FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1141516171868»
nea_Caisa27.11.2010 12:02

e,na, faceti si deplasare? :clap:

kapp0ne27.11.2010 13:34
Zici ca esti nebun si tu. NU am putut sa ajung mai devreme, vrei sa-ti fac un desen sa intelegi?

 

am spus "se mai intampla" :)

 

si'am plecat spre ploiesti :D

Daniel-Ionut01.12.2010 19:47

Pana cand se vor rezolva problemele cu arhiva Steaua.ro, am sa postez aici clasamentul general al concursului de pronosticuri organizat de catre AISS si fcsteaua.ro in parteneriat cu Steaua Turabo.

 

Clasament general (Romania 10 etape + Europa 3 etape)

 

Daniel M. (Daniel-Ionut) " 34p

Cosmin " 30p

Cristi H. (crouch) " 25p

Costi V. (Costi) " 24p

Marius " 23p

Catalin S. (zob79) " 23p

Saramago " 22p

Marius D. (Maye) " 21p

Iulian O. " 20p

Bogdan S. (f234567k) " 20p

Florin S. " 20p

Lucian A. (luck87) " 19p

Vs3 " 17p

Dayra " 15p

Mstef " 10p

Florin P. (Florin) " 9p

Alin O. (snoWman) " 6p

BIBIP " 5p

Robert T. " 5p

Vly " 5p

Alexandru " 4p

Robert I. (Robert Aeroth) " 4p

Cristian O. (pytycrys) " 4p

Alisb " 3p

Lari " 2p

Bogdan A. (oho) " 2p

Criminalu2005 " 2p

Marius V. " 2p

Bogdan A (wtk) " 1p

Kame " 1p

Stefan " 1p

Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p

Bogdan D. (Bogdan) " 1p

Adrian " 1p

Leo D. (leo) " 1p

Liviulet " 1p

AlexFlo " 1p

Paul T. (Paolo) " 1p

Sasha " 1p

Andreib " 1p

STARforce " 1p

Plowler80 " 1p

Maye01.12.2010 20:01

Ai dublat ce era de dublat?

Daniel-Ionut01.12.2010 20:03
Ai dublat ce era de dublat?

 

Da, in meciul cu belgienii a fost punctaj dublu.

Maye01.12.2010 20:13

Se vede ca tu faci clasamentul :D

Daniel-Ionut01.12.2010 20:15

Taci ma! :nono:

Costi01.12.2010 20:40

asta ziceam si eu :))

cand ai facut mha 34 de puncte? :))

si eu de ce am atat de putine?

Daniel-Ionut01.12.2010 20:48

Eheeeeeeee, ce stii tu :D

Pai 8 am facut numai la etapa care s-a punctat dublu :naughty:

Si tuuuu puncte putine... asta e acum, unii se pricep mai mult, altii mai putin la baschet :))

 

Respect Dinu Patriciu! :))

mstef01.12.2010 21:17

Daniele m-ai furat la puncte... :alcoholic:

dayra01.12.2010 21:36

Bah Daniele, cum plm sa am 15 puncte ma baiatule? pai de vreo 2 ori mi-au iesit toate 3 pronosticurile...doar 15 mah? chitro :ras:

 

asta ne fura :judge:

kapp0ne01.12.2010 22:21

lasa ma ca e bine clasamentul.... urmariti'l daca greseste si ii dam penalizare 50 pct :)))

Costi01.12.2010 22:26

like :))

Dragoshel01.12.2010 22:30

mai bine va calculati singuri punctajul si el il trece la final...e mult mai simplu pentru el :D

Daniel-Ionut02.12.2010 07:14

E bine bah clasamentul! :ce_oameni:

kapp0ne02.12.2010 13:29
E bine bah clasamentul! :ce_oameni:

 

sunt cu ochii pe tine :D

leoSUD02.12.2010 17:20

sper sa fim la fel de multi si marti la meci..

nu putem sa "rezervam" si partea din stanga pt noi ? data trecuta au ramas foarte multi pe afara..

Daniel-Ionut02.12.2010 17:35
sunt cu ochii pe tine :D

 

Dai un tricou d'ala cu 20CM Records si iti bag 20 de puncte pe sub mana, da pe silentios asa sa nu ne observe nimeni :unsure::D

 

Acum serios... clasamentul e cat se poate de corect!!! :dry:

 

 

CSA Steaua - BC Arges Pitesti bca_pitesti.png

Data: Sambata, 04 decembrie 2010

Ora: 20:00

Locatie: Sala Mihai Viteazu, Bucuresti

mstef02.12.2010 20:11
Acum serios... clasamentul e cat se poate de corect!!! :dry:

 

:wanker:

 

 

andrey2703.12.2010 13:17
CSA Steaua - BC Arges Pitesti bca_pitesti.png

Data: Sambata, 04 decembrie 2010

Ora: 20:00

Locatie: Sala Mihai Viteazu, Bucuresti

 

 

Prezent :steag_cruce_invers:

RaMs3s04.12.2010 11:12

Din cate am inteles , marti avem iar meci important acasa , stie cineva mai multe detalii cum ar fo ora ?

Sau ma insel eu in privinta zilei ? :hmmm:

KuzMaN04.12.2010 12:15

@Daniel-Ionut:

 

La clasamentul actual lipseste cumva o etapa? Tin minte ca am bagat pronosticul la un meci, iar imediat au venit problemele la server. E inclusa si etapa aia sau se va rezolva dupa restaurarea arhivei?  

Daniel-Ionut04.12.2010 12:19

Acea etapa va fi inclusa daca se vor rezolva problemele cu arhiva...

Dar nu stiu daca vor aparea si comentariile dupa reintroducerea arhivei, de aceea s-a si punctat dublu meciul cu belgienii.

leoSUD04.12.2010 14:42
Din cate am inteles , marti avem iar meci important acasa , stie cineva mai multe detalii cum ar fo ora ?

Sau ma insel eu in privinta zilei ? :hmmm:

da, marti avem cu dinam0 moscova in grupe :D am inteles ca ora 20:00 nu stiu exact..

O sa se afiseze cu siguranta pe site.

Lari04.12.2010 19:44

I-am batut si pe pitesteni cu 86-69.

 

BRAVO, BAIETI !!! :hai_steaua:

 

Clasamentul ( :wub: ), inainte de meciul BC Targu Mures-CSU Ploiesti (programat maine, de la ora 18, parca):

 

 

 

clasament.jpg

«1141516171868»