FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Nord

«1202122232433»
ADRIAN PACURAR26.04.2010 15:19

Bine ca am fost uniti aseara,bravo baietilor din nord care au sarit in ajutorul nostru.Candva vom avea vremuri mai bune.

Daniel-Ionut26.04.2010 15:30

Cat de curand sa speram.

r3fl3x26.04.2010 17:41
Bine ca am fost uniti aseara,bravo baietilor din nord care au sarit in ajutorul nostru.Candva vom avea vremuri mai bune.

 

pacat ca au fost atat de putini cei care au sarit..

crx26.04.2010 20:10
pacat ca au fost atat de putini cei care au sarit..

 

corect,

probabil majoritatea erau atenti la meci, incurajand echipa........ ciudat :hmmm:

pacat... dar asta-i viata, trebuie sa tinem capul sus si sa mergem inainte

 

tot respect-ul pentru cei care au venit la gard

DelaNord200208.06.2010 09:53

Au fost membrii de la Nord la aniversarea de 63 de ani ?

Daniel-Ionut08.06.2010 10:17

Peste 300 de suporteri de la Peluza Nord au venit la stadion si au sarbatorit 63 de ani de la infiintarea clubului din Ghencea. :hmmm:

rezistenta_ultras08.06.2010 10:23
Au fost membrii de la Nord la aniversarea de 63 de ani ?

in alta locatie.

 

Peste 300 de suporteri de la Peluza Nord au venit la stadion si au sarbatorit 63 de ani de la infiintarea clubului din Ghencea. :hmmm:

e putin exagerata cifra.

anti gigi08.06.2010 10:27

la dumars au fost si multi din nord,cel putin 20-30 din cei vechi

Daniel-Ionut08.06.2010 10:31
e putin exagerata cifra.

 

Pe mine ma distreaza faptul ca pe site-ul oficial exista doar Peluza Nord, nu am vazut niciodata scris Sud :)

 

Dupa ce au participat la un campionat de fotbal organizat intre factiuni, fanii s-au mutat pe terenul central unde au cantat si au aniversat echipa iubita.

 

Si cine a castigat campionatul de fotbal? :)

rezistenta_ultras08.06.2010 10:33
Si cine a castigat campionatul de fotbal? :)

Armata VEST

andrey_ptm_steaua08.06.2010 10:37
Fane08.06.2010 10:40

Pacat,era destul loc si pentru ei in Dumars!

Daniel-Ionut08.06.2010 10:40
Armata VEST

 

Pai acolo sunt fotbalistii :naughty::)

Dragos_G08.06.2010 11:38

Jamaica pe gard?

O noua orientare sau doar asa... ????

Dragos_G14.08.2010 20:03

2100539730_foto.jpg

 

Combat

 

Grup nou?

 

Multumesc.

rezistenta_ultras14.08.2010 20:35
Combat

 

Grup nou?

 

Multumesc.

sunt infiintati de mai multe luni,poate chiar un an.

Mihai16.08.2010 05:47
2100539730_foto.jpg

 

Combat

 

Grup nou?

 

Multumesc.

 

 

Cei cu steagul verde cu gardul de fier si crucea celtica sunt un grup? Scuze, nu sunt la curent cu grupurile din peluze...

Stanici16.08.2010 08:46

Nu e grupare, din cate stiu eu. E doar modul lor de a-si exprima convingerile.

zoint16.08.2010 11:08

Steagu ala verde e simbolul legionarilor din cate stiu eu ,iar crucea celtica reprezinta miscare de dreapta ,extremisti white power cica :))

noname16.08.2010 14:10

eh, Mihai nu stie chestiile astea... el e antifa

TURKU16.08.2010 18:51
:wall: :wall: cetatenii in Peluza Nord,Peluza Sud GOALA steagro :yes: Steaua 1-branesti sat 1
AG16.08.2010 19:50
:wall: :wall: cetatenii in Peluza Nord,Peluza Sud GOALA steagro :yes: Steaua 1-branesti sat 1

avem si wireless in peluza??

Bogdan16.08.2010 19:57

este :)

e pentru presa. Sunt 2 retele. De la oficiala si de la sala de conferinte.

AG16.08.2010 20:48

faceam un mic pamflet... cred k a postat din stadion :))

Mugur_Cornateanu01.09.2010 17:08

Am stat vreo 12 ani prin Peluza Nord si as vrea sa inteleg si eu care e pozitia peluzei nord, in contextul situatiei de criza(sau coma) in care se afla clubul Steaua? Bogdan Punkeru e mai ocupat sa ameninte toti pustanii pe internet si sa faca misto de ochelaristii tocilari...un fel de avocatul prietenului mustata si celorlalte specimene, ca tot a facut el ceva drept pe la o particulara....avocatii dreptatii astia din Peluza Nord. bat copiii din sud, ca sa apere toti cocalarii si burtosii samantari...cand erau pusti era cam invers. alergau ei burtosi si tigani, acum sunt aparatorii lor....

«1202122232433»