fiecare are dreptul sa simpatizeze cu orice echipa...atat timp cat la meciurie Stelei vi cu fularul, esarfa, tricoul...etc..Stelei este ok!vb de echipele de afara...ca mi-e imposibil sa cred ca unu' care sustine sus si tare ca e stelist, ar putea simpatiza rrapidu sau dinamu :lol:
nu vad unde este problema ca unii dintre noi mai simpatizeaza si o alta echipa :roll:
