Campioana Romaniei va intalni in "16"-imile Cupei Romaniei,divizionara B Forex Brasov. Meciul se va disputa pe 25 octombrie, la Brasov.
Campioana Romaniei va intalni in "16"-imile Cupei Romaniei,divizionara B Forex Brasov. Meciul se va disputa pe 25 octombrie, la Brasov.
Sper sa nu mai fim iar eliminati din primele tururi...si nu-l aud pe oier zicand ca nu-l intereseaza Cupa... :evil:
Campioana Romaniei va intalni in "16"-imile Cupei Romaniei,divizionara B Forex Brasov. Meciul se va disputa pe 25 octombrie, la Brasov.
De unde stii ca se joaca la Brasov ? In mod normal ar trebui sa se joace pe teren neutru...
anul asta chiar ca vreau cupa...a trecut prea mult de cand n-am mai luat-o
Si oricum in primele meciuri nu trebuie sa folosim prea multi titulari. Sa vina cupa!
Se joaca la Brasov?????
da Doamnee...!!!
stii din sursa sigura ca la BV??
^Nu, se joaca pe teren neutru.
Sper ca anul asta sa castigam Cupa, ca a trecut ceva vreme de cand n-am mai luat trofeul asta. Eu zic ca, spre deosebire de anii precedenti, acum rezervele sunt ceva mai apropiate valoric de nivelul titularilor. Dar conteaza si mentalitatea cu care se va aborda si competitia asta, ca daca iar incep Gigi cu MM ca ea e pentru 'loseri'... :roll:
Da Doamne sa nu se mai repete accidentul cu Rapid II de anul trecut, si cu Forex acum...
Si eu stiam de teren neutru... poate ca ma insel eu...
Oricum va fi un meci al naibii de greu... Cred ca Steaua va alinia o echipa in care Panait si Ochirosii vor fi titulari...
Cupa, a inceput sa nu mai fie importanta pt Steaua din momentul cand am inceput sa avem rezultate in Europa...
da' park au trecut prea multi ani de cand n'am mai kstigat..va fi oricum f greu sa luptam pe 3 fronturi!!!
Stiu ca se joaca la Brasov,de pe site-ul oficial, www.steauafc.ro
victorie neaparat:D
Si eu stiam ca primele meciuri sunt pe terenul echipei mai slabe .
Sunt sigur ca vom castiga! steagsahmic
Nu se joaca la Brasov. Nici nu este normal din moment ce ar trebui sa se joace pe teren neutru. Daca va uitati si la ora de start, 20:45, o sa va dati seama ca se joaca in alt oras, deoarece in Brasov nu exista nocturna.
EDIT: se joaca la Ploiesti pe stadionul Astrei.
E bine ca nu se joaca la Brasov caci astfel vom beneficia de sustinerea publicului mai mult decat Brasovul !
Hmmm,eu stiu?Ploiestiul este unul dintre putinele orase care nu sunt dominate de stelisti... :?
Am picat f prost cu forex...cred ca iar nu mergem mai departe si pierdem cupa...oooof. ![]()
S-ar putea sa nu fie asa de rau, pentru ca Forex este echipa la care este actionar si Adrian Ilie, pe care ziarele il dadeau acum o luna doua drept scouter al Stelei si ca pe un om apropiat de conducatorii ros-albastri.
@Gaby
Tu chiar crezi ce spui ??? fularsteau2
Adi Ilie nu mai e actionar la Forex de cateva luni.
Forex Brasov - Steaua se va juca în Ghencea, anuntã Stirile Sportive ale Antenei 1. Oficialii brasoveni au cãzut de acord cu campioana ca întîlnirea din 16-imile Cupei României sã se dispute pe cel mai modern stadion din tarã.
Steaua - Forex Brasov se va disputa miercuri, 25 octombrie, de la ora 20,45, si va fi transmis în direct de Antena 1.
[site din caracatita Gazetei Sporturilor]
marfa
atunci nu e chiar asa naspa meciul chair daca jucam mai slab cu ei remontam noi din tribune 8)
Hai mah ce naiba, ne e frica si de astia? :lol: Si daca jucam in ''Groapa'' de gunoi a Capitalei,trebuie sa-i batem de suna goarna in ei... ![]()
Cred ca vom juca cu rezrvele.
Yo as merge pe aceasta echipa:
Cernea(Toma)
Klemi Panait Baciu G.Coman
Bostina Lovin Ov.Petre Ochirosii
Oprita Thereau
Ii naspha ca nu ii mai avem pe Simion si Litu,pentru ca il foloseam pe ei in atac,si pe Oprita il puneam mijlocas dreapta.
cand se vor pune beletele in vanzare,ca stiu ca se joaca in Ghencea!?????asta dak se mai pun!!!!!!!!!![]()
)
Problema e ca si anul trecut am jucat cu o parte din rezerve cu Rapid 2 si am incasat-o la 11 m. Sper sa nu se intample si de data asta la fel, cu atat mai mult cu cat Forex e una din echipele ce se lupta sa promoveze.