FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CUPA FcSteaua.Ro 07

«1345»
mihai141110.11.2006 20:37

eh hai ca in repr a 2 a asa un pic tineai de minge...doar un pic :lol:

 

asta e ai fost mai bun,poate e si vina mea ca nu am zis mai devreme sa mai amanam...bafta cu danutz,dar vezi cu conexiunea ce faci,ca daca se misca bine te bate :lol:

 

ps: nu va mai bagati care nu stiti despre ce a fost vorba pls

niray11.11.2006 10:27

In repriza a doua din al doilea meci poate. Dar nu au fost pase la mine in teren... nu mai atacam poarta, dar eram la tine ca nu-mi place sa ma joc la mine in teren ca am patit-o de multe ori de m-am gafat si am luat gol. Si mai ales dupa ce s-a gafat Kahn de vreo 2 ori (inclusiv la ultimul tau gol cand trebuia sa prinda usor mingea aia degajata) am incercat sa tin mingea cat mai mult.

 

Crezi ca mie imi place cand merge sacadat?!!? Inca am avut meciuri si mai urate decat aseara si nu neaparat de la netul meu. Sa mearga cu Danutz (sau cine o castiga cealalta semifinala) perfect, nu bine si sa ma bata ca nu ma supar. Sa sti ca nu e un avantaj pentru mine ca merge sacadat. Au fost momente cand m-am trezit ca treceai de mine si nu stiam cum si pe unde.

mihai141111.11.2006 11:09

oricum nu mai conteaza :P

 

da pai si eu pateam la fel,ma trezeam ca deja e mingea in careu la mine :lol: si nu mergea sa selectez aparatorul :lol: :lol:

dani@steaua4ever11.11.2006 13:01

TUR:bezmetiqu_alex - danutz12345 3 6

 

Un joc cu multe intreruperi...

dani@steaua4ever11.11.2006 13:27

RETUR:2 2

 

Scor general:8 5 pt mine:D

Jo1n711.11.2006 13:32

plm adio cupa :(

danutz are niste stereotipii care le aplica, in primul rand ar fi centrarile si fuga cu eto`o si Ronaldinho care plm astia de la fifa parca le`au dat aripi.

si un alt avantaj se apara bine.

 

aa si mai era de adaugat..SCRIE P TOATE FORUMURILE NU MAI APSATI ESCAPE ASA REPEDE.

plm in primu meci era 3 1 pt mine si sa intrerupt,(rezulta nervi) la pauza, mai aveam 15 min de joc si in alea mi`a dat 3 goluri de unde exact diferenta cu care m`a batut..

 

oricum bafta.

i0nutz8314.11.2006 19:54

FINALA

 

niraymond - danutz12345

 

o singura mansa, pana marti, 21 noiembrie, ora 20.00

mihai141121.11.2006 17:34

n-au timp baietii de cupa....1 sapt pt 1 meci,ocupati domne ocupati

dani@steaua4ever21.11.2006 18:38

niraymond - danutz12345 2 8

 

Inca un trofeu in contul meu..hegemonia continua:D

niray21.11.2006 19:21

2 meciuri la rand identice... la 1-0 pentru adversar, gafa mare a lui Kahn :cry: si m-a demoralizat (enervat de nu mai puteam juca)... greseli cu duiumul, alte 2-3 pase de gol la adversar, etc.

Asta nu inseamna ca adversarul, campionul, nu a fost mai bun. No way... Felicitari lui Danutz si la cat mai multe cupe.

Oricum aceasta FINALA de cupa :D a fost o foarte mare performanta pentru clubul nostru din Liga 2, mult mai mult decat obiectivul propus...

 

P.S. @mihai1411 - poate chiar am fost ocupati, dar am jucat in intervalul de timp impus.

«1345»