FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Forex Brasov - Steaua 0 - 3 (0 - 0)

«12345»
Harald25.10.2006 06:41
Anul acesta Cupa Romaniei trebuie sa fie principalul obiectiv, in conditiile in care multi jucatori au recunoscut ca titlul e pierdut.

 

da, dar stii ca si locul doi duce in Champions League, asa ca nu e totul pierdut

 

 

Ma uit la clasament si beau si eu o bere. Ca baiatul.

Normal ca ma apuca dracii instantaneu, inca de la prima linie. 12 din 12!?... Da, 12 din 12!...

 

este destul de plauzibil ce spui aici, ce bine ar fi sa se intample asa..

 

 

1.4 Fara "Spamming": Va rugam sa nu postati mesaje consecutive in acelasi thread. Pentru a adauga ceva unui mesaj pe care tocmai l-ati scris, folositi butonul Edit Post.

Moderatorii

M@rmota25.10.2006 08:46

Are cineva idee si pana la ce ora va fi deschisa casa de bilete? :roll:

al_led25.10.2006 08:54

E cazul sa mai batem si noi in 16imi.

Macar sa facem un meci bun

danmlx25.10.2006 09:57

Batem si ne calificam ca avem nevoie de meciuri in picioarele rezervelor care vor face un spectacol pe cinste si vom castiga cu 8-0, ceea ce va insemna renasterea echipei care nu va mai pierde nici un meci de aici in colo pana la sfarsitul campionatului.

forever_STEAUA25.10.2006 10:15
oricum echipa usor usor ma lasa rece ...  

:( ...

 

OFF TOPIC: Pacat ca nu te-a lasat rece in sezonul trecut, sau la returul cu Standard, sau poate trebuia sa te lase rece dupa meciul cu Kiev-ul...

 

ON TOPIC: Raman la parerea mea cu privire la Cupa Romaniei... Nu e de neglijat, cu conditia sa joace mai multe rezerve, pana in momentul in care vom intalni un adversar cat de cat mai puternic decat Forex Brasov (ma refer aici la javre, la cei de sub pod si la echipa la care nici un antrnor nu a reusit mare lucru)

Alessandro25.10.2006 11:01

Vai!''Echipa o lasa rece''!Nu mai tine cu Steaua atunci!Eu voi tine cu Steaua si cand va juca(dak se va intampla vreodata) in diviziile inferioare! :)

cisco25.10.2006 11:26
Are cineva idee si pana la ce ora va fi deschisa casa de bilete?  :roll:

 

Normal casa ramane deschisa pana la inceperea meciului..

M@rmota25.10.2006 12:02

Multumesc!

Forza Steaua!!! Astazi vom invinge!

8)

inteus25.10.2006 13:55

Dak Steaua este eliminata din nou din 16-imi insemna ca nu are fata nici macar de liag a 2-a.Asta e crudul adevar :x

Alessandro25.10.2006 14:20

Nu am decat trei dorinte in legatura cu meciul de azi:

1.Sa joaca Ochirosii-e un bun prilej de a-l vedea la treaba...sa vedem ce-i poate pielea!

2.Sa fie incercat Toma-e clar ca atat Carlos,cat si Cernea,sunt depasiti de termenul ''portar''...sa vedem ce e si cu acest Toma...poate-poate...

3.Sa fie menajat Dica-se vede ca e obosit atat fizic,cat si psihic!O pauza ar fi de bun augur!

In rest...sper sa facem un joc bun si sa obtinem o victoruie facila...

Stryker25.10.2006 14:39

Toma

Stancu/Baciu/Panait/Marin

Bostina/O.Petre/Lovin/Ochirosii

Badea/Thereau

 

Sper intr-o victorie la scor, nu putem sa ne facem de ras din nou, chiar daca cupa e "trofeul loserilor"

forever_STEAUA25.10.2006 15:26
daca

 

Zise el si mai trase o gura de fum...

jimmy1925.10.2006 15:29

Bine ca jucam acasa...batem cu 2-1 steag2

Horica25.10.2006 17:44

Se da la TV meciu???

DTP-Ludacris25.10.2006 18:08

Da ! A inceput de 10 minute pe Antena 1!

 

Asta e Steaua ? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

Alessandro25.10.2006 18:10

Nush!Deocamdata nu am avut nici o ocazie in 20 de minute... 8O

DTP-Ludacris25.10.2006 18:25

Min. 33 / Schimbare la Steaua: iese Saban (accidentat) si intra Oprita.

 

Poate jucam altceva dupa pauza :|

Alessandro25.10.2006 18:54

Dap,gol Oprita,imediat dupa pauza! :wink:

FanSteaua4Life25.10.2006 19:03

la voi se vede ceva pe antena1????

Prodigy_andrey25.10.2006 19:24

2-0 !! HIHI au trecut emotziile !!

weeezer_2025.10.2006 19:49

Tot mai bine se misca Thereau, de la meci la meci...

Stancu mi-a placut de asemenea.

Sa speram ca nu-i nimic serios cu accidentarea lui Vali Badea.

Phire25.10.2006 19:50

Ce jalnica a fost transmisia Antenei...cred ca vreo 10 minute s-a intrerupt legatura :roll:

In fine...

 

On-topic: Prima repriza = exemplul perfect de dominatie sterila, in care cred ca s-a facut simtita absenta lui Dica. Cred c-am avut posesie de vreo 90%, dar in afara de bara lui Bostina (fara a pune la socoteala alea 2 suturi prin plopi ale lui Gigel Coman) eu nu-mi amintesc de vreo ocazie pentru noi.

 

In a doua repriza, din fericire, s-au schimbat lucrurile, si, cu toata autobaza lor, le-am dat 3 boabe :) M-a bucurat in special jocul lui Thereau si chiar al lui Oprita si Bostina, care sper sa-si revina astfel -superb golul sau-.

 

Imi fac si eu griji pentru Vali Badea. Asta ne-ar mai lipsi :?

cisco25.10.2006 20:30

Frumos meci ..frumoasa atmosfera in peluze !!

Stancu a jucat excelent

Therreau a reusit niste pase de nota 10 :)

Oprita,Lovin si Bostina au dat tabelei de marcaj o alta forma 3-0 VICTORIE Steaua !!

 

FORZA Steaua !!

uZy | @nDr3i25.10.2006 21:14

BRAVOOOOO Steaua!!!!!!!!!

Virgil26.10.2006 05:23

Dupa o frumoasa repriza a doua,în care o parte din actiunile Stelei s-au concretizat în golurile lui Oprita(55'),Lovin(72')si Bostina (82'),putem spune ca echipa noastra de suflet a depasit total momentele neplacute traite la Galati.

Galeria a fost generoasa cu Dica si Saban,demonstrandu-le prin apluze si ovatii ca au uitat ratarile din meciurile anterioare.

 

Ce a ratat Saban ? Se va întreba probabil cineva.L-a "ratat" pe Robinho si mai departe stim cu totii ce s-a întâmplat.Gol în poarta lui Carlos,fluieraturi si huiduieli la adresa lui Saban.

«12345»