f234567k...pai de ce sa inchidem? au tot facut moderatorii asa pe site-ul asta. tot timpul evitam sa confruntam realitatea. cum am zis punem presu peste rahat, da tot pute...si pute din ce in ce mai rau. asta cu evitatul adevarului e ca si aia cu ignorarea ciobanului...hai sa fim barbati si sa o dam pe fata, sa spunem asa cum e nu sa ne mai ascundem aiurea
hooltras, terminatule cocalar...iti spun si tie ce e valabil pt orice alt doritor: aveti probleme? stabilim pe privat un loc si o ora si ne intalnim. eu nu sunt Bogdan pastila minune sa par dur pe internet si sa amenint toti pustanii care zic ceve de tovarasii bisnitari.
nordu e o cloaca...si asta de ani buni. si in vremurile bun jean fura...jean aducea tigani interlopi, pana cand interlopii s-au intors imotriva lui, apoi s-au tot mancat intre ei. personajele tuciurii si burtoase nu au venit in pn pt Steaua ci ca sa mai ciuguleasca bani, ca la munca cinstita e mult prea greu. mereu in peluza aia a fost mancatorie, tradare si tovarasii false si pe interes. pai van dammul internetului Bogdan umbla cu caini la cluburi si concerte, da cu parii in cap tovarasilor si ameninta pustanii stelisti de la sud. ce sa zic...pt vanzarea de pastile iti trebuie o retea si pn e un loc de marketing perfect
acum parca e gabor: se uita pe filmulete ca sa identifice faptasii. da nu pe filmulete cu caini, ci cu pustani stelisti care bat ultimele jeguri de ciori
ultimii oameni ca mustata sunt respectati. pizdele ca garla care se da ultras dar lucreaza pt cioban e respectat si ala cica. ma rog, mai mult folosit drept motiv ca sa se ia de pustanii din sud... conflictul se cauta de multa vreme...
pt toti astia mai batraini de la nord dar cu o urma de demnitate in ei: amintiti-va ca si voi cand erati facuti pustani tocilari de tiganii batrani rapidisti prin anii 90, va luati bataie si erati alergati si cautati prin cartiere de inaripatii cocalari. pana la urma ati crescut si treaba s-a schimbat. multi burtosi si-au furat-o si au prins frica vechilor pustani tocilari si schilozi..acum au trecut anii si v-ati transformat exact in aia.ati devenit si voi cocalari burtosi si bateti pusti...insa sunteti si mai mizerabili ca aia, ca voi bateti pusti care sustin Steaua...dar ma rog. acum Steaua nu mai primeaza pt voi. nu pt Steaua veniti voi la stadion. altu e obiectivul. e verde si miroase a oaie. si pt atingerea lui se trece peste orice...demnitate, tovarasie, spirit ros albastru, amintiri etc...si familia v-ati vinde-o pentru propriul interes.
cand ciobanul va distruge Steaua o sa fiti linistiti. Pipera, Afumati, Urziceni, Branestiul sau Buzaul (sau care o fii viitoarea echipa a ciobanului)sunt aproape...si va fi nevoie de oameni de galerie. mi-e sila de cum se vand unii pt cativa euroi...