Il regret doar pe Monty Mack...parea cu o clasa peste Coleman. In rest, cred ca transferurile au fost bune, daca ne gindim si la bugetul alocat. Acum, problema principala e omogenizarea
pe langa Monty Mack, pe care l-am apreciat destul de mult si mi-ar fi placut sa ramana... mi se parea ca si Wiggins era un jucator destul de ok, cel putin pe partea de aparare, desi spre finalul campionatului parca isi daduse drumul la joc si in atac. era agresiv si determinat si stia destul de bine jocul. amandoi erau ok pe patrundere si Wiggins avea destule recuperari, capace... capitole la care nu stam prea bine anul asta. cei doi mi s-au parut destul de constanti si niste jucatori destul de spectaculosi... restul erau foarte inconstanti, dar vad ca problemele astea apar si anul asta cu noii jucatori.
in fine, aseara a fost un meci destul de slab, dar cu un final spectaculos si fericit...
