FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«12345»
Prodigy_andrey05.11.2006 12:55

Se pare k finala va fii Mihai vs Danutz

i0nutz8305.11.2006 15:48

Invingatoarele se califica pentru oprimi

8O pentru semifinale ionutz :)

 

Editat.

 

* gogo: incearca sa nu mai postezi consecutiv. Data viitoare ai ban !

Prodigy_andrey05.11.2006 15:51

Nu mi-am dat seama k era pe pagina astalalta :) oricum si tu ai postat de 2 ori acelasi lucru odata:D se mai intampla sa si gresesti ;)

 

*Bezmetiqu cand intri pe mess dai si tu un buzz :D

Jo1n705.11.2006 20:38

buzz ba :lol:

 

a postat asta :lol:

da mersi :D

e bezmetiqu anyway..

Prodigy_andrey06.11.2006 13:11

bezmetiqu 5-1 andrey_gogo Scor general :) Bafta mah sa iei cupa :)

Jo1n706.11.2006 20:30

qm se joaca 1cu2 si 3cu4?

sau se trage la sorti :D

sau ma puneti direct cu danutz :)

i0nutz8306.11.2006 20:40

1-2, 3-4.

El_nin0_T0rr3s06.11.2006 20:46
qm se joaca 1cu2 si 3cu4?

sau se trage la sorti :D

sau ma puneti direct cu danutz :)

 

lol ma....poi m-a batut pe mine?? :roll: ...te tine un amical cu kama??...valoare ce esti tu....halal...veniti si dati cu papagalu p'aci k alta teraba n'aveti....park ai fi eu aku 1 an...=))

Jo1n706.11.2006 20:48

da cine a zis ceva de valoare.

si da ma tine.

 

scz nu vazusem ca decat turu a`ti jucat :)

El_nin0_T0rr3s06.11.2006 20:51

imi dai add si jukm maine k sa iti inchid gura....blindica a procedat la fel cu u anul trecut si nu a iesit bine...=))...el a luat 8...tu... 8)

i0nutz8306.11.2006 20:53

Sunteti offtopic..

Jo1n706.11.2006 20:55

ce nu`mi plac oamenii care vorbesc degeaba.

1.am intrebat cum se joaca.

2.daca ma bati bafta ta.(8 nu`mi dai sigur)

3.nu sunt blindica :D

i0nutz8306.11.2006 20:58

@jo1n7: Nu te supara pe el. Offtopicul e principala lui pasiune.. :) Noi am incetat de mult sa-i mai bagam in seama excesele astea de zel..

Prodigy_andrey06.11.2006 20:58

4.Terminatzi k luatzi ban :D :roll:

i0nutz8306.11.2006 21:01

@gogo: Banurile pe saptamana trecuta le-am epuizat intr-o singura zi.. Trebuie ceva proaspat, nu? ;)

Prodigy_andrey06.11.2006 21:13

@I0nutz Logic ;)

dani@steaua4ever07.11.2006 18:39

danutz el_nino_torres 4 0

 

Sa vina finala..

Din pacate kamaciuki nu a suportat asa de bine infrangere...fiind putin nervos si suparat la final..asta e kama..

Jo1n707.11.2006 18:56

let`s play :D

blindica09.11.2006 05:25

Allez Join7 , sa iei Cupa ma, ca sa zic k m-a scos castigatorul, vezi ca ai promis :wink: ...SUCCES ! @ el nino, pt mine n-a insemnat nimic amicalu` ala :twisted:

niray09.11.2006 19:19

Nu dau deloc de marianbolohan. I-am tot trimis mesaje offline pentru a stabili o zi de joc si nimic. A aparut intr-o seara scurt (marti cred) si m-a salutat, dar eram la bucatarie... 10 minute mai tarziu nu mai era... :cry: si atat...

i0nutz8310.11.2006 00:11

semifinale:

 

1. mihai1411 - niraymond

2. bezmetiqu_alex - danutz12345

 

Termen limita: vineri, 17.11.2006

Dubla mansa, etc.

mihai141110.11.2006 19:10

mihai1411 - niraymond 6-8...conexiune gen bolohan,stil de joc,gen ionut si tores :(

niray10.11.2006 19:40
mihai1411 - niraymond 6-8...conexiune gen bolohan,stil de joc,gen ionut si tores :(

 

mihai1411 - niraymond 3-3 si 3-5

 

Conexiunea inteleg... are momente cand se misca bine si momente cand merge sacadat... Oamenii din Liga 2 care au jucat cu mie pot sa spuna daca gresesc. Am jucat acum cu Ionut si poate spune cum a mers. Nu merge perfect ca la Bucuresti, dar oricum...

 

Iar prin stil de joc gen Ionut, nu stiu ce a vrut sa spuna; dar daca a vrut sa insinueze ca trag de timp (cum zice Ionut) si asta cand s-au dat 14 goluri... inseamna ca nu stie ce inseamna joc urat cu trageri de timp.

i0nutz8310.11.2006 20:13

@mihai1411: Am jucat chiar acum un amical cu niraymond: a mers perfect. Hai sa nu gasim nod in papura aiurea si sa punem infrangerile pe seama unor probleme de conexiune absolut inventate.

niray10.11.2006 20:20

Nu... sa fim cinstiti... A fost diferenta chiar mare intre cum a mers cu Ionut si cum a mers cu Mihai... si asta doar o ora mai tarziu; dar cand a vazut conexiunea putea sa ceara o amanare pentru o alta zi cand ar fi mers mai bine.

 

Uneori, datorita utilizatorilor foarte multi, RDS Brasov nu mai face fata si mai apar si asemenea conexiuni.

«12345»