mie mi se pare o pierdere importanta Lucic! cel putin din pmdv in privinta dayrei ! dar eu stiu dece zici ca e mai bun turner decat lucic !)si dayra stie:))
Lupane, te mananca limba? ![]()
![]()
Barfitorilor! ![]()
mie mi se pare o pierdere importanta Lucic! cel putin din pmdv in privinta dayrei ! dar eu stiu dece zici ca e mai bun turner decat lucic !)si dayra stie:))
Lupane, te mananca limba? ![]()
![]()
Barfitorilor! ![]()
Clasament general (12 etape Romania + 6 Europa): http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/
Daniel M. (Daniel-Ionut) " 44p
Catalin S. (zob79) " 44p
Marius " 41p
Cosmin " 40p
Costi V. (Costi) " 40p
Saramago " 37p
Cristi H. (crouch) " 37p
Marius D. (Maye) " 35p
Bogdan S. (f234567k) " 35p
Florin S. " 28p
Iulian O. " 24p
Dayra " 21p
Lucian A. (luck87) " 19p
Vs3 " 17p
Cristian O. (pytycrys) " 13p
Lari " 12p
Mstef " 10p
STARforce " 8p
Valy " 8p
Florin P. (Florin) " 9p
Alin O. (snoWman) " 6p
John 86 " 6p
leoSud " 6p
BIBIP " 5p
Robert T. " 5p
Vly " 5p
Alexandru " 4p
Robert I. (Robert Aeroth) " 4p
Boby " 3p
Bobo " 3p
Alisb " 3p
Bogdan A. (oho) " 2p
Criminalu2005 " 2p
Marius V. " 2p
Andrey27 " 2p
Bogdan A (wtk) " 1p
Kame " 1p
Stefan " 1p
Andrei B. (andrey_ptm_steaua) " 1p
Bogdan D. (Bogdan) " 1p
Adrian " 1p
Leo D. (leo) " 1p
Liviulet " 1p
AlexFlo " 1p
Paul T. (Paolo) " 1p
Sasha " 1p
Andreib " 1p
Plowler80 " 1p
Horia " 1p
Zabest " 1p
Elka " 0p
Narcis " 0p
Dakk " 0p
Clasament etapa 5 (europa): http://Steaua.ro/baschet/2010/12/15/antwer...l-s-a-terminat/
Clasament etapa 15 (Romania):http://Steaua.ro/baschet/2010/12/19/csa-st...zia-a-etapa-15/
Clasament etapa 6 (europa):http://Steaua.ro/baschet/2010/12/22/csa-st...rasnodar-87-78/
Maine vine articolul , care o sa fie pus pe prima pagina.
E Romania, e tara noastra
Si ne p.sam pe ungaria voastra!
Adu' toba!![]()
Cum ar fii :>
Dar parca iar vad ca suntem 10 persoane la meci..
Cum ar fii :>
Dar parca iar vad ca suntem 10 persoane la meci..
n'are cum...10 suntem doar noi
deci vreo 25 ![]()
hai cu articolu' ca e maine de 16 ore ![]()
CSA Steaua - BC Miercurea Ciuc, sambata, orele 19:00
Va asteptam cu pronosticurile voastre si va asteptam , maine , in numar cat mai mare la sala !
DA,cat mai mare,adica 5 oameni ![]()
daca veneam eu faceam cat 5 ![]()
Se da meciul pe tvr 3 ? nu am cum sa ajung si vreau sa-l vad..
Pe TVR 3 o sa se dea CSU Ploiesti - Attlasib Sibiu. Vizionare placuta! ![]()
O sa fie cel mai interesant meci al etapei pe tvr 3.
Poti vedea pe frb meciul live... text ![]()
Rusine dinu patriciu !
deci n-am cum sa vad meciu.. ![]()
37-33 la pauza.
Contrar a ceea ce ziceau unii redactori de baschet (
), i-am spart la vreo 20 de puncte distanta. Era 85-66 cu un minut inainte de final.
Eee... s-a inteles gresit
Scoru' final a fost 90-69 (19-9, 18-24, 29-16, 24-20).
Frumoasa victorie.
I-am subordonat ! ![]()
Contrar a ceea ce ziceau unii redactori de baschet (), i-am spart la vreo 20 de puncte distanta.
Incercam sa pastrez suspansul si sa fac lumea sa mearga la sala.
Psihologie inversa, my dear ![]()
A mai aparut un site de baschet : totalbaschet.ro
La cat mai multe!
A mai aparut un site de baschet : totalbaschet.ro
La cat mai multe!
fac si eu unu?
Fa!
Clasamentul concursului de pronosticuri pentru meciul cu BC Miercurea Ciuc: http://Steaua.ro/baschet/2011/01/16/csa-st...90-69-etapa-16/
Clasament general: http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/
Ce frumos e printre olteni. ![]()
Le-am rupt capu'.
In alta ordine de idei , puneti si voi un articol pe prima pagina in legatura cu meciul de miercuri.