vrei dovezi? vrei sa dau detalii de la intamplari multe multe??nu e stilul meu insa daca asta vreti, detalii cu ce se ocupa diferitii laturari din PN, cat le pasa lor de Steaua, cine sunt tovarasii lor de zi ci zi (veti fi surprinsi), cine sunt dusmanii lor zi de zi (veti fi surprinsi si mai mult...)sau de fapt poate ca nu dupa ultimele intamplari...
ma rog, transportul in comun si benzina sunt scumpe. mai bine mergem la incindente in peluza cealalta decat sa batem caini. si noi suntem suporteri model. protejam cetatenii burtosi si bronzati si bem cu dusmanii...totul fair play...dale-as topoare in cap de tocilari de la sud. in loc sa intre in clan ca mine si sa adune in cv locuri de munca precum jilava, colibasi, rahova, tocilarii aia ochelaristi se duc la scoala si facultati si mai au tupeul sa sa-l injure pe sefu...ia gata, gata cu sudu!
mai aveti o singura sansa sa fiti iertati:cumparati pastile