FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1252627282968»
Costi01.02.2011 17:32

e ok ba :))

in alta ordine de idei, daca se aprind la Steaua, e panica mare, garantat, pentru ca la Steaua sunt huliganii si ei trebuie reprimati!

leoSUD01.02.2011 17:38

ai dreptate Costi..da' e ok ba :D

pytycrys01.02.2011 17:46

La baschet ar fi destul de facil de aprins, nu prea e paza. Dar daca aprindem 2 torte, incep toti din sala sa fuga de "huliganii" de noi. :))

Bogdan01.02.2011 18:55

La cat de bine e aerisita sala mi-e ca de la doua torte se opreste meciul 20 de min sa dispara fumul.

Edededi01.02.2011 19:30

La noi vin mai multi jandarmi decat ultrasi

Costi01.02.2011 21:45

din partea lui Marcel: "Tu n-ai inteles ca la Steaua nu exista ultrasi?" :))

Maye01.02.2011 21:46

Maine, CSU Sibiu - CSA Steaua Turabo Bucuresti

 

Meciul o sa fie transmis si pe net, in direct.

Intrati in articol si veti vedea unde .

pytycrys01.02.2011 22:07
din partea lui Marcel: "Tu n-ai inteles ca la Steaua nu exista ultrasi?" :))

Cum ma?! Aia de la tribuna intai cu goarne care fac stadionul un "infern" nu sunt ultrasi?

Hai frate, mai aveti sa imi spuneti ca nu exista Mos Craciun. :thumbdown:

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE02.02.2011 11:54

Duminica sa nu aveti treaba ca 5-6 ore avem treaba. forzateaua

pytycrys02.02.2011 14:08

Hm?? Meciu' e sambata din cate stiu. Si ce treaba avem? :))

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE02.02.2011 18:07

Meciul e duminica si tot duminica avem meci si la hochei de la ora 15 si la baschet este la ora 18 va fi in driect pe tvr.

Lari02.02.2011 19:42

Am batut la Sibiu cu 90-83 (15-17, 25-25, 15-13, 22-13 si 13-6 in prelungiri) si suntem pe locu'... 2! :hai_steaua:

Clipboard02.jpg

pytycrys02.02.2011 19:44

Mai simte cineva ca iesim pe 1? :D

red&blue_boy02.02.2011 20:07

O victorie frumoasa,ma bucur mult !

Poate pe 1 nu iesim,dar daca terminam in primele 3 e ok .

AG02.02.2011 20:17

anul asta, campioni!

Stanici02.02.2011 20:35

Cu Targu Mures e foarte important meciul.

Lari02.02.2011 20:55

Sa intelegt c-o sa bei bere la sticla, nu la halba? :D

 

Bai, ce pacat de punctele pierdute la Oradea, frate... Puteam fi lideri!

zob7902.02.2011 21:07

Mie imi pare rau de infringerea de la Tg.Mures, cu aruncare de 3p a gazdelor in ultimele secunde, insa uite ca in retur norocul ne-a zimbit de 2 ori consecutiv (Tg.Jiu, Sibiu)

Maye03.02.2011 15:01

Am castigat dupa prelungiri la Sibiu.

 

CSU Sibiu - CSA Steaua 83 - 90

Maye03.02.2011 15:31
albanezul03.02.2011 19:07

hai toti ultrasii care sunt pe net sa mergem duminica la meci sa batem pe tg murej.

nu va tine..parerea mea.

stix03.02.2011 22:17
hai toti ultrasii care sunt pe net sa mergem duminica la meci sa batem pe tg murej.

nu va tine..parerea mea.

 

 

Gresit........pe aici, mai toti sunt mari ultrasi, daca nu ma crezi uita-te la nick-uri: X Sud, X Nord, Ultras for ever, Ultras for Steaua, si tot asa, pe stadion nu prea apar......., dar pe aici sunt puzderie............mii si mii de ultrasi care din nefericire nu stiu ce-i aia stadion, ce-i aia deplasare, ce-i ala un protest, dar la noi la romani numai asta conteaza ,,imaginea " si ,,renumele" pe care ti-l faci prin orice mijloace, in rest nu conteaza absolut nimic.

 

 

mq_messi03.02.2011 22:31

ca tu esti mare ultras ca stai sa-i critici pe altii de parca ai schimba ceva

pytycrys04.02.2011 09:15
hai toti ultrasii care sunt pe net sa mergem duminica la meci sa batem pe tg murej.

nu va tine..parerea mea.

 

Hehehe, bun mod de a motiva. :))

Chiar trebuie sa venim multi, e un meci important..:)

albanezul04.02.2011 11:31

pai eu ce zic baros?sa vina lumea..sa vina ultrasii..din galeria mare..din galeria mica..sa fim o sala plina de ultrasi.

..tineti-va un pic entuziasmul...............................

.............................................................................

si sa cantam **** Dinamo si **** rapid la meciul cu tg murej.. :(:(

«1252627282968»