da, sunt de acord, nu tb in nici un caz huiduitzi, pt ca riscam (avand in vedere moralul lor deloc beton...) sa nu mai pupam la anul' CL, chiar si dupa preliminarii, if U know what I mean...
da, tb incurajatzi, da' nu imbatatzi cu apa rece, pt ca, parerea mea, si aici a fost o mare problema...eu nu zic sa le tremure chilotzii, da' nici sa se rupa in declaratzii optimiste (mai ales la nivel inalt...)
cred ca avea dreptate Olaroiu: anul' asta e de proba; vedem care-i tb, mai nou, prin CL; pt ca e clar ca ce-i acu' nu se compara cu ce era acu' 10 ani...
p.s.: sa mor io, in nebunia mea, am sperat sa intre Radoi :-D macar la pauza :-D de unde rezulta ca il depasesc de departe pe patronu' in asteptari :-D