of dar vai, ce se intampla ? acum il venerati pe musty ? nu ati fi vrut brigada lui sa fie desfiintata ?
Nu il venereaza nimeni pe Mustata, stai linistit. Crezi ca daca Skins si-ar fi pierdut steagul de gard, Mustata nu ar mai fi venit in peluza sau ce?
Dupa logica ta, trebuie sa desfiintam si Steaua ca e "condusa" de b.ecali...
Si chiar nu am inteles ce ar fi fost de ras pentru tine, care te numesti stelist, ca uneia dintre brigazi sa-i fie capturat steagul de gard.Sau poate ca inteleg...tu esti "omul-anti" de pe forumul asta: anti-b.ecali, anti-"fcpipera2003", anti-oi, anti-PN, anti-Bogdan, anti-Skins(?!)...si lista poate continua.
PS. Nu am nimic personal cu tine, nu te cunosc, dar asta reiese din postarile tale.