au existat ultrasi , acum sunt doar niste mici huligani,niste mici distrugatori , "bonbardieri" sau diavoli " visini "
actualizam si noi clasamentul la baschet? nu de alta dar e de sezonul trecut ![]()
pana la urma ce clasament e bun , al nostru sau ala de pe bcsteaua?
Trebuie sa batem neaparat la Sibiu si acasa cu Targu Mures..
Tre' sa batem neaparat Medias-ul..
trebuie sa batem tot ..
actualizam si noi clasamentul la baschet? nu de alta dar e de sezonul trecut![]()
asa cum v-am mai spus, atat fcsteaua.ro cat si Steaua.ro sunt niste siteuri deschise, facute de suporteri-pentru suporteri. Asadar, daca tot ai timp liber, ai putea sa ne ajuti sa actualizam clasamentul la baschet ![]()
Steaua va avea galerie la meciul de la Sibiu ??
@AG, usor de spus greu de facut..
Clasamente pronosticuri:
Clasament Energia Rovinari - Steaua: http://Steaua.ro/baschet/2011/01/29/energi...62-64-etapa-18/
Nu mai tin minte care sunt premiile la concursul de pronosticuri; Daniel, esti amabil sa le scrii aici?
Locul 1 - tricou de joc cu autografele jucatorilor
Locul 2 - minge cu autografele jucatorilor
Locul 3 - tricou aniversar "63"
@Daniel, scrie-le te rog si in pagina asta http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/ ?
Clasament Divizia A - http://Steaua.ro/baschet/clasament/
Rezultate si program - http://Steaua.ro/baschet/rezultate/
@Daniel, scrie-le te rog si in pagina asta http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosticuri/ ?
Rezolvat ![]()
La meciul cu mures ce facem ? Ne prezentam si noi mai multi sau asteptam un "meci important" ca sa ne miscam cururile de acasa si sa ragusim pentru echipa de suflet?
P.S Pana si moldovenii astia imputiti canta mai cu vlaga....
Cum zice chinezul, moi vin!
Care moldoveni imputiti? ![]()
cred ca se refera la copii aia de la Iasi care au aprins vreo 2 torte ca sa apara pe romanianultras, ca a trecut ceva vreme.
da , la aia m-am referit , am uitat sa pun si linkul
Daca aprindem noi 2 torte plecam juma' de peluza cu dosar penal
In ultima etapa s-au aprins torte si la Timisoara.
E ok. ![]()