Se pare k finala va fii Mihai vs Danutz
Se pare k finala va fii Mihai vs Danutz
8O pentru semifinale ionutzInvingatoarele se califica pentru oprimi
![]()
Editat.
* gogo: incearca sa nu mai postezi consecutiv. Data viitoare ai ban !
Nu mi-am dat seama k era pe pagina astalalta
oricum si tu ai postat de 2 ori acelasi lucru odata:D se mai intampla sa si gresesti ![]()
*Bezmetiqu cand intri pe mess dai si tu un buzz ![]()
buzz ba :lol:
a postat asta :lol:
da mersi ![]()
e bezmetiqu anyway..
bezmetiqu 5-1 andrey_gogo Scor general
Bafta mah sa iei cupa ![]()
qm se joaca 1cu2 si 3cu4?
sau se trage la sorti ![]()
sau ma puneti direct cu danutz ![]()
1-2, 3-4.
qm se joaca 1cu2 si 3cu4?sau se trage la sorti
sau ma puneti direct cu danutz
lol ma....poi m-a batut pe mine?? :roll: ...te tine un amical cu kama??...valoare ce esti tu....halal...veniti si dati cu papagalu p'aci k alta teraba n'aveti....park ai fi eu aku 1 an...=))
da cine a zis ceva de valoare.
si da ma tine.
scz nu vazusem ca decat turu a`ti jucat ![]()
imi dai add si jukm maine k sa iti inchid gura....blindica a procedat la fel cu u anul trecut si nu a iesit bine...=))...el a luat 8...tu... 8)
Sunteti offtopic..
ce nu`mi plac oamenii care vorbesc degeaba.
1.am intrebat cum se joaca.
2.daca ma bati bafta ta.(8 nu`mi dai sigur)
3.nu sunt blindica ![]()
@jo1n7: Nu te supara pe el. Offtopicul e principala lui pasiune..
Noi am incetat de mult sa-i mai bagam in seama excesele astea de zel..
4.Terminatzi k luatzi ban
:roll:
@gogo: Banurile pe saptamana trecuta le-am epuizat intr-o singura zi.. Trebuie ceva proaspat, nu? ![]()
@I0nutz Logic ![]()
danutz el_nino_torres 4 0
Sa vina finala..
Din pacate kamaciuki nu a suportat asa de bine infrangere...fiind putin nervos si suparat la final..asta e kama..
let`s play ![]()
Allez Join7 , sa iei Cupa ma, ca sa zic k m-a scos castigatorul, vezi ca ai promis :wink: ...SUCCES ! @ el nino, pt mine n-a insemnat nimic amicalu` ala :twisted:
Nu dau deloc de marianbolohan. I-am tot trimis mesaje offline pentru a stabili o zi de joc si nimic. A aparut intr-o seara scurt (marti cred) si m-a salutat, dar eram la bucatarie... 10 minute mai tarziu nu mai era... :cry: si atat...
semifinale:
1. mihai1411 - niraymond
2. bezmetiqu_alex - danutz12345
Termen limita: vineri, 17.11.2006
Dubla mansa, etc.
mihai1411 - niraymond 6-8...conexiune gen bolohan,stil de joc,gen ionut si tores ![]()
mihai1411 - niraymond 6-8...conexiune gen bolohan,stil de joc,gen ionut si tores![]()
mihai1411 - niraymond 3-3 si 3-5
Conexiunea inteleg... are momente cand se misca bine si momente cand merge sacadat... Oamenii din Liga 2 care au jucat cu mie pot sa spuna daca gresesc. Am jucat acum cu Ionut si poate spune cum a mers. Nu merge perfect ca la Bucuresti, dar oricum...
Iar prin stil de joc gen Ionut, nu stiu ce a vrut sa spuna; dar daca a vrut sa insinueze ca trag de timp (cum zice Ionut) si asta cand s-au dat 14 goluri... inseamna ca nu stie ce inseamna joc urat cu trageri de timp.
@mihai1411: Am jucat chiar acum un amical cu niraymond: a mers perfect. Hai sa nu gasim nod in papura aiurea si sa punem infrangerile pe seama unor probleme de conexiune absolut inventate.
Nu... sa fim cinstiti... A fost diferenta chiar mare intre cum a mers cu Ionut si cum a mers cu Mihai... si asta doar o ora mai tarziu; dar cand a vazut conexiunea putea sa ceara o amanare pentru o alta zi cand ar fi mers mai bine.
Uneori, datorita utilizatorilor foarte multi, RDS Brasov nu mai face fata si mai apar si asemenea conexiuni.