexandru " 4p
Robert I. (Robert Aeroth) " 4p
Cristian O. (pytycrys) " 4p
Alisb " 3p
Bogdan A. (oho) " 2p
Criminalu2005 " 2p
Marius V. " 2p
Bogdan A (wtk) " 1p
Kame " 1p
Stefan " 1p
Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p
Bogdan D. (Bogdan) " 1p
Adrian " 1p
Leo D. (leo) " 1p
Liviulet " 1p
AlexFlo " 1p
Paul T. (Paolo) " 1p
Sasha " 1p
Andreib " 1p
STARforce " 1p
Plowler80 " 1p
MARTI!
ORA 7!
LA SALA Mihai VITEAZU!
CSA Steaua VS dinamu moscova
Prezent .
Marti , 07.12.2010 , ora 19.00 , Sala Mihai Viteazu , Bucuresti :
Grupa F , EuroChallenge Cup :
CSA Steaua Turabo Bucuresti v BC Enterprise Dynamo Moscova
v 
Intrarea libera!
Astia care se pricep la baschet, avem sanse sa batem rusnacii?
Nu prea ma pricep eu la baschet.. dar stelistii au o evolutie foart buna.
Eu 1 zic ca-i batem.. vedem maine ce se va intampla.
@off
am auzit ca Andrey ne da Andrey cate o bere dupa meci ![]()
@offam auzit ca Andrey ne da Andrey cate o bere dupa meci
Eu am auzit de la Andrey, ca Andrey da Andrey cante un Andrey pentru Andrey dupa Andrey spre Andrey care e pe la Andrey dupa meci Andrey.
ON: Sper sa facem un meci bun, cu toate ca... nu cred ca ne vom impune.
MARTI!ORA 7!
LA SALA Mihai VITEAZU!
CSA Steaua VS dinamu moscova
cu sa fara mami ?
ef iu.
Fara, ca am fost baiat cuminte. =))
bravo ba, deci poti sa bei! ![]()
Deci discutam despre Steaua Turabo.
Eu am auzit de la Andrey, ca Andrey da Andrey cante un Andrey pentru Andrey dupa Andrey spre Andrey care e pe la Andrey dupa meci Andrey.
ON: Sper sa facem un meci bun, cu toate ca... nu cred ca ne vom impune.
ati editat postuu
nu e adevarat ![]()
sau poate asa am scris =)))
@ON. rusnacii au fost slabi sezonu asta, sper sa-i batem.
Cate meciuri mai avem in grupa ?
Deci discutam despre Steaua Turabo.
fugiti ca e cu ochii pe voi ![]()
incercati sa veniti si voi mai devreme sa nu mai ramaneti pe afara.....avem inca 2 sectoare rezervate la tribuna asa ca e loc:)