FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CSA Steaua Baschet

«1282930313268»
Lari12.02.2011 18:55

Am vazut meciul pe sarite, insa m-au exasperat ratarile de sub panou. Este cel mai slab meci al echipei noastre de cateva luni bune, din alea pe care am apucat sa le vad (chiar si pe sarite).

Maye12.02.2011 19:00
pytycrys12.02.2011 19:21

Ce ratari am avut frate..

Smith doar 3 puncte. Dezamagitor :(

red&blue_boy12.02.2011 20:03

Pacat... :(

Dar mergem inainte!

pytycrys13.02.2011 19:26

La ce ora jucam miercuri? De asemenea, si la hochei, la ce ora jucam miercuri cu Miercurea Ciuc?

Maye13.02.2011 20:27

De la orele 18:00 se joaca miercuri.

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.02.2011 21:01

Hochei este la 19:00, iar baschet la 18:00 il da pe tvr, pana la pauza baschet apoi hochei. :steag_cruce_invers:

Maye13.02.2011 21:04

La 18:00 e meciul de baschet.

Daniel-Ionut13.02.2011 21:13
pana la pauza baschet apoi hochei.

 

Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiigur ca da :)

pytycrys13.02.2011 21:26

Nu prea merge. Mai degraba tot meciul de baschet si ultima repriza la hochei.. E mai important meciul de baschet.

Oricum , sunt puse ca plua!

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.02.2011 21:36

La baschet oricum castigam, nu o vad pe Timisoara sa ne bata la 10 puncte si acasa.

Maye13.02.2011 21:44

Un amplu rezumat al partidei de ieri , Gaz Metan - Steaua 76 - 65.

 

 

Daca o sa va uitati atent la rezumat, o sa vedeti si niste decizii aiuritoare ale arbitrilor , cat si reactia penibila a salii.

 

Exemplu : derulati la 5:18, observati ce decizie s-a luat dupa care ascultati scandarile salii.

Dragos_G14.02.2011 20:06

Sambata la ora 18, pe tvr 3 e Sibiu - Tg. Mures. E posibil ca la aceeasi ora sa fie si Steaua - Brasov?

 

Se mai poate intra in sala daca ajung cu intarziere?

pytycrys14.02.2011 20:11

Se poate sa intri. O sa fie putina aglomeratie, dar e posibil sa intri. Totusi, mai bine vii inainte sa inceapa cu vreo 15-20 de minute. :)

AG14.02.2011 20:38

daca faci scandal si zici k ai intrat mai devreme si ai iesit cateva minute, si k ai ghiozdanul in sala, intrii sigur :D

Maye14.02.2011 20:40
Sambata la ora 18, pe tvr 3 e Sibiu - Tg. Mures. E posibil ca la aceeasi ora sa fie si Steaua - Brasov?

 

Se mai poate intra in sala daca ajung cu intarziere?

Da, e posibil sa fie de la aceeasi ora. In Romania, cam toate meciurile sunt la aceeasi ora.

Maye15.02.2011 00:03

Cupa Romaniei, Sferturi - retur

 

CSA Steaua - BC Timisoara

 

Miercuri , 18 : 00

Daniel-Ionut15.02.2011 14:52
Maye16.02.2011 22:24

CSA Steaua - BC Timisoara 96-63

 

Steaua s-a calificat in Final Four-ul Cupei Romaniei !

gio_stgloria16.02.2011 22:57

Bravi baieti !

 

ps: am facut bani buni pe Steaua turabo azi la pariuri live .:D

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE16.02.2011 23:15

Sambata iar avem program incarcat de la ora 17:00 jucam la handbal cu Oradea si la ora 19:00 la baschet cu Brasov. :steag_cruce_invers:

red&blue_boy17.02.2011 06:08

Bine baieti!!!

Maye18.02.2011 14:58

Etapa 22

 

CSA Steaua - CSU Brasov

pytycrys19.02.2011 11:34

Diseara la 7 toti la Sala Mihai Viteazu.

Maye19.02.2011 21:05

Divizia A , Etapa 22

 

CSA Steaua - CSU Brasov 109 - 59

«1282930313268»