Bine ca am fost uniti aseara,bravo baietilor din nord care au sarit in ajutorul nostru.Candva vom avea vremuri mai bune.
Bine ca am fost uniti aseara,bravo baietilor din nord care au sarit in ajutorul nostru.Candva vom avea vremuri mai bune.
Cat de curand sa speram.
Bine ca am fost uniti aseara,bravo baietilor din nord care au sarit in ajutorul nostru.Candva vom avea vremuri mai bune.
pacat ca au fost atat de putini cei care au sarit..
pacat ca au fost atat de putini cei care au sarit..
corect,
probabil majoritatea erau atenti la meci, incurajand echipa........ ciudat ![]()
pacat... dar asta-i viata, trebuie sa tinem capul sus si sa mergem inainte
tot respect-ul pentru cei care au venit la gard
Au fost membrii de la Nord la aniversarea de 63 de ani ?
Peste 300 de suporteri de la Peluza Nord au venit la stadion si au sarbatorit 63 de ani de la infiintarea clubului din Ghencea. ![]()
Au fost membrii de la Nord la aniversarea de 63 de ani ?
in alta locatie.
Peste 300 de suporteri de la Peluza Nord au venit la stadion si au sarbatorit 63 de ani de la infiintarea clubului din Ghencea.![]()
e putin exagerata cifra.
la dumars au fost si multi din nord,cel putin 20-30 din cei vechi
e putin exagerata cifra.
Pe mine ma distreaza faptul ca pe site-ul oficial exista doar Peluza Nord, nu am vazut niciodata scris Sud ![]()
Dupa ce au participat la un campionat de fotbal organizat intre factiuni, fanii s-au mutat pe terenul central unde au cantat si au aniversat echipa iubita.
Si cine a castigat campionatul de fotbal? ![]()
Si cine a castigat campionatul de fotbal?![]()
Armata VEST
Pacat,era destul loc si pentru ei in Dumars!
Armata VEST
Pai acolo sunt fotbalistii ![]()
![]()
Jamaica pe gard?
O noua orientare sau doar asa... ????

Combat
Grup nou?
Multumesc.
Combat
Grup nou?
Multumesc.
sunt infiintati de mai multe luni,poate chiar un an.
Combat
Grup nou?
Multumesc.
Cei cu steagul verde cu gardul de fier si crucea celtica sunt un grup? Scuze, nu sunt la curent cu grupurile din peluze...
Nu e grupare, din cate stiu eu. E doar modul lor de a-si exprima convingerile.
Steagu ala verde e simbolul legionarilor din cate stiu eu ,iar crucea celtica reprezinta miscare de dreapta ,extremisti white power cica ![]()
eh, Mihai nu stie chestiile astea... el e antifa
:wall: cetatenii in Peluza Nord,Peluza Sud GOALA steagro
Steaua 1-branesti sat 1
avem si wireless in peluza??
este ![]()
e pentru presa. Sunt 2 retele. De la oficiala si de la sala de conferinte.
faceam un mic pamflet... cred k a postat din stadion ![]()
Am stat vreo 12 ani prin Peluza Nord si as vrea sa inteleg si eu care e pozitia peluzei nord, in contextul situatiei de criza(sau coma) in care se afla clubul Steaua? Bogdan Punkeru e mai ocupat sa ameninte toti pustanii pe internet si sa faca misto de ochelaristii tocilari...un fel de avocatul prietenului mustata si celorlalte specimene, ca tot a facut el ceva drept pe la o particulara....avocatii dreptatii astia din Peluza Nord. bat copiii din sud, ca sa apere toti cocalarii si burtosii samantari...cand erau pusti era cam invers. alergau ei burtosi si tigani, acum sunt aparatorii lor....