e,na, faceti si deplasare? ![]()
e,na, faceti si deplasare? ![]()
Zici ca esti nebun si tu. NU am putut sa ajung mai devreme, vrei sa-ti fac un desen sa intelegi?
am spus "se mai intampla" ![]()
si'am plecat spre ploiesti ![]()
Pana cand se vor rezolva problemele cu arhiva Steaua.ro, am sa postez aici clasamentul general al concursului de pronosticuri organizat de catre AISS si fcsteaua.ro in parteneriat cu Steaua Turabo.
Clasament general (Romania 10 etape + Europa 3 etape)
Daniel M. (Daniel-Ionut) " 34p
Cosmin " 30p
Cristi H. (crouch) " 25p
Costi V. (Costi) " 24p
Marius " 23p
Catalin S. (zob79) " 23p
Saramago " 22p
Marius D. (Maye) " 21p
Iulian O. " 20p
Bogdan S. (f234567k) " 20p
Florin S. " 20p
Lucian A. (luck87) " 19p
Vs3 " 17p
Dayra " 15p
Mstef " 10p
Florin P. (Florin) " 9p
Alin O. (snoWman) " 6p
BIBIP " 5p
Robert T. " 5p
Vly " 5p
Alexandru " 4p
Robert I. (Robert Aeroth) " 4p
Cristian O. (pytycrys) " 4p
Alisb " 3p
Lari " 2p
Bogdan A. (oho) " 2p
Criminalu2005 " 2p
Marius V. " 2p
Bogdan A (wtk) " 1p
Kame " 1p
Stefan " 1p
Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p
Bogdan D. (Bogdan) " 1p
Adrian " 1p
Leo D. (leo) " 1p
Liviulet " 1p
AlexFlo " 1p
Paul T. (Paolo) " 1p
Sasha " 1p
Andreib " 1p
STARforce " 1p
Plowler80 " 1p
Ai dublat ce era de dublat?
Ai dublat ce era de dublat?
Da, in meciul cu belgienii a fost punctaj dublu.
Se vede ca tu faci clasamentul ![]()
Taci ma! ![]()
asta ziceam si eu ![]()
cand ai facut mha 34 de puncte? ![]()
si eu de ce am atat de putine?
Eheeeeeeee, ce stii tu ![]()
Pai 8 am facut numai la etapa care s-a punctat dublu ![]()
Si tuuuu puncte putine... asta e acum, unii se pricep mai mult, altii mai putin la baschet ![]()
Respect Dinu Patriciu! ![]()
Daniele m-ai furat la puncte... ![]()
Bah Daniele, cum plm sa am 15 puncte ma baiatule? pai de vreo 2 ori mi-au iesit toate 3 pronosticurile...doar 15 mah? chitro ![]()
asta ne fura ![]()
lasa ma ca e bine clasamentul.... urmariti'l daca greseste si ii dam penalizare 50 pct
)
like ![]()
mai bine va calculati singuri punctajul si el il trece la final...e mult mai simplu pentru el ![]()
E bine bah clasamentul! ![]()
E bine bah clasamentul!![]()
sunt cu ochii pe tine ![]()
sper sa fim la fel de multi si marti la meci..
nu putem sa "rezervam" si partea din stanga pt noi ? data trecuta au ramas foarte multi pe afara..
sunt cu ochii pe tine![]()
Dai un tricou d'ala cu 20CM Records si iti bag 20 de puncte pe sub mana, da pe silentios asa sa nu ne observe nimeni ![]()
![]()
Acum serios... clasamentul e cat se poate de corect!!! ![]()
CSA Steaua - BC Arges Pitesti 
Data: Sambata, 04 decembrie 2010
Ora: 20:00
Locatie: Sala Mihai Viteazu, Bucuresti
Acum serios... clasamentul e cat se poate de corect!!!![]()
![]()
CSA Steaua - BC Arges PitestiData: Sambata, 04 decembrie 2010
Ora: 20:00
Locatie: Sala Mihai Viteazu, Bucuresti
Prezent ![]()
Din cate am inteles , marti avem iar meci important acasa , stie cineva mai multe detalii cum ar fo ora ?
Sau ma insel eu in privinta zilei ? ![]()
@Daniel-Ionut:
La clasamentul actual lipseste cumva o etapa? Tin minte ca am bagat pronosticul la un meci, iar imediat au venit problemele la server. E inclusa si etapa aia sau se va rezolva dupa restaurarea arhivei?
Acea etapa va fi inclusa daca se vor rezolva problemele cu arhiva...
Dar nu stiu daca vor aparea si comentariile dupa reintroducerea arhivei, de aceea s-a si punctat dublu meciul cu belgienii.
Din cate am inteles , marti avem iar meci important acasa , stie cineva mai multe detalii cum ar fo ora ?Sau ma insel eu in privinta zilei ?
da, marti avem cu dinam0 moscova in grupe
am inteles ca ora 20:00 nu stiu exact..
O sa se afiseze cu siguranta pe site.