FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Real Madrid 1 - 4 (0 - 2)

«13456710»
hypno16.10.2006 02:05
Salutare tuturor!Sunt suporter stelist dar aici in Franta nu am unde sa vede meciul cu Madrid.Este vreun site care transmite meciul?

Forza Steaua!!!!

 

il poti vedea online pe www.UEFA.com ... dai pe live broadcast .. te inregistrezi si platesti 9.95 $ pt meciul Stelei cu Realu ; nici nu mi se pare mult sincer la ce calitate si cate camere sunt, parca ai fi pe stadion; sau daca vrei poti sa cumperi tot pachetul CL la un pret mult mai mic (per total evident) ... transmisia este excelenta, comentariul este la fel (nu comenteaza gradinareatza si alti dinesti) si Steaua joaca bine. Sau cauta sa prinzi Pro TV international pe satelit, ei ar trebui sa dea meciul. Bafta!

 

Steaua-Real=2-1. Ne vom reveni de la 1-0.

 

Forza Steaua !!!

dbd16.10.2006 04:26

hypno cam la fel ziceam si eu un 1-0 sau 2-1 evident pt noi :)

Virgil16.10.2006 05:19

Tradare?

 

"Dupa ce toti fotbalistii Realului au intrat in camerele lor,s-a blocat accesul în hotel,unde pâna marti seara nu mai au voie sa intre decât cei care sunt cazati aici.

Imediat a venit un oficial al spaniolilor si l-a luat pe Hagi,care a urcat pentru o discutie cu Fabio Capello si directorul general al vicecampioanei Spaniei,Pedia Mijatovici..."

 

Il suspectez pe Hagi ca s-a dus sa le vorbeasca celor de la Real,de punctele tari si de punctele slabe ale Stelei.Sa ne dea în primire,cu alte cuvinte.

Pai altceva ce sa fi facut la acea ora târzie a serii ?

BandiT16.10.2006 07:15

exagerezi, realul nu are nevoie de indicatiile lui Hagi..

eu oricum as fi multumit cu un egal cu gol marcat.

The Flyer16.10.2006 08:30

ce dracu',are realul nevoie de sfaturile lui Hagi?a urcat sa schimbe o vorba-doua cu cei din conducerea realului!

pe de alta parte ar trebui sa-i invatam care e capitala Romaniei!acum avem sansa de a bate realul si de a le inchide gurile tuturor cirtitorilor!forta Steaua!

Reptile1916.10.2006 09:30

Eu din cate am inteles Hagi era acolo cu fiul lui probabil ca vroia sa-i arate niste foste vedete :twisted:

Ally_stelista16.10.2006 10:33

Cine bate?cine?Steaua bate...Avem echipa avem valoare si Steaua bate ca-i mai tare fular-campionii Luand in vedere ca Steaua are o echipa cu jucatori d valoare avem sanse ffffffffffffffffffff mari sa batem!!!!!!!!!!!!!Steaua CAMPIOANA fular-campioniifular-campioniifular-campioniifular-campionii

parleala16.10.2006 11:50
[/img]

Nupppppp Steaua -Real 3-1(goluri Dica Vali Badea si Thereau)cred da asa vreau sa fie !!!!!!!!!!!!! :lol:

***alex***16.10.2006 11:55

Ca sa lamurim zvonurile :

 

Gica Hagi si baiatul sau, Ianis, au asteptat la hotelul Marriott sosirea madrilenilor. "Am venit pentru ca am vrut ca Ianis sa vada în carne si oase vedetele de la Real", a spus "Regele". Dupa ce Ronaldo et comp au sosit, Hagi a urcat la etajul în care erau cazati spaniolii, întretinându-se cu antrenorul Capello si cu fotbalistii Realului.

 

"Mâine va fi un meci foarte important pentru toti românii, indiferent cu ce echipa tin. Am fost placut impresionat de invitatia celor de la Real, dar mâine voi tine cu Steaua. Cei de la Madrid mi-au spus ca meciul cu trupa lui Olaroiu va fi total diferit de cel cu Getafe", a spus fostul decar al nationalei.

 

sursa : prosport.ro

fotbalistu16.10.2006 13:04
sa speram ca are sanse:)

 

Sanse are Steaua , dar sa nu faca ca sai la meciul cu O.Lyon! Sa nu lase mingea adversarilor.

_____________________________________________________

fularsteau2 steaua_ro fularsteau2

alinutza1616.10.2006 14:07

Steaua are sanse si sper s bata sau macar egal s fak dar e d preferat s bata:D...GO Steaua!!!!!...CAMPIOANA!!!! steag2 fularsteau2 fular-campionii dica10 steag2

sorin_77716.10.2006 14:58

Maine sunt in drum spre stadion la ora asta... Abia astept intalnirea si mai presus de orice, astept sa batem... Putem produce surpriza...

StelistAdina16.10.2006 15:27

sincer ca cred ac Steaua poate fac o surpriza placuta si sa bata realu ... nu e realu o echipa de care sa ne temem sa intram cu frica in teren pentru ca daca iar facem prostia care am facut o cu Lyon nu avem sanse :(

trebuie sa credem in noi si sa ne incurajam zicand mereu ca vom reusi ...

sincer mi as dormi o victorie cum a fost cea cu valencia cand tot stadionu canta si era o atmosfera magica :twisted: :evil:

bafta Steaua ... Thereau marcheaza din nou in spatele lui Dica si Vali Badea 8) ... steagcruce2 dica10 fular-campioniifularultras

uZy | @nDr3i16.10.2006 16:18

HAI STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

I.N.Money16.10.2006 16:21

Cam pe toate posturile TV la inceputul stirilor au fost reportaje intregi cu cei de la Real Madrid,sau cu fane care ii asteaptau aseara pe aeroport,pentru a lua un autograf de la ei sau pentru o poza.

Probabil pentru vedetele de acolo aici e raiul pe pamant,dar o sa se insele daca spera ca maine seara o sa fie asa.

Cum un articol asta primavara arata aici pe site un indemn pentru jucatori nostri sa lupte pana la final,le urez baietilor nostri titlul articolului:"Calcati-i pe ochi! "

fotbalistu16.10.2006 16:43
nu mai am rabdare sa vina meciul :D

 

Cineare rabdare asi da oricat sa ince4apa odata!!!

_____________________________________________________

steagcruce2 steagcruce2 fularsteaua2 steagcruce2 steagcruce2

FlorinNY16.10.2006 17:40

Salutare tuturor stelistilor - oriunde s-ar afla !

Eu traiesc la New York si stau cu gandul la meciul de maine - pur si simplu nu mai am rabdare.

 

Sper ca baietii nostri sa nu joace timorati sau cu teama, nu avem nimic de pierdut !

 

Forza Steaua !

 

FlorinNY

 

[/img]

Phire16.10.2006 18:19

Am urmarit o parte din antrenamentul Real-ului din seara asta si am vazut c-au exersat destul de mult si suturile de la distanta. D-asta imi doresc din tot sufletul ca maine sa faca un meci mare toata echipa, dar in special Carlos.

 

In rest...sunt de acord cu cei care au zis ca baietii nu trebuie sa intre pe teren tremurand in ghete -si, dupa ce-am vazut la conferinta de presa de azi, se pare ca Oli si Dica au inteles lectia asta-. Cu o ocazie ca asta te intalnesti poate chiar o data in viata, asa ca aceasta e sansa lor sa profite de perioada confuza si nefasta prin care trece Real-ul, sa-si demonstreze valoarea in vazul intregii lumi. Vreau sa vad maine atitudinea pe care au avut-o in meciurile cu Valencia- din Ghencea- Lens, Betis si Dynamo Kiev. Ca intotdeauna, cred in echipa asta, cred ca poate produce o surpriza placuta. :)

 

Pe ei, pe mama lor! :D

 

Forza Steaua! steag2

DTP-Ludacris16.10.2006 20:16

God... abia astept ziua d maine .. vreau sa jucam cu tupeu ..sa invingem Realu .. ar fi d vis steag1

 

Forza Steaua ,ne "auzim" maine dupa meci ...Bafta

SteauaToronto16.10.2006 20:18
Tradare?

 

"Dupa ce toti fotbalistii Realului au intrat in camerele lor,s-a blocat accesul în hotel,unde pâna marti seara nu mai au voie sa intre decât cei care sunt cazati aici.

Imediat a venit un oficial al spaniolilor si l-a luat pe Hagi,care a urcat pentru o discutie cu Fabio Capello si directorul general al vicecampioanei Spaniei,Pedia Mijatovici..."

 

Il suspectez pe Hagi ca s-a dus sa le vorbeasca celor de la Real,de punctele tari si de punctele slabe ale Stelei.Sa ne dea în primire,cu alte cuvinte.

Pai altceva ce sa fi facut la acea ora târzie a serii ?

 

 

E bine ca a facut asta! CA antrenor Hagi e 0! Poate le da niste indicatii si aia il cred si asa mai castigam si noi ceva...:P

Rhadhoo2716.10.2006 20:25

Carlos - Presimt ca va prinde o zi mare si le va inchide gura tuturor celor care nu stiu decat sa critice (ca daca nu era el la Midlesbrough luam 8 nu mai zice nimeni nimic; iar cu standard, Betis s.a asemenea )

Saban - Singura piesa de care mi-e teama, dar poate prinde un meci mare. Oricum, macar alearga, se implica.

Goian - Ce ar mai fi de spus?

Ghionea - A inceput sa simta poarta!!

Marin - Constant, nu straluceste, dar isi face treaba bine.

Oprita - Butoiasul se implica mai mult decat Bastina; sper sa faca un meci bun.

Para - Am incredere in recuperarile si pasele lui.

Lovin - Nu e capitanu', dar este tare pe picioare si face treaba.

Nicolita - N-are plamani, dar imi doresc mai multe reusite; sper sa aiba boala pe spaioli!

Dica - sclipirile puturosului pot face diferenta!

Thereau - titular pt ca e in forma, puternic abil!

 

pe parcursul meciului ii vreau pe:

 

Badea - sa intre proaspat, rapid cum il stim sa ii depaseasca pe fitosii obositi!

Ov Petre - om de 20 de minute, poate sa dea un plus de siguranta in aer.

Bostina - sa tina mingea cand om avea 2-0 prin minutul 83.

 

Forza Steaua! Unicul Viciu!!!

SteauaToronto16.10.2006 20:39

Eu sper sa jucam cu Saban!

 

Stancu nu are experienta de Liga Campionilor!

SteauaToronto16.10.2006 20:43

Serban Huidu (realizator radio si TV): "Pronostic: categoric "2". Nu exista "1" sau "X". Mi-e frica de cate goluri va lua Steaua...".

 

Sa te fereasca Dumnezeu Huiduile!

Stelista tm16.10.2006 20:52

MULTA BAFTA!!!!

 

trebuie sa jucati ca si campionii!!!! :wink: Fara stres si frica.....PUTETI!!!!

 

 

Va sustinem!!!! steag2

 

 

 

Forza Steaua!!!

sergiu_titan17.10.2006 01:46

Trage Oli o teapa mica ... Lovin-ov.Petre titulari???ca sa ne aparam cu juc mai inalti si sa ii luam pe fraieri pe sus la faze fixe ?... ca asa a dat gol Getafe

«13456710»