FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«12345»
Prodigy_andrey16.10.2006 13:06

Omu nu stie sa se faca intzeles !! :lol: ar fii vrut si el in campionat da crek nu stie nici sa citeasca !! MA sezonu viitor ;)

i0nutz8316.10.2006 17:49

Bun venit in baza noastre de date, thor2006 !

DoctorLov17.10.2006 06:39

15. fallenangell002000 (Liverpool) - danny1ok (Bayern Munchen) 3-3 in tur, dar pentru retur am o problema cu internetul acasa(defectiune RDS)...si cer amanarea pana joi dimineata.

Dani200517.10.2006 20:56

adelp1er0-marinescu_dani2005=4-7

DannY_119.10.2006 21:09

Danny1ok-FallenAngel 8-4 in retur,11-7 la general

El_nin0_T0rr3s20.10.2006 17:11

Alexandru _ buia zice k se retrage din campionat si nu vrea sa joace meciu de cupa din aceasta cauza....ionutz astept o "solutie" de la tine... :lol:

i0nutz8320.10.2006 19:05

Pierde cu 0-3. Ar fi frumos totusi sa aflam si noi care sunt motivele care au dus la aceasta decizie..

laca_720.10.2006 19:10

pai motivele sunt simple am un an greu la scoala si trei sa invat si numai am timpul disponibil sa joc fifa asa ca va salut :)

i0nutz8320.10.2006 19:12

ok, multa bafta! Te asteptam cand scapi de stress :)

ManiaCU20.10.2006 20:25

Sa vina optimile 8)

mihai141121.10.2006 05:34

cum se joaca de acum?1-2 3-4?sau tragi iar la sorti cu capi de serie etc?

i0nutz8321.10.2006 06:36

ne consultam si vedem :)

 

Se pare ca doar eu mai am sa joc... sper sa reusesc week-end-ul asta:)

ManiaCU21.10.2006 08:03

@Ionutz eu daca eram in locul tau imi anulam meciul :wink:

i0nutz8321.10.2006 12:15

Nu depinde doar de mine sa jucam meciurile.. Adversarul are un program incarcat la munca si poate fi gasit numai seara.. Iar eu seara mai putin :)

niray21.10.2006 19:53

niraymond (Bayern) - i0nutz83 (Real Madrid) 2-1 si 2-2. General 4-3

mihai141122.10.2006 08:39

e clar....cupa nu se mai joaca :lol: :lol:

RobYnho22.10.2006 08:44

i0nutz a fost eliminat :lol: :lol:

blindica22.10.2006 10:46

pai ma, au iesit granzii din competitie 8)

El_nin0_T0rr3s22.10.2006 11:38
pai ma, au iesit granzii din competitie  8)

 

te referi la cei slabi nu? :roll: ....sa zicem k ionutz nu face parte din aceasta categorie...:P

RobYnho22.10.2006 11:47

@El_nin0_T0rr3s pe mess ai ignore ca m'ai disperat cu mass'urile. O sa il scot la retur. :)

i0nutz8325.10.2006 22:11

OPTIMI

 

1. julica_maniaku - mihai1411 4-6

2. savubogdanus - adiy_rooney 1-6

3. marinescu_dani2005 - niraymond 7-12

4. marianbolohan - robinho_2903 -

5. bezmetiqu_alex - sebastianfilip21 9-5

6. andrey_gogo - big_aly_for_ever 5-1

7. el_nin0_t0rr3s -fifanatik 4-2

8. danny1ok - danutz12345 5-8

 

Meciurile se joaca tur-retur, pana joi 2 noiembrie, ora 21.00. Invingatoarele se califica pentru optimi. Daca dupa cele doua meciuri scorul este egal, se joaca un al treilea meci, decisiv, in care se merge pana la lovituri de departajare.

mihai141126.10.2006 08:22

jucam cu echipele din campionat?

 

arsenal-Manchester :((

i0nutz8326.10.2006 09:55

Da, cu echipele din campionat.

mihai141126.10.2006 09:58

oki,se pare ca tre sa imi pun sperantele sa rateze maniacu ca danutz :lol: ,vezi maniacule poate joci si tu fara Ronaldo si rooney :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sa trec si eu mai departe :lol: :lol:

mihai141126.10.2006 15:48

julica_maniaku - mihai1411 4-6 am reusit de 2 ori sa ratez CU POARTA ABSOLUT GOALA....si maniacu a avut cateva ocaiii singur cu portarul...si o gramada de suturi

 

tur : 1-3

retur: 3-3

 

 

 

ps:ionut...de acum se joaca 1-2,3-4 etc pana la sfarsit,nu?

«12345»