FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«1235»
i0nutz8312.10.2006 13:08

SAISPREZECIMI:

 

1. power_steaua_6 (Chelsea)-julica_maniaku(Man. Utd) 3-3, 3-5

2. andrei_marius06 (Inter) - mihai1411 (Arsenal)3-4, 1-6

3. savubogdanus (Barcelona) - ady_adinho (Atl. Madrid)6-3, 3-4

4. adiy_rooney (Man. Utd) - jok3r_sarbu (Inter) 6-2, 4-6

5. adelp1er0 (Juventus) - marinescu_dani2005 (Valencia) 4-7

6. niraymond (Bayern) - i0nutz83 (Real Madrid)2-1, 2-2

7. iny18 (Atl. Madrid) -marianbolohan (Roma) 0-3

8. razvy_alexx (Milan) - robinho_2903 (Chelsea) 3-3, 3-5

9. bezmetiqu_alex (Valencia) - blind1ro (Liverpool)5-1, 4-2

10. filipsebastian21 (Arsenal) -hurricane_msg(Villarreal) 3-3, 2-1

11. stroevali (Sevilla) - andrey_gogo (Ajax)1-1, 2-3

12. big_aly_for_ever (Lyon)- alex_filip2003 (Milan)2-1, 3-1

13. alexandru_buia (PSG) - el_nin0_t0rr3s (Lyon) 0-3

14. fifanatik (Real Madrid) - omul_anonim (Juventus) 3-0

15. fallenangell002000 (Liverpool) - danny1ok (Bayern Munchen) 7-11

16. prvrami (Fiorentina) - danutz12345 (Barcelona) 2-6, 1-6

 

Meciurile se joaca tur-retur, pana marti, 17 octombrie, ora 21.00. Invingatoarele se califica pentru optimi. Daca dupa cele doua meciuri scorul este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare.

big_aly_for_ever12.10.2006 14:34

big_aly_for_ever (Lyon)2-1 3-1 alex_filip2003 (Milan)

dubla mansa 5-2 ..... felicitari adversarului si bafta in campionat

ManiaCU12.10.2006 20:51

1. power_steaua_6 (Chelsea)-julica_maniaku(Man. Utd) 3-3 in tur ... egalare in ultima faza a lui power si 3-5 in retur 8) meci pe muchie de cutit , am reusit sa ma desprind dupa o ratare imensa a lui power :P In concluzie un supermeci ! Iar eu merg mai departe 8)

hurricane_msg12.10.2006 21:17
Tur: filipsebastian21 (Arsenal) -hurricane_msg(Villarreal) = 3 - 3
PoWeR13.10.2006 05:51
1. power_steaua_6 (Chelsea)-julica_maniaku(Man. Utd) 3-3 in tur ... egalare in ultima faza a lui power si 3-5 in retur  8) meci pe muchie de cutit , am reusit sa ma desprind dupa o ratare imensa a lui power  :P  In concluzie un supermeci ! Iar eu merg mai departe  8)

 

... pentru meciuri de astea e facuta FIFA. Intr-adevar a fost o dubla foarte spectaculoasa, conexiune super si totul a fost in spiritul fair-playului. Oricine ar fi putut castiga, de data asta a fost julik, data viitoare mai vedem :D Oricum felicitari adversarului si ar fi bine daca toti ar avea fair-play ca el (putea sa traga de timp la 4-3 pt el si nu a facut-o, eu am ratat imens si el o dat un lob spectaculos la vinclu :P)

marianb13.10.2006 16:57

7. iny18 (Atl. Madrid) -marianbolohan (Roma) 5-5 tur,

dar, acolo scrie atl. madrid, adica atletico madrid nu Real Madrid,???????????????????????????????????????????????????????????

blindica13.10.2006 17:20

Bezmetiq_alex - Blind1ro 9-3 ===>5-1 tur - 4-2 retur ... asta e, oricum acelasi joc enervant...succes in cupa bezmetiq :roll:

mihai141113.10.2006 17:30

andrei_marius06 (Inter) - mihai1411 (Arsenal) 4-10

 

tur : 3-4

retur:1-6

ultras_andrei_i13.10.2006 17:32
andrei_marius06 (Inter) - mihai1411 (Arsenal)  4-10

 

tur : 3-4

retur:1-6

dap meciuri frumoase,si ecilibrate chiar daca meciul retur diferenta de scor e destul de mare.
Prodigy_andrey13.10.2006 18:33

Mare surpriza mare !!

 

*Tur stroevali 1-1 andrey_gogo

*Retur andrey_gogo 3-2 stroevali

 

Si se pare k virgula cand joci cu echipe cu acelasi nr de stele jocul este mai ushor :D...... Oricum meciurile au fost super.Bafta pe mai departe stroe ;)

sebastian_blondu13.10.2006 19:57

TUR: filipsebastian21(Arsenal) - hurricane_msg(Villarreal)= 3-3

RETUR: hurricane_msg(Villarreal) - filipsebastian21 (Arsenal)= 1-2

A fost o dubla mansa echilibrata, dar merg mai departe. Felicitari adversarului !!!

nyku_myhay14.10.2006 08:13

jok3r_sarbu(inter)-ady_rooney(Manchester) - 2-6

ady_rooney(Manchester) -jok3r_sarbu(inter) - 4-6

cu toate k am ratat enorm(ambele manse am ratat vreo 7 krek sg. cu portaru) ,felicitari adversarului care azi a fost mai bun(a avut si ceva emotii pt k era sa revin...da n-a fost sa fie...:()...de bulan ce sa zci...am avut amandoi...bafta in continuare

sa iei cupa mah...k joci bine ...meriti!

Jo1n714.10.2006 09:13

blind1ro (Liverpool) 1-5 bezmetiqu_alex (Valencia)

bezmetiqu_alex (Valencia) 4-2 blind1ro (Liverpool)

 

bafta !

RobYnho14.10.2006 12:33

Tur: razvy_alexx 3 - 5 robinho_2903

 

 

Retur: robinho_2903 3 - 3 razvy_alexx

 

 

Total: robinho_2903 8 - 6 razvy_alexx

ady_4steaua14.10.2006 15:16

yo nu dau de nimeni sezonu asta, ba de anonim ba de marianbolohan, acu de savubogdanus... hotilor vreti sa fac eventu la masa verde... :lol: :lol: :lol:

i0nutz8314.10.2006 17:01

marianbolohan - iny18 3-0, masa verde.

 

*iny a jucat cu alta echipa decat cea pe care a ales-o la inceputul sezonului

geegee2115.10.2006 14:41

savubogdanus - ady_adinho: Tur -> 6-3

Retur-> 3-4

laca_715.10.2006 15:29

el_nin0_t0rr3s nu poate juca fiindca si-a formatat calculatorul si abea marti poate juca :(

dani@steaua4ever15.10.2006 16:46

prvrami (Fiorentina) - danutz12345 (Barcelona

 

Tur: 2 6

Retur: 1 6

xzique15.10.2006 16:50

prvrami (Fiorentina) - danutz12345 (Barcelona

Tur-retur: 3-12

 

Hal de adversar ce am avut si eu din primul meci ... o victorie a lui danut pe deplin meritata. Bafta in continuare!

thor200616.10.2006 11:06

ID:thor2006

IP:89.34.60.230

Echipa:Valencia

thor200616.10.2006 11:06

ID:thor2006

IP:89.34.60.230

Echipa:Valencia

thor200616.10.2006 11:06

ID:thor2006

IP:89.34.60.230

Echipa:Valencia

PoWeR16.10.2006 12:36

ce-i cu asta ?

RobYnho16.10.2006 13:04
ID:thor2006

IP:89.34.60.230

Echipa:Valencia

 

loale... :lol: :lol:

«1235»