Asta e un subiect destul de delicat in momentul actual.......in sensul ca pacea si asa destul de fragila intre cele 2 peluze ( N si S ), e pe cale sa se rupa......un razboi intre cele 2 peluze ar fi acum ultimul lucru de care ar fi nevoie in momentul de fata.
Bogdan P. a promis, cel putin asa a declarat pe net ca se va incerca o buna colaborare intre N si S si se vor evita niste conflicte inutile, care nu vor aduce nimic bun pentru nimeni......acum sa speram ca se si tine de cuvant!
Consider ca daca incep discutii din astea in care ii provocam pe unii lideri din oricare dintre cele 2 peluze poate starni razboiul,asa ca nu le consider oportune.
Stiu ca la ora actuala nu va exista ,, o prietenie solida" intre cele 2, dar macar daca ar exista colaborare si respect, tot ar fi un pas inainte!
Eu sper sa nu se ajunga la situatiile de acum 5 ani si sa se treaca peste niste orgolii din partea lor, dezbinarea asta il ajuta pe becaliot, de fapt asta vrea si urmareste, pentru ca divizarea suporterilor ii face mai slabi si mai vulnerabili, in concluzie mai usor de controlat.
