FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Nord

«1232425262733»
Kellerman02.09.2010 11:19
Si banerul cu Garla aia a fost cireasa de pe tort, o cautati cu lumanarea aveti grija sa nu va ardeti, doar pe forumuri sunteti terminatori pune-ti copii ca pity asta sa va ridice in slavi, sunteti penibili, lumea nu va mai suporta, si echipa cu cat va avea mai multe rezultate cu cat ura se va intensifica spre voi.

 

 

Domnilor, eu zic sa fugiti cat mai aveti timp, ca vine toronto si va da cu capsunile in cap. :naughty:

habarnam8502.09.2010 11:57

Tot respectul pentru tine Mugur_Cornateanu ! Subscriu la ce ai spus TU !

noname02.09.2010 12:25
de la GLAS am recunoscut 2-3 baietasi printre care si marele Adrian pacurar care ameninta cu pumnii stelisti

 

 

Ai pana diseara sa arati un membru glas care a trecut la t2. Iti vand si un pont: Adrian e interzis de jandarmerie, deci daca nu cumva ai poze din barul interzisilor, mai bine cauti pe altcineva.

Valabil si pt mugur plm, pana diseara ai timp sa prezinti dovezi pt tot ce ai zis, ca ai zis multe si n-am timp sa citesc tot.

 

va invit sa cautati si aici: http://www.internetshouldbeillegal.com/

sandusuddD02.09.2010 13:47

De ce rahat il bagati in seama pe unu ca toronto care la cei 20 de ani (si aia petrecuti ba in Romania ba in alta tara) nare ce sa inteleaga de ce protesteaza lumea nu numai sudul .

andyro02.09.2010 14:52

stix a luat o pauza de 3 zile pentru calmare, relaxare, samd.

 

Puteti sa va dati cate intervale vreti, cat timp pastrati apelativele la un nivel decent.

CNCT02.09.2010 15:36

ce dracu tot il bagati in seama pe toronto asta?!?!omu are 40 de kile cu tot cu bocanci si ditamai geaca de iarna pe el.a fost de 3 ori in ultimii 8 ani in Romania.la luat Bogdan la 2 meciuri cu el ,sa bea de pe urma lui :)) si acum sunt mari prieteni.deci canadiene : stai dracu pe felia ta pocitule nu mai provoca aiurea.

Mugur_Cornateanu02.09.2010 15:36
pana diseara ai timp sa prezinti dovezi pt tot ce ai zis, ca ai zis multe si n-am timp sa citesc tot.

 

va invit sa cautati si aici: http://www.internetshouldbeillegal.com/

vrei dovezi? vrei sa dau detalii de la intamplari multe multe??nu e stilul meu insa daca asta vreti, detalii cu ce se ocupa diferitii laturari din PN, cat le pasa lor de Steaua, cine sunt tovarasii lor de zi ci zi (veti fi surprinsi), cine sunt dusmanii lor zi de zi (veti fi surprinsi si mai mult...)sau de fapt poate ca nu dupa ultimele intamplari...

ma rog, transportul in comun si benzina sunt scumpe. mai bine mergem la incindente in peluza cealalta decat sa batem caini. si noi suntem suporteri model. protejam cetatenii burtosi si bronzati si bem cu dusmanii...totul fair play...dale-as topoare in cap de tocilari de la sud. in loc sa intre in clan ca mine si sa adune in cv locuri de munca precum jilava, colibasi, rahova, tocilarii aia ochelaristi se duc la scoala si facultati si mai au tupeul sa sa-l injure pe sefu...ia gata, gata cu sudu!

mai aveti o singura sansa sa fiti iertati:cumparati pastile

iNsTiGaToR02.09.2010 16:47

Ce-are ma asta?

noname03.09.2010 00:20

are un ban... la fel si toronto

zoloz200503.09.2010 04:36

ar trebui sa poti intra pe site doar dupa ce sufli in fiola..

eu zic sa va dati intervale pe hi5, vad ca se poarta in peluzele romanesti,chiar si cele steliste.

puyol26.09.2010 19:04

vine meciul cu napoli... coregrafie, ceva ?

gabriel ionut27.09.2010 07:45

mai bine sa incurajam echipa sa o bata pe napoli

cum fac si eu rost de 3 bilete la Peluza Nord?

:steag_cruce_invers::steag_sah_mic:

Andrei*27.09.2010 07:51
cum fac si eu rost de 3 bilete la Peluza Nord?

 

e cam dificil :ce_oameni: in niciun caz de pe internet.trebuie sa-ti misti fizicul pana la casele de bilete.

 

cozmin27.09.2010 14:04
kata_roby28.09.2010 13:10

Pot loa 3 bilete pe un buletin ?

 

 

Lari28.09.2010 13:51

Nu cre'ca fac aia schimburi de genu' asta :D

Daniel-Ionut28.09.2010 13:53
Nu cre'ca fac aia schimburi de genu' asta :D

 

:)) buna asta!!!

Mda, in general biletele se pot lua pe bani, nu pe buletine :D

 

Acum serios, da, poti cumpara maxim 4 bilete pe un buletin.

 

 

PS: Suntem offtopic.

glucoza29.09.2010 11:17

salut stiti careva mai gasesc bilete la Peluza Nord pt maine ? 2 imi trebe .... ms

Steaua1947^29.09.2010 12:33

@Lari

 

 

Ceva de genul am patit si eu cand eram mai mic si am fost sa iau bilete ..am intrebat niste baieti acolo(referindu-ma la bilete ) " peluza I " ? si ei mi-au zis.. " da , e acolo unde sunt brazii aia " :))

banelinho_1630.09.2010 00:42
vine meciul cu napoli... coregrafie, ceva ?

 

 

 

Ar trebui o coregrafie pt revenirea lui Laca :steag_cruce_invers:

albanezul30.09.2010 08:20
Ar trebui o coregrafie pt revenirea lui Laca :steag_cruce_invers:

da ma..azi dimineata am terminat coregrafia ca a fost o sesiune d-aia de vopsit peste noapte.

poti sa vii la stadion pe la ora 17 sa ne ajuti sa o aranjam?ca multi sunt cu munca cu astea..

hooltras30.09.2010 20:26

Mincinosule !

albanezul01.10.2010 09:06

ai asteptat meciul..sa imi zici asta?

hooltras01.10.2010 11:19
ai asteptat meciul..sa imi zici asta?

da :))

Dubios12.10.2010 16:30

sunt curios(fara caterinca) daca oamenii din nord care la meciu' cu Timisoara au lovit alti suporteri(drogati cum vreti voi sa ziceti) din sud vor iesi pe strazi duminica inainte de meci?

«1232425262733»