FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1242526272868»
Maye29.01.2011 20:38
S.S.Lazio30.01.2011 01:24

au existat ultrasi , acum sunt doar niste mici huligani,niste mici distrugatori , "bonbardieri" sau diavoli " visini "

kapp0ne30.01.2011 15:34

actualizam si noi clasamentul la baschet? nu de alta dar e de sezonul trecut :D

Daniel-Ionut30.01.2011 15:40
:blink: este actualizat, lipseste doar etapa de ieri, pe care o voi pune mai tarziu.
Edededi30.01.2011 16:32

pana la urma ce clasament e bun , al nostru sau ala de pe bcsteaua?

Lari30.01.2011 17:45

CSM Bucuresti a castigat la Medias cu 80-73!

 

:bananadance::punk::clap::thumbup::drunk::hai_steaua:

 

Clasament.jpg

leoSUD30.01.2011 18:39

Trebuie sa batem neaparat la Sibiu si acasa cu Targu Mures..

pytycrys30.01.2011 18:52

Tre' sa batem neaparat Medias-ul..

AG30.01.2011 19:03

trebuie sa batem tot ..

Costi30.01.2011 19:12
actualizam si noi clasamentul la baschet? nu de alta dar e de sezonul trecut :D

asa cum v-am mai spus, atat fcsteaua.ro cat si Steaua.ro sunt niste siteuri deschise, facute de suporteri-pentru suporteri. Asadar, daca tot ai timp liber, ai putea sa ne ajuti sa actualizam clasamentul la baschet ;)

CocoSb30.01.2011 22:05

Steaua va avea galerie la meciul de la Sibiu ??

 

 

leoSUD31.01.2011 00:52

@AG, usor de spus greu de facut..

Daniel-Ionut31.01.2011 09:58

Clasamente pronosticuri:

 

Clasament Energia Rovinari - Steaua: http://Steaua.ro/baschet/2011/01/29/energi...62-64-etapa-18/

 

General: http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/

zob7931.01.2011 12:09

Nu mai tin minte care sunt premiile la concursul de pronosticuri; Daniel, esti amabil sa le scrii aici?

Daniel-Ionut31.01.2011 12:36

Locul 1 - tricou de joc cu autografele jucatorilor

Locul 2 - minge cu autografele jucatorilor

Locul 3 - tricou aniversar "63"

Costi31.01.2011 13:19

@Daniel, scrie-le te rog si in pagina asta http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/ ?

Maye31.01.2011 14:31

Clasament Divizia A - http://Steaua.ro/baschet/clasament/

 

Rezultate si program - http://Steaua.ro/baschet/rezultate/

Daniel-Ionut31.01.2011 14:33
@Daniel, scrie-le te rog si in pagina asta http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/ ?

 

Rezolvat :thumbsup:

Edededi01.02.2011 00:11

La meciul cu mures ce facem ? Ne prezentam si noi mai multi sau asteptam un "meci important" ca sa ne miscam cururile de acasa si sa ragusim pentru echipa de suflet?

 

P.S Pana si moldovenii astia imputiti canta mai cu vlaga....

pytycrys01.02.2011 06:26

Cum zice chinezul, moi vin!

zob7901.02.2011 08:28

Care moldoveni imputiti? :)

Dragos_G01.02.2011 10:12

cred ca se refera la copii aia de la Iasi care au aprins vreo 2 torte ca sa apara pe romanianultras, ca a trecut ceva vreme.

Edededi01.02.2011 10:16

da , la aia m-am referit , am uitat sa pun si linkul

pytycrys01.02.2011 10:31

Daca aprindem noi 2 torte plecam juma' de peluza cu dosar penal

Maye01.02.2011 15:16

In ultima etapa s-au aprins torte si la Timisoara.

E ok. :)

«1242526272868»