FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1171819202168»
Fan FC Steaua08.12.2010 21:25

Apropo, la Robert Turner n-a fost alley loop? Ca in titlul video-ului ai pus Slam Dunk ..

Maye08.12.2010 23:14
Apropo, la Robert Turner n-a fost alley loop? Ca in titlul video-ului ai pus Slam Dunk ..

:D

 

Alley Oop

Fan FC Steaua09.12.2010 13:09

Tot aia :))

lucianix09.12.2010 15:29

ba da.

baschetsteaua10.12.2010 17:10

ANTWERP GIANTS-CSA Steaua TURABO IN DIRECT PE SPORT.RO

 

Pentru prima data in istoria recenta a baschetului Romanesc un meci din Cupele Europene desfasurat in afara granitelor tarii de catre o echipa Romaneasca va fi transmis in direct de catre o televiziune din Romania

 

 

Meciul Antwerp Giants-CSA Steaua Turabo va fi transmis in direct de postul SPORT.RO Marti 14.12.2010 de la ora 19.30 ora Romaniei.

 

CSA Steaua Turabo si Sport.ro au facut eforturi deosebite astfel incat fanii ros-albastri cat si toti iubitorii baschetului din Romania sa poata viziona aceasta partida vitala pentru formatia militara , partida ce poate aduce calificarea in primavara Europeana

 

Speram ca toata suflarea baschetbalistica din Romania sa fie alaturi de Steaua TURABO pe SPORT.RO

 

CSA STEAU TURABO

 

Lari10.12.2010 17:43

Ce tare...

 

@baschetsteaua

Au fost baietii multumiti de modul in care au fost incurajati la meciu' cu Dynamo?

baschetsteaua10.12.2010 20:40

Fara suporteri sportul nu ar avea nici un farmec!acesta este motivul rezultatelor extraordinare ale echipei in acest sezon!

noi speram sa putem in cel mai scurt timp posibil sa jucam intr-o sala de nivel european cu 3-4000 locuri ude sa aiba loc toti suporterii ros-albastrii

speram sa vina acelas numar de suporteri si la meciurile din campionat

pytycrys10.12.2010 21:02

Mult respect pentru baietii de la baschet.

Nu se poate incerca inchirierea Polivalentei pentru ultimul meci din grupa? Sunt sigur ca ar fi o atmosfera cel putin la fel de frumoasa ca la meciul cu dynamo Moscova. Asa am incapea toti la aceeasi peluza si ar fi o atmosfera mult mai apasatoare, plus ceilalti spectatori.

 

Lari10.12.2010 21:36
speram sa vina acelas numar de suporteri si la meciurile din campionat

 

Ne straduim sa adunam oameni si la meciurile din campionat.

 

albanezul11.12.2010 08:05

mi-a placut ce a zis cioara aia mai mica cu cozi...imi scapada numele Fortson parca.

l-a intrebat reportera daca intelege ceva din ce canta galeria mare a lu' Steaua si a zis ca nu prea intelege dar ca e o melodie pe care o canta suporterii tot meciul si a prins ritmul..

cred ca e aia D'ale lu' Mitica.

Costi11.12.2010 11:22
:))
Maye13.12.2010 13:15

Antwerp Giants - CSA Steaua Turabo Bucuresti

maine , 14.12.2010 - 21.30 - Sport.ro

Kellerman14.12.2010 19:45

Nu arata prea bine. :(

 

STAAAAAAAAAAAAAAAAAAANESCUUUUUUUUUU!

Lari14.12.2010 19:48

Pai conducem, bre, cum nu arata bine? :huh:

Kellerman14.12.2010 19:48

Acum da. :D

 

 

Cam ciudat baschetul asta, se schimba repede situatia. :D

Lari14.12.2010 19:53
Lari14.12.2010 20:10

Avem si suporteri la meciu' asta:

Image1214_2158_TV16_.jpg

mq_messi14.12.2010 21:09

mai avem vreo sansa sa ne calificam ?

oricum slab joc

BAF-kimi14.12.2010 21:17

Nu, nu mai avem. Macar sa umplem sala si la ultimul meci, sa le multumim pentru parcursul asta frumos.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE14.12.2010 21:28

Cu Steaua pana la moarte :steagcruce:

Edededi14.12.2010 22:18

pe 21 toata lumea la meci ar trebui sa umplem sala... Macar acum

Maye15.12.2010 00:58

Antwerp Giants - CSA Steaua Turabo Bucuresti 78-56

 

http://Steaua.ro/baschet/2010/12/15/antwer...l-s-a-terminat/

leoSUD15.12.2010 09:12

Numai avem nici o sansa nu ?:(

Nici daca ii batem acasa pe aia cu 674184614-0 ?;;)

red&blue_boy15.12.2010 09:58

Nu mai avem sanse...

Poate la anul,daca se continua pe aceeasi linie,cu niste investitii in cativa noi jucatori poate vom reusi mai mult.

Oricum,eu spun ca e de apreciat si parcursul din sezonul actual.

Maye15.12.2010 11:09

Cu niste jucatori buni pe 2-3 si eventual pe 5, am defila prin tara.

«1171819202168»