FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1272829303168»
zabest9407.02.2011 17:43

huliganilor cum ati indraznit sa fluturati steagurile cand omu` voia sa vizioneze meciul ???

Echipa de pe locul 5. Hehehe.

 

PS:

Ba, lasa si tu steagu' jos, ca nu vad meciul. :(

 

=))

leoSUD07.02.2011 18:23

2011-02-09 Deplasare - Timisoara - Cupa

2011-02-12 Deplasare - Medias

2011-02-16 Acasa - Timisoara - Cupa

2011-02-19 Acasa - CSU Cuadripol Brasov

Maye07.02.2011 21:49

Jucatorul etapei a XXa a Diviziei A este un stelist.

 

Afla cine !

leoSUD08.02.2011 00:44

Smith chiar merita sa fie jucatorul etapei, sper sa aiba aceasta performanta in toate etapele!

Dragos_G08.02.2011 11:02
2011-02-19 Acasa - CSU Cuadripol Brasov

Este sigura data asta?

Puteti sa imi spuneti daca este si o ora aprozimativ fixa la care joaca Steaua de obicei.

leoSUD08.02.2011 11:19

intre 17:00 si 19:00 dar tin minte ca sa jucat un meci si de la ora 20(in grupe) sper sa nu ma insel.

eu am copiat dupa frb.. dar cred ca data este sigura.

Maye08.02.2011 13:58
Este sigura data asta?

Puteti sa imi spuneti daca este si o ora aprozimativ fixa la care joaca Steaua de obicei.

Este aproape sigura.

Saptamana viitoare va fi sigur, in functie de ce alege tvr-ul sa transmita. Dar mai mult ca sigur, nu o sa transmita Steaua- Brasov intr-o etapa cu Sibiu-Mures, CSM Bucuresti - Otopeni si Pitesti - Medias.

Ora probabila este 18.

Dragos_G08.02.2011 18:32

Pai ma intereseaza ca poate fac o vizita prin Bucuresti pe 18 si 19 ca sunt cateva competitii interesante: CN de atletism in sala vineri si sambata, meci de hochei vineri si ziua urmatoare baschet.

Trebuie sa stiu din timp sa nu se suprapuna, ca altfel nu fac nimic.

Ms de informatii.

leoSUD08.02.2011 18:47

@Dragos sa nu vi cu nimic te rog :D

Dragos_G08.02.2011 20:11

stai ca nu ma prind. la ce te referi?

Maye08.02.2011 20:46
Trebuie sa stiu din timp sa nu se suprapuna, ca altfel nu fac nimic.

Ms de informatii.

Te anunt din timp. Cand hotaraste federatia ora si ziua, iti spun :)

leoSUD08.02.2011 21:08
stai ca nu ma prind. la ce te referi?

Sa nu vi cu mana goala :))))) :beer2:

Maye08.02.2011 21:50
pytycrys08.02.2011 21:52

Castigam. Cel putin asa sper.

Si daca nu castigam, o vom face saptamana viitoare, cand jucam acasa. :)

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE09.02.2011 18:07

Victorie cu 75-82. :steagcruce:

pytycrys09.02.2011 18:13

Hehe, le rupem gatul miercurea viitoare. :)

zob7909.02.2011 18:24

N-or veni si niste "ultrasi" de-ai lor in vizita? Da Doamne...

Edededi09.02.2011 19:38

@zob Mai bine te-ai preocupa daca am venii noi la meci :))

leoSUD09.02.2011 19:56

Am castigat ?

Maye09.02.2011 22:54

Sferturile Cupei Romaniei , Tur

 

BC Timisoara - CSA Steaua 75 - 82

zob7910.02.2011 01:59

@ededededdedi: pe voi va cunosc, bre :) mie mi-e dor sa port o discutie amicala cu cei ce strigau din prima secunda "cine tine cu Steaua sa-i f familia" si "maye Steaua". Se stie ca timuisorenii sunt foarte civilizati si au o prietenie sincera cu alti intelectuali ai peluzelor, mailatii de sub pod.

zob7912.02.2011 06:19

Daca prietenul nostru din Sibiu va reusi sa posteze articolul 100% copy-paste, dar civilizat si fara injurii, despre meciul de azi cu Gaz Metan, va rog sa luati in considerare si pronosticurile mele: 86 pct, Smith, Steaua. Multumesc!

Costi12.02.2011 08:35
Maye12.02.2011 13:43

Zob

 

Site-ul Steaua.ro este unul deschis. Oricine poate sa ajute site-ul. Cu orice : articole, poze, comentarii si altele.

Poate tu faci articolele mult mai bune decat mine. Chiar te invit.

Cat despre articolele mele "copy paste", te invit sa mi le indici.

 

Si tine minte! Cat timp ma ocup eu de baschet pentru Steaua.ro, voi sterge toate comentariile care contin injurii, precum si altele.

Regulile de pe acest forum se aplica si acolo.

 

Te invit sa faci tu cronica azi, pentru ca eu voi lua interviurile de dupa meci.

 

dee12.02.2011 17:41

Mediasul ramane o "nuca prea tare"pentru Steaua Turabo.

p.s se vede bannerul AISS Cluj :) ... s-a terminat! 76-65

«1272829303168»