FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«12345»
Mafioto30.09.2006 09:10

Indeplinesc toate conditiile si as vrea sa ma inscriu,id-ul meu de mess e catalanul_87.

Prodigy_andrey30.09.2006 10:53

is intre 20 si 30 de inscrisi :D:D:D moama !! ce de lume !! facem 3 divzii ??

jolt30.09.2006 13:53

why???????

 

deci care e faza cu geforce mx dece sunt exclusi... nu ma prind... daca imi perge jocul care e faza...?

kaka1430.09.2006 15:32

Salut !!!!din nou Am si eu O Intrebare Dc imi ignorati mereu ID-ul ?Si nu vreti Sa ma inscriety ?!,PT ca sunt DInamovist?

Nu e prea corect ,as putea sa dau o proba!!!Eu cred ca merit sa intru !!!sunt mai multy care ma cunoaste si stye ca joc bine!

ID:KAKA_DORel_2006 :D :cry:

kaka1430.09.2006 15:35

Unchiule nu poti sa ma bagi tu in campionat:)(antonio)sTi ca sunt bun!!!!

i0nutz8330.09.2006 15:49
why???????

 

deci care e faza cu geforce mx dece sunt exclusi... nu ma prind... daca imi perge jocul care e faza...?

 

Pe site-ul oficial 07 scria negru pe alb ca pe MX n-o sa mearga. Daca tu esti exceptia care confirma regula, nu ne ramane decat sa iti uram bun-venit :)

 

@kaka14: Nu, nu primim dinamovisti. Locul vostru e in lanul de porumb !

Prodigy_andrey30.09.2006 15:49

moama !! doamne !! lol lol lol !! tu ai scris intentzionat asa sau nu prea ai fost la orele de romana ?? :roll: si s-a zis de atatea ori : "acest campionat se adreseaza exclusiv suporterilor celei mai bune echipe din Romania " si cu asta cred k am spus totul!!

i0nutz8330.09.2006 15:51
Eu cred ca merit sa intru !!!sunt mai multy care ma cunoaste si stye ca joc bine!

ID:KAKA_DORel_2006  

:D  :cry:

 

 

Du-te la sapaaaaaaaa, tarane du-te la saaaaaaaaaaapaa!

RobYnho30.09.2006 15:53

pai atunci avem o mica-mare problema :P szr_ronaldinho_90 e dinaMuist, insa este un jucator care isi joaca etapele si merita sa fie in acest campionat.

i0nutz8330.09.2006 15:57

O sa am grija la selectie :).

Dani200530.09.2006 16:39

ne-au invadat cateii 8O care e hingherul p'aci :D

Ciise30.09.2006 17:02

Si eu as vrea sa ma inscriu in Acest campionat!!!Daca se poate desigur!

ID:Van_Persie_07

-----------------------------------------

Multumesc!!! :lol: :lol: :lol: :D:D

i0nutz8330.09.2006 17:05

Cred ca o sa facem si tur preliminar pentru accederea in Liga III ;)

Ciise30.09.2006 17:21

Si cand o sa se faca preliminarile pt Liga a 3-a?

i0nutz8330.09.2006 17:29

Cand o sa se incheie inscrierile, vom trage linie si vom vedea cati jucatori intrunesc conditiile. Toata lumea va fi testata, vor ramane in campionat cei care demonstreaza seriozitate si, bineinteles, au conexiune si sistem acceptabil.

jolt30.09.2006 17:37

ma primiti....

 

j***@***

 

o problema ar fi cum imi aflu banda pe mmc.ro/test zice ca am cam 256 habar n-am daca sunt reali sau nu

i0nutz8330.09.2006 17:42

Testele alea sunt relative, ideea e sa iti mearga cat de cat acceptabil pe direct IP, in sensul sa nu sacadeze.

jolt30.09.2006 17:46

adica???

nu am unde sa testez sa vad cum imi mere jocu pe net...

i0nutz8330.09.2006 17:52

Ce-ar fi sa incerci cu cineva?

fifanatik30.09.2006 18:36

i'm in

id mess: fifanatik

Maryo <3 Steaua30.09.2006 21:45

unde e fifa 07 hop si eu :)

 

id mess: cristivip10r

cristian_Gamer200701.10.2006 01:54

sal vreau sa ma inscriu si eu..:D id cristian_gamer 2006 am tot ce imi trebuie..imi palce fifa 2007 si vreau sa joc:) si ssa de vin bun :) contact id cristian_Gamer2006

mihai141101.10.2006 09:36
inceheie .

 

na ca si tu gresesti :lol: :lol:

i0nutz8301.10.2006 09:55

Da, dar exista EDIT :)

mariusz01.10.2006 10:13
Pe mine dc nu ma-ti inscris ca sunt printre primi inscris.

Si daca luni dupa ameaza nu sunt la acasa se poate luni dimineata.

Vreau un raspuns.....

editat de moderatori

«12345»