FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Forex Brasov - Steaua 0 - 3 (0 - 0)

«1235»
Virgil12.10.2006 09:47

Campioana Romaniei va intalni in "16"-imile Cupei Romaniei,divizionara B Forex Brasov. Meciul se va disputa pe 25 octombrie, la Brasov.

Alessandro12.10.2006 10:18

Sper sa nu mai fim iar eliminati din primele tururi...si nu-l aud pe oier zicand ca nu-l intereseaza Cupa... :evil:

cormoranul12.10.2006 16:30
Campioana Romaniei va intalni in "16"-imile Cupei Romaniei,divizionara B Forex Brasov. Meciul se va disputa pe 25 octombrie, la Brasov.

De unde stii ca se joaca la Brasov ? In mod normal ar trebui sa se joace pe teren neutru...

martzafoi12.10.2006 16:48

anul asta chiar ca vreau cupa...a trecut prea mult de cand n-am mai luat-o

Si oricum in primele meciuri nu trebuie sa folosim prea multi titulari. Sa vina cupa!

Lavy_*_12.10.2006 17:50

Se joaca la Brasov?????

da Doamnee...!!!

stii din sursa sigura ca la BV??

Phire12.10.2006 18:02

^Nu, se joaca pe teren neutru.

 

Sper ca anul asta sa castigam Cupa, ca a trecut ceva vreme de cand n-am mai luat trofeul asta. Eu zic ca, spre deosebire de anii precedenti, acum rezervele sunt ceva mai apropiate valoric de nivelul titularilor. Dar conteaza si mentalitatea cu care se va aborda si competitia asta, ca daca iar incep Gigi cu MM ca ea e pentru 'loseri'... :roll:

 

Da Doamne sa nu se mai repete accidentul cu Rapid II de anul trecut, si cu Forex acum...

sorin_77712.10.2006 18:26

Si eu stiam de teren neutru... poate ca ma insel eu...

 

Oricum va fi un meci al naibii de greu... Cred ca Steaua va alinia o echipa in care Panait si Ochirosii vor fi titulari...

ktalyn12.10.2006 19:28

Cupa, a inceput sa nu mai fie importanta pt Steaua din momentul cand am inceput sa avem rezultate in Europa...

da' park au trecut prea multi ani de cand n'am mai kstigat..va fi oricum f greu sa luptam pe 3 fronturi!!!

Virgil13.10.2006 04:24

Stiu ca se joaca la Brasov,de pe site-ul oficial, www.steauafc.ro

uZy | @nDr3i13.10.2006 06:23

victorie neaparat:D

Grinch13.10.2006 07:11

Si eu stiam ca primele meciuri sunt pe terenul echipei mai slabe .

FANATIK RED-BLUE13.10.2006 08:41

Sunt sigur ca vom castiga! steagsahmic

cormoranul13.10.2006 11:19

Nu se joaca la Brasov. Nici nu este normal din moment ce ar trebui sa se joace pe teren neutru. Daca va uitati si la ora de start, 20:45, o sa va dati seama ca se joaca in alt oras, deoarece in Brasov nu exista nocturna.

EDIT: se joaca la Ploiesti pe stadionul Astrei.

_yang13.10.2006 13:41

E bine ca nu se joaca la Brasov caci astfel vom beneficia de sustinerea publicului mai mult decat Brasovul !

Alessandro13.10.2006 15:09

Hmmm,eu stiu?Ploiestiul este unul dintre putinele orase care nu sunt dominate de stelisti... :?

jimmy1913.10.2006 15:47

Am picat f prost cu forex...cred ca iar nu mergem mai departe si pierdem cupa...oooof. :(

Gaby14.10.2006 04:40

S-ar putea sa nu fie asa de rau, pentru ca Forex este echipa la care este actionar si Adrian Ilie, pe care ziarele il dadeau acum o luna doua drept scouter al Stelei si ca pe un om apropiat de conducatorii ros-albastri.

_yang14.10.2006 07:31

@Gaby

 

Tu chiar crezi ce spui ??? fularsteau2

cormoranul14.10.2006 10:48

Adi Ilie nu mai e actionar la Forex de cateva luni.

Virgil20.10.2006 13:27

Forex Brasov - Steaua se va juca în Ghencea, anuntã Stirile Sportive ale Antenei 1. Oficialii brasoveni au cãzut de acord cu campioana ca întîlnirea din 16-imile Cupei României sã se dispute pe cel mai modern stadion din tarã.

Steaua - Forex Brasov se va disputa miercuri, 25 octombrie, de la ora 20,45, si va fi transmis în direct de Antena 1.

[site din caracatita Gazetei Sporturilor]

AmuntBoy20.10.2006 13:32

marfa

atunci nu e chiar asa naspa meciul chair daca jucam mai slab cu ei remontam noi din tribune 8)

Alessandro20.10.2006 14:15

Hai mah ce naiba, ne e frica si de astia? :lol: Si daca jucam in ''Groapa'' de gunoi a Capitalei,trebuie sa-i batem de suna goarna in ei... :)

dica 10020.10.2006 18:45

Cred ca vom juca cu rezrvele.

Yo as merge pe aceasta echipa:

Cernea(Toma)

Klemi Panait Baciu G.Coman

Bostina Lovin Ov.Petre Ochirosii

Oprita Thereau

 

Ii naspha ca nu ii mai avem pe Simion si Litu,pentru ca il foloseam pe ei in atac,si pe Oprita il puneam mijlocas dreapta.

Vieri8921.10.2006 05:03

cand se vor pune beletele in vanzare,ca stiu ca se joaca in Ghencea!?????asta dak se mai pun!!!!!!!!!:)):))

cristian01421.10.2006 07:09

Problema e ca si anul trecut am jucat cu o parte din rezerve cu Rapid 2 si am incasat-o la 11 m. Sper sa nu se intample si de data asta la fel, cu atat mai mult cu cat Forex e una din echipele ce se lupta sa promoveze.

«1235»