FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1121314151668»
Bob Acri23.11.2010 22:32

de la 17 vin :))

Maye23.11.2010 23:50

E cineva disponibil sa inregistreze meciul ca sa il urcam pe tracker?

 

Va rog !

 

Si un live pe site ar fi perfect!

Costi24.11.2010 00:18
costi adu toba

Nu am toba, dar am vbit sa se rezolve de o toba pana maine.

AG24.11.2010 08:02

sa sara sala! asta seara joaca Steaua!

Maye24.11.2010 10:03

Inca il mai astept pe cel care va inregistra meciul , sa ne confirme :D

Stanici24.11.2010 10:06

Meci important + vreme urata => bere inainte.

pytycrys24.11.2010 10:45

Nu mai vii cu masina ma? :))

 

Incredibil, pot sa ajung. FORZA CSA Steaua!

mstef24.11.2010 10:47
Meci important + vreme urata => bere inainte.

 

Unde si la ce ora? :)

Costi24.11.2010 10:54
Meci important + vreme urata => bere inainte.

rectific:

-meci important+vreme urata=>bere inainte

-2 beri=>stanici mort=>deliciul intregii sali :))

Daniel-Ionut24.11.2010 11:50
Meci important + vreme urata => bere inainte.

 

E clar... sa inceapa show-ul! :yeahh:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE24.11.2010 12:14
:steag_cruce_invers:
STARforce24.11.2010 13:35

Eu a trebuit sa vin la munca de la 8 azi si in mod normal vin de la 10 numai ca am plecat ieri mai devreme asa ca daca vreti sigur se poate sa ajungeti!

nea_Caisa24.11.2010 14:53

la polivalenta nu se putea juca,cel putin nu etapa asta, joaca azi Dinamo un meci de volei in Liga Campionilor la feminin. Polivalenta probabil nu este omologata pentru ca nu exista marcaje dupa ultimele schimbari de regulament, daca se vrea neaparat se poate rezolva problema totusi.

Edededi24.11.2010 15:03

acum important e sa avem o prezenta cel putin la fel de mare meciul urmator .

pytycrys24.11.2010 17:30

Atentie. Martea viitoare nu jucam in cupa acasa, ci in deplasare.

Deci urmatorul meci acasa e pe 7 Decembrie!

dayra24.11.2010 19:44
Eu a trebuit sa vin la munca de la 8 azi si in mod normal vin de la 10 numai ca am plecat ieri mai devreme asa ca daca vreti sigur se poate sa ajungeti!

 

Starforce, crede-ma ca daca nu vroiam sa mergem la meci, nu mai veneam pana la sala sa stam ca fix prostii in fata portii.Plus frig, plus polemica cu garda...

Sud194724.11.2010 20:05

Victorie!!! Ce meci! Ce galerie! Intr-un cuvant , superb!

Maye24.11.2010 21:00
leoSUD24.11.2010 21:17

Ce seara,

Ce seara,

Ce seara intr-o peluza magicaaaaa :x

Superba atmosfera, superb meciul !

LUPANU24.11.2010 21:22

BRAVO BAIETIIII! BRAVOOOO TUTUROR CELOR PREZENTI!

 

 

SEARA MAGICA!

pytycrys24.11.2010 21:26

Seara magica intr-o peluza magica.

Bravo Steaua, Bravo baieti!

kapp0ne24.11.2010 22:02

faceti atat scandal ca nu ati intrat ....se mai intampla....insusi stanici a ajuns la meci...el care de obicei pleaca de la bere cu 2 min inainte sa inceapa meciul deci daca aveati un pic de vointa ajungeati dar na asa e romanul : "am timo sa ajung" uite ca n'ati avut.... tz3pi stie ca si la meciul trecut din campionat a stat afara pana la pauza mare si uite ca nu a invatat:D

 

@Tz3pi daca nu ma insel parca ti'am zis zis ca daca nu ajungi pana la fara 10 sa nu mai vi ca nu mai intri si tot cu tipi ca cine poate sa ajunga cu o ora inainte....n'ati putut sa ajungeti cu 2 min inainte de meci ... plm

Bob Acri24.11.2010 22:29

ATMOSFERA FANTASTICA SI DARUIRE TOTALA DIN PARTEA JUCATORILOR!

Superb!

 

Urmatoarele meciuri acasa ale Stelei:

 

Nov. 30, 2010 Steaua Turabo-Lokomotiv

Dec. 7, 2010 Steaua Turabo-Dynamo M.

 

Sa fim la fel de multi si saptamana viitoare si peste doua saptamani!

Culorile ne obliga, jucatorii merita!

Tz3pI24.11.2010 22:30

Zici ca esti nebun si tu. NU am putut sa ajung mai devreme, vrei sa-ti fac un desen sa intelegi?

Edededi24.11.2010 22:32

Eu zic sa se faca postare de acum pentru meciul cu lokomotiv , poate se strange si mai multa lumea , nu de alta dar parca s-ar vedea mai bine si cealalta peluza plina :D

«1121314151668»