FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1212223242568»
dayra13.01.2011 20:57
mie mi se pare o pierdere importanta Lucic! cel putin din pmdv in privinta dayrei ! dar eu stiu dece zici ca e mai bun turner decat lucic ! :) )si dayra stie:))

 

Lupane, te mananca limba? :boxing::))

 

Barfitorilor! :chair:

 

 

 

Daniel-Ionut13.01.2011 21:10

Clasament general (12 etape Romania + 6 Europa): http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/

 

Daniel M. (Daniel-Ionut) " 44p

Catalin S. (zob79) " 44p

Marius " 41p

Cosmin " 40p

Costi V. (Costi) " 40p

Saramago " 37p

Cristi H. (crouch) " 37p

Marius D. (Maye) " 35p

Bogdan S. (f234567k) " 35p

Florin S. " 28p

Iulian O. " 24p

Dayra " 21p

Lucian A. (luck87) " 19p

Vs3 " 17p

Cristian O. (pytycrys) " 13p

Lari " 12p

Mstef " 10p

STARforce " 8p

Valy " 8p

Florin P. (Florin) " 9p

Alin O. (snoWman) " 6p

John 86 " 6p

leoSud " 6p

BIBIP " 5p

Robert T. " 5p

Vly " 5p

Alexandru " 4p

Robert I. (Robert Aeroth) " 4p

Boby " 3p

Bobo " 3p

Alisb " 3p

Bogdan A. (oho) " 2p

Criminalu2005 " 2p

Marius V. " 2p

Andrey27 " 2p

Bogdan A (wtk) " 1p

Kame " 1p

Stefan " 1p

Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p

Bogdan D. (Bogdan) " 1p

Adrian " 1p

Leo D. (leo) " 1p

Liviulet " 1p

AlexFlo " 1p

Paul T. (Paolo) " 1p

Sasha " 1p

Andreib " 1p

Plowler80 " 1p

Horia " 1p

Zabest " 1p

Elka " 0p

Narcis " 0p

Dakk " 0p

 

Clasament etapa 5 (europa): http://Steaua.ro/baschet/2010/12/15/antwer...l-s-a-terminat/

 

Clasament etapa 15 (Romania):http://Steaua.ro/baschet/2010/12/19/csa-st...zia-a-etapa-15/

 

Clasament etapa 6 (europa):http://Steaua.ro/baschet/2010/12/22/csa-st...rasnodar-87-78/

Maye13.01.2011 21:27

Maine vine articolul , care o sa fie pus pe prima pagina.

zob7914.01.2011 08:41

E Romania, e tara noastra

Si ne p.sam pe ungaria voastra!

andrey2714.01.2011 14:12
Adu' toba! :))

 

 

Cum ar fii :>

 

Dar parca iar vad ca suntem 10 persoane la meci..

kapp0ne14.01.2011 14:13
Cum ar fii :>

 

Dar parca iar vad ca suntem 10 persoane la meci..

n'are cum...10 suntem doar noi :) deci vreo 25 :))

 

hai cu articolu' ca e maine de 16 ore :D

Maye14.01.2011 14:21

Incepe returul la baschet !

 

CSA Steaua - BC Miercurea Ciuc, sambata, orele 19:00

 

Va asteptam cu pronosticurile voastre si va asteptam , maine , in numar cat mai mare la sala !

 

andrey2714.01.2011 17:40

DA,cat mai mare,adica 5 oameni :))

leoSUD15.01.2011 10:16

daca veneam eu faceam cat 5 :(

Se da meciul pe tvr 3 ? nu am cum sa ajung si vreau sa-l vad..

Lari15.01.2011 13:23

Pe TVR 3 o sa se dea CSU Ploiesti - Attlasib Sibiu. Vizionare placuta! :D

Maye15.01.2011 14:57

O sa fie cel mai interesant meci al etapei pe tvr 3.

 

Poti vedea pe frb meciul live... text :)

leoSUD15.01.2011 16:14

Rusine dinu patriciu !

deci n-am cum sa vad meciu.. :|

Maye15.01.2011 17:53

37-33 la pauza.

Lari15.01.2011 18:38

Contrar a ceea ce ziceau unii redactori de baschet (:D), i-am spart la vreo 20 de puncte distanta. Era 85-66 cu un minut inainte de final.

 

Eee... s-a inteles gresit :whistle: Scoru' final a fost 90-69 (19-9, 18-24, 29-16, 24-20).

red&blue_boy15.01.2011 20:16

Frumoasa victorie.

I-am subordonat ! :)

Maye15.01.2011 21:22
Contrar a ceea ce ziceau unii redactori de baschet (:D), i-am spart la vreo 20 de puncte distanta.

Incercam sa pastrez suspansul si sa fac lumea sa mearga la sala.

Psihologie inversa, my dear :D

Maye16.01.2011 15:07
Maye21.01.2011 00:06

A mai aparut un site de baschet : totalbaschet.ro

 

La cat mai multe!

LUPANU21.01.2011 13:37
A mai aparut un site de baschet : totalbaschet.ro

 

La cat mai multe!

fac si eu unu?

Maye21.01.2011 13:57

Fa!

Daniel-Ionut21.01.2011 15:32

Clasamentul concursului de pronosticuri pentru meciul cu BC Miercurea Ciuc: http://Steaua.ro/baschet/2011/01/16/csa-st...90-69-etapa-16/

 

Clasament general: http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/

Maye21.01.2011 21:06
Maye22.01.2011 21:47
NICKSTELIST SI DUPA MOARTE23.01.2011 13:21

Ce frumos e printre olteni. :thumbup:

pytycrys23.01.2011 13:23

Le-am rupt capu'.

In alta ordine de idei , puneti si voi un articol pe prima pagina in legatura cu meciul de miercuri.

«1212223242568»