Bai ce naiba toti ii elogiaza pe francezii astia,li s-au terminat laudatorii...Sa termine odata toti cu astea,sa ne concentram pt meciul urmator si putin tupeu nu strica...mai aveau putin si le cereau autografe...Atat mai sper sa aplaude Steaua la Lyon acasa tot stadionul :twisted: :twisted: :twisted:
Si Jiji e destept,il critica pe Bostina care cred ca a jucat printre cei mai bine si de Carlos,padon ca sa nu se supere sutinatorii MARELE Carlos care in curand ii va lua locul lui Buffon,dupa a cata greseala decisiva,toti ii iau apararea...si nu el ne-a calificat in Ch.league ci echipa Steaua,nu l-am vazut pe Carlos sa dea gol sau sa dea pasa de gol...a salvat un gol cu standard acasa,a luat unul in deplasare plus ceva a mai gresit la unul...deci ce a facut totusi,cu rapid ne-a terminat,cu boro ne-a omorat
NU INTELEG POLITICA cu portarii la Steaua,pleaca Hamu si Tudor(portari de clasa si vine un b....)