Din ce-am auzit din declaratii, anul asta Cupa nu va fi doar un 'obiectiv pentru loseri'. E bine ca echipa si-a propus sa castige si trofeul asta (ar cam fi si timpul).
Ma alatur si eu celor care au spus ca ar vrea sa-l vada pe Toma intre buturi, si pe Ochirosii pe teren, intre titulari.
Sunt curioasa daca Oli o sa mearga tot pe 4-2-1-3, sau o sa revina la clasicul 4-4-2. La urma urmei, sistemul asta nou a mers, ca ne-am creat multe ocazii (exasperant de multe, chiar), ajungand foarte rapid la poarta adversa. Dac-ar fi fost si concentrare si un dram de noroc... 
Oricum, maine conteaza doar atat:
...Victorie, Steaua!steag2