eh hai ca in repr a 2 a asa un pic tineai de minge...doar un pic :lol:
asta e ai fost mai bun,poate e si vina mea ca nu am zis mai devreme sa mai amanam...bafta cu danutz,dar vezi cu conexiunea ce faci,ca daca se misca bine te bate :lol:
ps: nu va mai bagati care nu stiti despre ce a fost vorba pls
