imi pare rau pt Steaua,dar o tine din esec in esec,consider ca se afla intr-o pasa super proasta....au atitea lacune,nu suteaza la poarta de nici o culoare,apararea se clatina la orice atac,atacul paseaza la infinit fara sens si rost,portarul este un sinucigas.....e rau de tot....cred ca Oli nu stie ce sa mai faca,schimba sistemul de la meci la meci fara sa reuseasca nimic........ e simplu ca buna ziua din 11 jucatori,de obicei 4-5 sunt iesiti din forma,asa ca si mama antrenorului daca ar fi la Steaua nu ar putea face nimic.....turul este un dezastru,sa speram ca in retur ne revenim........ :twisted: :twisted: ////////totdeauna Steaua
