FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«12345»
i0nutz8326.10.2006 22:18

@Mihai: da !

ManiaCU27.10.2006 12:03
julica_maniaku - mihai1411  4-6 am reusit de 2 ori sa ratez CU POARTA ABSOLUT GOALA....si maniacu a avut cateva ocaiii singur cu portarul...si o gramada de suturi

 

tur : 1-3  

retur: 3-3

 

 

 

ps:ionut...de acum se joaca 1-2,3-4 etc pana la sfarsit,nu?

 

Am avut o groaza de ocazii aman2 ... tu m-ai terminat cu cornerele tale :evil:

Ce pretentii sa mai ai de la mine care doar ce picasem examenul de soferi :( eram deprimat rau :P imi iau revansa in campionat Mihai :twisted:

El_nin0_T0rr3s27.10.2006 12:23
julica_maniaku - mihai1411  4-6 am reusit de 2 ori sa ratez CU POARTA ABSOLUT GOALA....si maniacu a avut cateva ocaiii singur cu portarul...si o gramada de suturi

 

tur : 1-3  

retur: 3-3

 

 

 

ps:ionut...de acum se joaca 1-2,3-4 etc pana la sfarsit,nu?

 

vrei sa zici k eu joc cu danutz dak batem amandoi? :roll:

Prodigy_andrey27.10.2006 12:29

Las k jucatzi finala cu mine =)) =)) =)) =)) unu din voi =))

mihai141127.10.2006 13:10

maniacu cornerele,ca cornerele :lol: ,dar ratarile alea 2 cu poarta goala?una cu Henry si 1 cu walcot :lol: :lol: :lol: ,a 3 a oara m-am enervat cu walcot si am intrat cu mingea in poarta,nu am mai sutat ca sa nu mai dea pe langa :twisted:

 

asta e,in campionat poate ma bati,ca ai echipa mult mai buna decat a mea,iar eu nu am timp sa joc decat in weeckenduri,si in timpul sapt 1-2 meciuri seara cand mai e danutz acasa,ca vad ca e cam ocupat acu

El_nin0_T0rr3s27.10.2006 20:15

el_nin0_t0rr3s - fifanatik : 4-2 meci tur...retur maine...

 

se pare k si-a revenit kama...pazea fratilor k vin tare din urma.... 8)

Prodigy_andrey28.10.2006 08:55

*TUR andrey_gogo 1-0 big_aly

 

*RETUR big_aly 1-4 andrey_gogo

 

Si incredibil !! trec mai departe !! 2 meciur frumoase in care am ratat mult!! dar o ratat si aly !! bafta aly pe mai departe !! :D

Adiy66628.10.2006 11:47

scor general: adiy_rooney 6-1 savubogdanus

Prodigy_andrey28.10.2006 12:01

II bun asa ady :) Merem in sferturi ;):D HIHI

niray30.10.2006 20:21

marinescu_dani2005 - niraymond 1-5 si 6-7. General 7-12

El_nin0_T0rr3s01.11.2006 22:54

de cand am jucat meciul tur nici urma de fifanatik :(

RobYnho02.11.2006 06:06

Ultima oara a fost imposibil de jucat cu marianbolohan.(din cauza conexiunii infecte) Voi mai incerca sa joc si azi cu el. Daca tot asa infect va merge,(adica aproape deloc) eu ii voi da meciul.Nu mai stau sa imi frec nervii.

mihai141102.11.2006 17:20

peste 2 ore expira termenul,ce asteptati?

RobYnho02.11.2006 17:28

vacanta :lol: :lol: :lol:

Jo1n702.11.2006 20:11
5. bezmetiqu_alex 9-5 sebastianfilip21 final
mihai141103.11.2006 13:09

propun ca celor care nu isi disputa la timp meciurile din cupa sa li se scada 1 punct in campionat,ca nu prea isi joaca meciurile in cupa mereu

dani@steaua4ever03.11.2006 14:59

tata jeaneee las k joc acum si meciu din cupa:P

Ce vrei am fost ocupat:)

vrei cu orice pret si cu orice mijloace sa iesi campion...

mihai141103.11.2006 15:52

ita de 1 saptamana nu ati gasit 15 minute libere

dani@steaua4ever03.11.2006 21:04

danutz12345 danyok 8 5 la general

Tur: 6 3

Retur:2 2

Prodigy_andrey03.11.2006 21:09

Deja ii prostie !! O trecut cu mult timpu mai ii vreun meci in afara de intarziatzii astia?? ? :D

mihai141103.11.2006 22:02

mai are tores returul ,probabil in 2-3 luni isi joaca si ei un amarat de meci

i0nutz8304.11.2006 13:07

SFERTURI DE FINALA:

 

1. mihai1411 - adiy_rooney

2. niraymond - marianbolohan

3. bezmetiqu_alex - andrey_gogo

4. el_nin0_t0rr3s - danutz12345

 

Meciurile se joaca tur-retur, pana joi 9 noiembrie, ora 21.00. Invingatoarele se califica pentru semifinale. Daca dupa cele doua meciuri scorul este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare.

 

*robinho retras.

dani@steaua4ever04.11.2006 15:31

el_nin0_t0rr3s - danutz12345 2 3 TURU

Adiy66604.11.2006 18:16

Scor general: adiy_rooney 5-7 mihai1411

Prodigy_andrey05.11.2006 11:06
Invingatoarele se califica pentru oprimi
8O pentru semifinale ionutz :)
«12345»