Motane eu l-am vazut pe banca pe Raul in meciul cu nordicii,discuta cu Aragones,poate am vazut eu alt meci :lol:
Motane eu l-am vazut pe banca pe Raul in meciul cu nordicii,discuta cu Aragones,poate am vazut eu alt meci :lol:
Da,ai dreptate,m-am lamurit si eu acum.
Cred ca l-am confundat cu Villa ![]()
[/img]
salutare! acum am intrat p situl oficial si am citit ca cele 2000 d bilete rezervate suporterilor lui real nu o sa s mai vanda. credeti ca s mai pun alte bilete in vanzare?
apropo, vreau si eu un bilet la pel sud, pls
doar Steaua!!!!
am auzit ca nu joaca Cristocea...
s-a vazu atat de mult lipsa lui si in partida cu lyonu...va fi mult mai greu fara el da' sper sa scoatem cele 3 puncte!
Salutare tuturor!Sunt suporter stelist dar aici in Franta nu am unde sa vede meciul cu Madrid.Este vreun site care transmite meciul?
Forza Steaua!!!!
Daca batem Real,eu unul nu mai am nevoie de nimic...s-ar putea ca prezenta lui Mirel la antrenamente sa-i moblizeze pe baieti...si desgur,asteptam revenirea Capitanului in partida de pe Santiago Bernabeu! ![]()
Nu stiu de ce dar la acest meci ma duc mai increzator decat am facut-o la meciul cu Lyon... oare gresesc???
Ard de nerabdare si ma bucura faptul ca am jucat cu CFR Cluj mai devreme pentru ca si asa avem un lot cam decimat de accidentari...
Hai mah sa fim realisti, ca ne-o luam si cu realu', ce dreaq...
Sa batem aici Kiev-ul si mergem in UEFA sa le-o tragem la catzei si la croncanitori !
le dam un 1-0 sau 2-1
dar nu vreau sa ma gandesc la cel mai rau caz care ar fi EgALUl ! :twisted:
PS: se mai gasesc bilete ? de ex la ora meciului s-or mai gasi la staion ?
Ii macelarim.
Dupa victorie din mocirla Liga 1 cu CFR gata ACUMA BATEM REALUL!
CE usor ar fi asa fratilor!
Astept o minune marti!
FORZA Steaua!
SteauaToronto, lasa lumea sa fie optimista!![]()
Adica la meciul cu Lyon majoritatea nu credea intr-o victorie a noastra si asa a fost.
Acum parca e altceva. Parca sunt prea de meserie vedete jucatorii Realului ca sa nu-i batem! Si daca Steaua va juca fara frica, are toate sansele sa scoata un rezultat bun!
Asa e. Avem si noi dreptul sa visam, nu? ![]()
Trebuie sa credem in echipa, la fel cum si baietii trebuie sa aiba incredere in fortele proprii. Cred ca le-a folosit experienta cu Lyonul si, cu Radoi langa ei -chiar daca nu pe teren-, vor fi mai curajosi.
In plus, cu cateva exceptii, Steaua a jucat bine cand a pornit cu sansa a doua, asa ca hai sa speram la un rezultat bun cu ex-galacticii ![]()
Poate sa fie o stire importanta: capitanul nationalei Italiei si fundasul lui Real Madrid, Gaio Cannavaro, s-a accidentat la meciul cu Georgia si ar putea sa lipseasca atat la meciul cu Getafe din campionat cat si la meciul cu Steaua :lol:
Si te bucuri ? Am fi vrut sa-l vedem si noi pe capitanul nationalei Italiei,campioana mondiala en titre.
Vrem sa vedem toate vedetele Realului la treaba.
Daca Salgado isi va reveni si va juca pe Ghencea,linia de fund a Realului va arata asa:Salgado(1,74),Cannavaro(1,75),Sergio Ramos(1,83),Roberto Carlos(1,68 ).
Dupa cum vedeti este o echipa cu o talie joasa in aparare iar fazele fixe sunt solutia cu care ii putem suprinde.
e greu, greu dar oricer rezultat in afara infrangerii e mare mare ...
care stie la ce ora ajunge realu pe stadion??la antrenament.oare se poate intra la antrenamentu de la real?:)daca stie cineva macar ora la care ajung la stadion realu.ms mult
O SINGURA IUBIRE!!Steaua!!
O SA FIM MANDRII DE ECHIPA INDIFERENT DE REZULTAT!!
[/i][/b]realu nu reprezinta o forta imensa ca lyonul sa ne temem sa uitam sa jucam fotbal ![]()
ar trebui sa intram interen cu o gandire pozitiva si sa jucam cum am jucat la Kiev pentru ca nu e imposibil de batut realul ... mai multa incredere mai multa vointa mai multa determinare si totu va fi mai bine :wink:
bafta Steaua nu e o echipa care sa ne bage frica in oase e o echipa ce are si esecuri si castiguri :twisted: noi putem sa ii aducem un esec ...
![]()
![]()
nu uitam ca orice am face p Ghencea atmofera e infernala si vom putea castiga
steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
live strong by me[/i]
Am nevoie ca de aer de doua bilete (daca nu patru) la meciul de marti. Sa mergem la Bucuresti si sa vedem meciul pe viu (sintem din prov) este tot ce isi doreste fiica mea de ziua ei de nastere ca si cadou. Familia noastra este formata din patru fani definitivi ai Stelei. 0740225760. Multumesc pentru ajutor :!:
fara stegulete cu ford
fara prune
cu injuraturi
cu patima
numa asa
si fara aplauze pt adversar
HAI Steaua
Eu zic ca cashtiga Steaua cu 2 - 1 dica10
Forza Steaua
Jandarmii dauneaza grav sanatatii
Noi am avut si vom avea boala pe milogi !!!!!