FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Peluza Nord

«1252627282933»
berty30.04.2011 04:37

Si eu sunt impotrva lu Becali

Dar nu credeti ca ar trebui sa termnam facem mai mult rau echipei.La Dinamo nu au fost rezultate si nu il contesta nimeni pe Borcea ieu propun sa terminam sa fie pace si gata

 

Ionutzalexx30.04.2011 05:38
Si eu sunt impotrva lu Becali

Dar nu credeti ca ar trebui sa termnam facem mai mult rau echipei.La Dinamo nu au fost rezultate si nu il contesta nimeni pe Borcea ieu propun sa terminam sa fie pace si gata

 

:wall:

ultras200411.05.2011 16:14

sunt foarte curios, daca pana la urma va muta echipa pe national arena si cine il va urma pe "imparat"

clausblaus11.05.2011 20:04

Toti cei care au inteles cine este "jupanul"! :puke:

Gezets13.05.2011 17:25
sunt foarte curios, daca pana la urma va muta echipa pe national arena si cine il va urma pe "imparat"

 

 

http://www.fcsteaua.ro/index/section/articles/article/22799

 

 

poti intreba pe mess,cunosti destula lume de la nord care sa ti raspunda..

vevebr05.09.2011 19:10

deci , " manjitii prezenti " incepand cu meciul cu Schalke 04 ?

Gezets05.09.2011 20:34
deci , " manjitii prezenti " incepand cu meciul cu Schalke 04 ?

 

 

da,braila nu vine?

 

navodarean05.09.2011 21:01

Se zicea ceva si de-o deplasare la Medias ...

vevebr05.09.2011 22:22
da,braila nu vine?

 

 

ba da, sunt vecin cu bunicii lu nea Gigi, mi-a dat SI mie bani sa vin la meci...

Stanici10.09.2011 09:31

"După luni bune de incertitudine, Peluza Nord face un pas spre o impacare cu echipa si iși anunță prezenta la meciulrile cu Gaz Metan, din Liga 1, si cu Schalke 04, din Europa League. Pentru prima dată de la inceputul sezonului, fanii stelisti vor incuraja echipa de pe stadion si anunță prin vocea liderului Gheorghe Mustață că asteaptă revenirea echipei in Ghencea.

 

"Oficialii clubului Gaz Metan Mediaș ne-au rezervat 300 de bilete. Sincer, am primit mai multe telefoane din zona Ardealului in care ni se cerea ajutorul pentru ca acei suporteri să poată intra la meci. Din pacate, noi am primit doar 300 de bilete de la Mediaș si nu stiu cum vom putea intra cu totii in sectorul rezervat galeriei Stelei.

 

Acest joc e primul in care Peluza Nord va lua parte in mod organizat.

 

Anunț pe această cale că suntem suparati pe Armata deoarece trebuia să se implice mai devreme, nu să ajungem să ne plimbam prin toată tara. Vom sustine echipa si la Cluj, cu Schalke, dar casa noastră e in Ghencea ", a declarat Gheorghe Mustata pentru www.prosport.ro.

1.600 de kilometri va bate galeria Stelei pentru a sustine echipa in meciurile cu Gaz Metan si Schalke 04."

 

Sursa: Prosport.

Marius10.09.2011 09:40

Eu o sa tin post negru azi in semn de respect pentru supararea distinsului. :(

pytycrys10.09.2011 09:50

Ma, eu nu inteleg ceva. De ce vorbeste Mustata in numele peluzei Nord?

AG10.09.2011 11:19
Ma, eu nu inteleg ceva. De ce vorbeste Mustata in numele peluzei Nord?

 

Like ! :))

vevebr10.09.2011 12:49

Saracu' Gigi, dupa ce ca avea de platit deplasarea echipei la meciurile de " acasa ", acum trebuie sa plateasca si deplasarea galeriei...

 

Si problema nu e ca mustata vorbeste in numele PN, problema e ca baietii din PN accepta ca un tigan interlop sa ii reprezinte si sa dea declaratii in numele intregii peluze. Atat timp cat ei nu iau atitudine, mustata va vorbi in continuare in numele PN.

 

Si sincer ii cred pe baieti, pe criza asta orice ban in plus e binevenit

Dubios03.10.2011 11:51
Daniel-Ionut03.10.2011 12:17

Raiting, raiting, ce stire, cate detalii... si-a facut Pinochio site pinocchio.gif

south-side03.10.2011 12:38
http://www.peluza.info/?cmd=arata&cat=stire&id=640 sper sa nu fie adevarat....

 

Ce sa fie adevarat ca nu scrie nimic zice ca stirea nu exista..

Fane03.10.2011 13:00

A fost doar o fumigena.

Kellerman03.10.2011 13:23

"Imi pare rau, dar stirea cautata nu exista ! "

john_8603.10.2011 16:38
Kellerman03.10.2011 16:46

=)))))))))

 

vrem sa auzim din gura lui bogdan_p.

 

hai bai, o poza, ceva, sa am ce sa rad. :D

Daniel-Ionut03.10.2011 17:04
AG03.10.2011 20:18

daca apare o poza cu asa numita captura... :))

 

dayra03.10.2011 21:03
=)))))))))

 

vrem sa auzim din gura lui bogdan_p.

 

hai bai, o poza, ceva, sa am ce sa rad. :D

 

Nu vad nimic amuzant in asta...

Aaa, si din pacate pentru tine, este doar un zvon.Sper sa nu plangi. :)

Kellerman04.10.2011 14:19

of dar vai, ce se intampla ? acum il venerati pe musty ? nu ati fi vrut brigada lui sa fie desfiintata ?

«1252627282933»