@Mihai: da !
@Mihai: da !
julica_maniaku - mihai1411 4-6 am reusit de 2 ori sa ratez CU POARTA ABSOLUT GOALA....si maniacu a avut cateva ocaiii singur cu portarul...si o gramada de suturi
tur : 1-3
retur: 3-3
ps:ionut...de acum se joaca 1-2,3-4 etc pana la sfarsit,nu?
Am avut o groaza de ocazii aman2 ... tu m-ai terminat cu cornerele tale :evil:
Ce pretentii sa mai ai de la mine care doar ce picasem examenul de soferi
eram deprimat rau
imi iau revansa in campionat Mihai :twisted:
julica_maniaku - mihai1411 4-6 am reusit de 2 ori sa ratez CU POARTA ABSOLUT GOALA....si maniacu a avut cateva ocaiii singur cu portarul...si o gramada de suturi
tur : 1-3
retur: 3-3
ps:ionut...de acum se joaca 1-2,3-4 etc pana la sfarsit,nu?
vrei sa zici k eu joc cu danutz dak batem amandoi? :roll:
Las k jucatzi finala cu mine =)) =)) =)) =)) unu din voi =))
maniacu cornerele,ca cornerele :lol: ,dar ratarile alea 2 cu poarta goala?una cu Henry si 1 cu walcot :lol: :lol: :lol: ,a 3 a oara m-am enervat cu walcot si am intrat cu mingea in poarta,nu am mai sutat ca sa nu mai dea pe langa :twisted:
asta e,in campionat poate ma bati,ca ai echipa mult mai buna decat a mea,iar eu nu am timp sa joc decat in weeckenduri,si in timpul sapt 1-2 meciuri seara cand mai e danutz acasa,ca vad ca e cam ocupat acu
el_nin0_t0rr3s - fifanatik : 4-2 meci tur...retur maine...
se pare k si-a revenit kama...pazea fratilor k vin tare din urma.... 8)
*TUR andrey_gogo 1-0 big_aly
*RETUR big_aly 1-4 andrey_gogo
Si incredibil !! trec mai departe !! 2 meciur frumoase in care am ratat mult!! dar o ratat si aly !! bafta aly pe mai departe !! ![]()
scor general: adiy_rooney 6-1 savubogdanus
II bun asa ady
Merem in sferturi ![]()
HIHI
marinescu_dani2005 - niraymond 1-5 si 6-7. General 7-12
de cand am jucat meciul tur nici urma de fifanatik ![]()
Ultima oara a fost imposibil de jucat cu marianbolohan.(din cauza conexiunii infecte) Voi mai incerca sa joc si azi cu el. Daca tot asa infect va merge,(adica aproape deloc) eu ii voi da meciul.Nu mai stau sa imi frec nervii.
peste 2 ore expira termenul,ce asteptati?
vacanta :lol: :lol: :lol:
propun ca celor care nu isi disputa la timp meciurile din cupa sa li se scada 1 punct in campionat,ca nu prea isi joaca meciurile in cupa mereu
tata jeaneee las k joc acum si meciu din cupa:P
Ce vrei am fost ocupat:)
vrei cu orice pret si cu orice mijloace sa iesi campion...
ita de 1 saptamana nu ati gasit 15 minute libere
danutz12345 danyok 8 5 la general
Tur: 6 3
Retur:2 2
Deja ii prostie !! O trecut cu mult timpu mai ii vreun meci in afara de intarziatzii astia?? ? ![]()
mai are tores returul ,probabil in 2-3 luni isi joaca si ei un amarat de meci
SFERTURI DE FINALA:
1. mihai1411 - adiy_rooney
2. niraymond - marianbolohan
3. bezmetiqu_alex - andrey_gogo
4. el_nin0_t0rr3s - danutz12345
Meciurile se joaca tur-retur, pana joi 9 noiembrie, ora 21.00. Invingatoarele se califica pentru semifinale. Daca dupa cele doua meciuri scorul este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare.
*robinho retras.
el_nin0_t0rr3s - danutz12345 2 3 TURU
Scor general: adiy_rooney 5-7 mihai1411
8O pentru semifinale ionutzInvingatoarele se califica pentru oprimi