Salutare tuturor!Sunt suporter stelist dar aici in Franta nu am unde sa vede meciul cu Madrid.Este vreun site care transmite meciul?Forza Steaua!!!!
il poti vedea online pe www.UEFA.com ... dai pe live broadcast .. te inregistrezi si platesti 9.95 $ pt meciul Stelei cu Realu ; nici nu mi se pare mult sincer la ce calitate si cate camere sunt, parca ai fi pe stadion; sau daca vrei poti sa cumperi tot pachetul CL la un pret mult mai mic (per total evident) ... transmisia este excelenta, comentariul este la fel (nu comenteaza gradinareatza si alti dinesti) si Steaua joaca bine. Sau cauta sa prinzi Pro TV international pe satelit, ei ar trebui sa dea meciul. Bafta!
Steaua-Real=2-1. Ne vom reveni de la 1-0.
Forza Steaua !!!
