Anul acesta Cupa Romaniei trebuie sa fie principalul obiectiv, in conditiile in care multi jucatori au recunoscut ca titlul e pierdut.
da, dar stii ca si locul doi duce in Champions League, asa ca nu e totul pierdut
Ma uit la clasament si beau si eu o bere. Ca baiatul.Normal ca ma apuca dracii instantaneu, inca de la prima linie. 12 din 12!?... Da, 12 din 12!...
este destul de plauzibil ce spui aici, ce bine ar fi sa se intample asa..
1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post.
Moderatorii
