Poate le spune cineva si celor de la GSP ca in anul 2005 cand am pierdut la galati, nu am pierdut si titlul ...
CITESTE PE STELISTI:RO
Statistica / Ultima victorie a galatenilor - Steaua pierdea titlul
WWW.gsp.RO
Poate le spune cineva si celor de la GSP ca in anul 2005 cand am pierdut la galati, nu am pierdut si titlul ...
CITESTE PE STELISTI:RO
Statistica / Ultima victorie a galatenilor - Steaua pierdea titlul
WWW.gsp.RO
Desi Dica si Badea ne-au adus multe victorii importante in ultima perioada, in prima repriza si-au batut joc de munca colegilor lor, de fazele frumoase create de Paraschiv, Thereau si Oprita! :evil:
Asta e . Nu`i ziua lui Dica ...
cat oare trebuia sa fie scorul la pauza??? 3,4,5 la 1 pentru Steaua oare?
Nu imi aduc aminte acum un meci in care Steaua sa rateze atat... este exasperant... sa speram ca in a doua repriza vom marca si cat pentru prima... Doamne-ajuta!!!
L-ati vrut pe Cernea, iata-l pe Cernea...
Gooool!! Bravo Thereau...de acum ne dam drumul la joc..vom mai inscrie sigur...!
Forza Steaua!
las k o scos Cernea !
Adio titlu!
ce se intampla cu noi? ![]()
la asta ma gandeam si eu....mai bine sa jucam prost acum sa se trezeasca si astia odata la realitate, sa faca transferuri ca lumea..oricum Theraeu si Badea sunt achizitii bune...ne trebuie portar si ceva mijlocasi de creatie
Trist...nu credeam ca se va intampla asta...intr-adevar...sper sa se faca niste transferuri reusite..sa nu mai suferim atat..sa nu mai avem emotii la orice meci... :cry:
Trist
..al naibii de trist, cel mai prost joc ..imi venea sa plang cand ne-au dat aia al 2-lea gol .. noroc cu therreau ca altfel ramaneam la 0.. numai obositi pe teren ..Stancu
..ov.Petre ![]()
Se vede ca lipseste Radoi..
era inevitabil sa vina si o astfel de perioada dupa 2 ani de succese...
S-a intors roata, nu trebuie sa ne lamentam, trebuie doar sa muncim mai mult si sa fim mai seriosi...
nu imi vine sa cred ce se intampla cu noi!!!!!!!! Adio titlu din pacate!!!!!Dica nu a fost in cea mai buna zi,dar totusi am ratat prea multe ocazii bune,or mai si avut noroc cei de la Otelu`.........nu imi vine sa cred
Forza Steaua :cry: steagcruce2
Mi-au scos peri albi Dica si Vali Badea in prima repriza. Si-au batut joc de ocazii, pur si simplu! Nici nu mai stiu de cand n-am mai vazut atatea ratari intr-o repriza!
Sistemul asta ultra-ofensiv incercat de Oli, cu 3 atacanti si Dica in spatele lor merge doar daca nu se greseste la finalizare! Ca altfel ala esti. D-aia ne-au prins aia asa la golul 2.
Iar la golul 1...mama ei de viata, ca-n ultima vreme am inceput sa luam goluri din faze fixe in prostie. Tocmai acolo, la punctul nostru forte :cry:
Si uite-asa suntem la 12 puncte distanta de javre... :cry: Mai mult, ne sufla otelarii in ceafa si pentru locul 2 :cry:
Un meci frumos, un rezultat incorect pentru Steaua, o echipa Otelul foarte determinata si o surpriza pentru mine (nu arata deloc ca o echipa de provincie).
Steaua a aratat ca este echipa pe care ne-o dorim doar daca joaca cu 2 atacanti veritabili. Sper ca rezultatul negativ sa nu il faca pe Oli sa treaca inapoi la formula cu un singur atacant.
Sunt meciuri in care ai 5 ocazii si dai 4 goluri si altele in care ai 10 si dai unul singur. Asta este... Oricum, Steaua de la Iasi mi-a lasat un gust amar, Steaua de astazi nu...
Meciul asta a fost pierdut stupid...
Dica ne-a ingropat. A ratat enorm si a tras echipa in jos. Trebuia schimbat la pauza...
Olaroiu a inceput, in fine, curajos dar a luat mai multe decizii bizare... L-a lasat pana la final pe Dica in teren, a facut schimbarile aiurea...
Pe scurt a reusit sa strice tot ceea ce Zenga si Protasov au construit. Macar daca ar fi pus altceva in loc.
Cat despre politica de transferuri...
Acuma se vad rezultatele actiunilor din vara.
cand tipam p-aici la inceputul sezonului cu Curca ma faceati nebun, toata perioada asta neagra a pornit de la Carlos
cel mai prost joc ..
Nu vreau sa fiu magar, dar iti propun sa nu te mai uiti la Steaua la televizor, ca - se pare - nu intelegi nimic. Ai vazut meciul de la Iasi ? Dar cel cu Bistrita ? Dar meciul cu Dinamo ? Dar pe cele cu Lyon si Real Madrid ? Alea meciuri din categoria "cele mai proaste", nu asta... Ori la tine conteaza doar rezultatul ? Oi fi si tu vreun suporter d-asta nou...
ne trebuie un psiholog, si un antrenor inspirat, de portar nu mai zic, se vede pe jucatori ca sunt blocati din toate punctele de vedere, joaca cu frica...si ne mai trebuie un LIDER de echipa, dar ce nu ne trebuie in astfel de momente...asta e campionatul e pierdut, macar locul 2
cel mai prost joc ..
Nu vreau sa fiu magar, dar iti propun sa nu te mai uiti la Steaua la televizor, ca - se pare - nu intelegi nimic. Ai vazut meciul de la Iasi ? Dar cel cu Bistrita ? Dar meciul cu Dinamo ? Dar pe cele cu Lyon si Real Madrid ? Alea meciuri din categoria "cele mai proaste", nu asta... Ori la tine conteaza doar rezultatul ? Oi fi si tu vreun suporter d-asta nou...
Hai dute tare cu afirmatii de mare cunoscator.. poate ca nu a fost cel mai prost joc dar.. totusi
Nu conteaza doar rezultatul.. dar unii jucatori chiar au jucat prost.. nu au legat 2-3 pase..nu au fost in stare sa suteze.. au irosit o gramada de ocazii ..Badea mai ales(asa am vazut la televizor
)
cu asa conducere si niste jucatori de kkt nu cred ca mai intram in Liga la anul.
trebuie schimbata conducerea clubului, a bancii tehnice si conducerea galeriei steliste.
astia nu sunt lideri de galerie ar trebui toti sa se duca dupa fratele lor mustata.
jean pavel si Marin vlad ei sunt adevaratii peluzei nord. astia de acum Gica,Dorin,john si altii sunt niste infecti platiti de conducere.
Gica are o spalatorie auto pe la aparatori de unde bani?
john are o pizzerie tot prin aparatori de unde?
si astia care au mai ramas cine stie ce are.
jean pavel esti un om de nota 20.
ma retrag si din partidul lui Gigi.
anti conducere.
forza Steaua by adevaratii suporteri ai Stelei
nu'mi vine sa cred ce s'a intamplat azi ..aveam meciu' in mana am inceput destul de bn... da' tre sa recunoastem ca Dica ne'a mankt meciu... sa rateze el 7 okzii :evil: Asta e .. eu zic ca tre sa ne asiguram locu 2 si sa castigam macar cupa...de Cupa UEFA nush ce sa zic ... ar fi binevenita :wink: !
Tocmai m-am intors de la meci. A fost foartee bine ... cand ma gandesc ca urmeaza sa jucam cu Madridul ma trec toti fiorii. La final i-am strigat lui Dica sa ramana pe teren sa mai incerce si cu poarta goala ... poate are mai mult noroc
Probabil echipa asta a pus-o in teren "generalul". A fost la fel de neinspirat ca si locotenentii, mai bine s-ar amenda si s-ar da singur afara.
Sa fim realisti. Campionatul asta s-a terminat azi. Si asa nu mai aveam sanse mari la titlu, am reusit sa le aruncam azi la cos complet. Cu 12 puncte avans si cu "metodele specifice" la indemana, javrele imputite nu mai pot fi ajunse.
Platim pretul pentru transferurile "la plesneala" facute dupa meciuri vazute pe TV Sport de marele nostru manager care a reusit sa enerveze pe toata lumea. Adica domnul Mihai Stoica.