FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1111213141568»
joseph28.10.2010 07:35
Il regret doar pe Monty Mack...parea cu o clasa peste Coleman. In rest, cred ca transferurile au fost bune, daca ne gindim si la bugetul alocat. Acum, problema principala e omogenizarea

 

pe langa Monty Mack, pe care l-am apreciat destul de mult si mi-ar fi placut sa ramana... mi se parea ca si Wiggins era un jucator destul de ok, cel putin pe partea de aparare, desi spre finalul campionatului parca isi daduse drumul la joc si in atac. era agresiv si determinat si stia destul de bine jocul. amandoi erau ok pe patrundere si Wiggins avea destule recuperari, capace... capitole la care nu stam prea bine anul asta. cei doi mi s-au parut destul de constanti si niste jucatori destul de spectaculosi... restul erau foarte inconstanti, dar vad ca problemele astea apar si anul asta cu noii jucatori.

 

in fine, aseara a fost un meci destul de slab, dar cu un final spectaculos si fericit...

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE28.10.2010 08:52

Brasvoooooooooooooooooo steauaaaaaaaaaaaaa. :steag_cruce_invers:

Maye29.10.2010 20:17
Maye30.10.2010 19:32

Inca o victorie pentru baschetbalistii militari :

 

http://Steaua.ro/baschet/2010/10/30/csu-mu...-63-88-etapa-7/

f234567k07.11.2010 01:01

duminica, 07.11.2010 CS Otopeni-CSA Steaua Turabo, ora 18, TVR 3

http://Steaua.ro/baschet/2010/11/07/etapa-...eni-csa-Steaua/

nea_Caisa13.11.2010 13:49
Lari14.11.2010 21:04
Maye15.11.2010 21:28
RaMs3s22.11.2010 15:56

Am vazut o stire pe la TV , la sport

Marti de la 19:00 jucam in Europa ? Acasa ? Sau...am inteles altceva ?

f234567k22.11.2010 16:06

Cu Antwerp Giants, daca nu ma insel.

Maye22.11.2010 16:14

Am invins la Iasi cu scorul de 103-55.

 

Si vom juca cu Antwerp Giants, marti de la 20.30.

floroflores22.11.2010 16:30
Am invins la Iasi cu scorul de 103-55.

 

Si vom juca cu Antwerp Giants, marti de la 20.30.

Prima informatie este reala,cea de a doua inexacta. Meciul cu Antwerp se va juca marti de la ora 19.00.

Maye22.11.2010 16:47
Meciul cu Antwerp se va juca marti de la ora 19.00.

Eu am spus exact ce scrie pe fibaeurope.com

20:30

Bucharest, ROU

Mihai Viteasu

 

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH7Qj...teamID_1511.htm

 

Pe bcsteaua.ro e trecuta ora 19.

 

Cand aflu ceva exact ,pun si aici.

 

 

LE: De la ora 19 !

pytycrys22.11.2010 18:26

Hai sa sustinem CSA ca la meciul cu Granollers.

Toti la sala!

Daniel-Ionut22.11.2010 18:32

Ora 19:00, si va fi transmis de catre sport.ro

 

PS: aveti grija cu accesul in sala... in meciul trecut de campionat cand s-a jucat la Mihai Viteazu, la 5 minute dupa inceperea partidei nu s-a mai putut intra, sala fiind plina!

lucianix23.11.2010 18:58

Haideti cu totii la sala.

 

Steaua inseamna CSA!

pytycrys23.11.2010 19:08

Ma, ce-as veni si eu.

Din pacate, nu se poate,deh parintii..

Totusi, Steaua INSEAMNA CSA!

 

PrymarU23.11.2010 19:37

Haideti cu totii la meci ,

Prezent la datorie ,

Steaua inseama CSA.

Bob Acri23.11.2010 19:49

De bilete stie cineva ceva?

Daniel-Ionut23.11.2010 20:16

INTRAREA VA FI LIBERA!

pytycrys23.11.2010 20:29

Ca idee, cate locuri are sala?

daaani.23.11.2010 21:05

"Show-ul va fi deschis de trupa Vunk, iar incasarile din bilete vor fi donate. " sursa sport.ro..

 

pana la urma intrarea este libera sau nu?:))) ba daniele ce faci ma ne minti in halu asta?

Costi23.11.2010 21:30

INTRAREA E LIBERA IN **** MEA!!! :))

f... Pro TV-ul mortilor matii cu stirile matii

Edededi23.11.2010 21:41

costi adu toba

Daniel-Ionut23.11.2010 21:41
ba daniele ce faci ma ne minti in halu asta?

 

Deci mediapro va minte, nu eu! :D

Intrarea este libera, si inca o data va zic de accesul in sala, sa aveti grija sa nu veniti pe ultima suta de metri!

«1111213141568»