Am vazut meciul pe sarite, insa m-au exasperat ratarile de sub panou. Este cel mai slab meci al echipei noastre de cateva luni bune, din alea pe care am apucat sa le vad (chiar si pe sarite).
Am vazut meciul pe sarite, insa m-au exasperat ratarile de sub panou. Este cel mai slab meci al echipei noastre de cateva luni bune, din alea pe care am apucat sa le vad (chiar si pe sarite).
Ce ratari am avut frate..
Smith doar 3 puncte. Dezamagitor ![]()
Pacat... ![]()
Dar mergem inainte!
La ce ora jucam miercuri? De asemenea, si la hochei, la ce ora jucam miercuri cu Miercurea Ciuc?
De la orele 18:00 se joaca miercuri.
Hochei este la 19:00, iar baschet la 18:00 il da pe tvr, pana la pauza baschet apoi hochei. ![]()
La 18:00 e meciul de baschet.
pana la pauza baschet apoi hochei.
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigur ca da ![]()
Nu prea merge. Mai degraba tot meciul de baschet si ultima repriza la hochei.. E mai important meciul de baschet.
Oricum , sunt puse ca plua!
La baschet oricum castigam, nu o vad pe Timisoara sa ne bata la 10 puncte si acasa.
Un amplu rezumat al partidei de ieri , Gaz Metan - Steaua 76 - 65.
Daca o sa va uitati atent la rezumat, o sa vedeti si niste decizii aiuritoare ale arbitrilor , cat si reactia penibila a salii.
Exemplu : derulati la 5:18, observati ce decizie s-a luat dupa care ascultati scandarile salii.
Sambata la ora 18, pe tvr 3 e Sibiu - Tg. Mures. E posibil ca la aceeasi ora sa fie si Steaua - Brasov?
Se mai poate intra in sala daca ajung cu intarziere?
Se poate sa intri. O sa fie putina aglomeratie, dar e posibil sa intri. Totusi, mai bine vii inainte sa inceapa cu vreo 15-20 de minute. ![]()
daca faci scandal si zici k ai intrat mai devreme si ai iesit cateva minute, si k ai ghiozdanul in sala, intrii sigur ![]()
Sambata la ora 18, pe tvr 3 e Sibiu - Tg. Mures. E posibil ca la aceeasi ora sa fie si Steaua - Brasov?
Se mai poate intra in sala daca ajung cu intarziere?
Da, e posibil sa fie de la aceeasi ora. In Romania, cam toate meciurile sunt la aceeasi ora.
PRONOSTICURI:
Clasament Steaua - BC Mures: http://Steaua.ro/baschet/2011/02/06/csa-st...01-68-etapa-20/
Clasament Timisoara - Steaua: http://Steaua.ro/baschet/2011/02/10/bc-tim...i-Romaniei-tur/
Clasament Medias - Steaua: http://Steaua.ro/baschet/2011/02/12/gaz-me...76-65-etapa-21/
CLASAMENT GENERAL: http://Steaua.ro/baschet/clasamnt-pronosti...1/#comment-1541
Bravi baieti !
ps: am facut bani buni pe Steaua turabo azi la pariuri live .![]()
Sambata iar avem program incarcat de la ora 17:00 jucam la handbal cu Oradea si la ora 19:00 la baschet cu Brasov. ![]()
Bine baieti!!!
Diseara la 7 toti la Sala Mihai Viteazu.