Pe mine dc nu ma-ti inscris ca sunt printre primi inscris.Si daca luni dupa ameaza nu sunt la acasa se poate luni dimineata.
Vreau un raspuns.....
editat de moderatori
Pe mine dc nu ma-ti inscris ca sunt printre primi inscris.Si daca luni dupa ameaza nu sunt la acasa se poate luni dimineata.
Vreau un raspuns.....
editat de moderatori
Salut! Indeplinesc toate conditiile si as dori, daca se poate, sa ma inscriu in campionat.
Va multumesc anticipat!
ID mess: filipsebastian21
Cred ca multi dintre voi aveti o placere deosebita de a face off-topic. De acum inainte, primul post off-topic va fi sanctionat cu avertisment iar la al doilea se va restrictiona accesul pe forum pe o perioada de 72 de ore.
Se iau in calcul doar inscrierile facute pe ACEST THREAD. Orice alta solicitare de inscriere - prin private message sau postare pe alt topic nu este luata in considerare.
Multumim !
Indeplinesc toate conditiile si vreau sa ma inscriu si eu in fifa 07,daca se poate!!! ID MESS: kristti86
Aproape 40 de inscrisi pentru 9 locuri libere ![]()
9 locuri ![]()
e clar nu am sanse da pot sa fak ceva sa intru? ![]()
Pe mine dc nu ma-ti inscris ca sunt printre primi inscris.Si daca luni dupa ameaza nu sunt acasa si se poate luni dimineata.
Vreau un raspuns.....
editat de moderatori
tu esti distrus frate
Pe la ce ora se fac maine departajarile? Nu de alta dar eu am maine ore pana la 17.00 si nu vreau sa le ratez. Daca sunt mai devreme de 17.00 plec de la ore ca si asa ma cam plictisesc pe acolo. ![]()
As vrea si eu sa ma inscriu.ID mess : razvy_alexx
auoaleu ce de lume !! cred k or tzinut prea mult inscrierile !!
Gata cu inscrierile. Cei care si-au lasat id-ul aici vor fi contactati in scurt timp ( <48 h) de cineva din comisie pentru verificare.
Cei abilitati sa va testeze conexiunea si ip-ul sunt robinho_2903, ady_adinho, andrey_gogo si subsemnatul.
Veti primi note, in functie de care se va face departajarea pentru ocuparea locurilor libere.
Lista cu notele obtinute de voi va fi afisata in cursul serii de miercuri sau cel mai tarziu joi la pranz.
Reamintesc: vor conta in primul rand posibilitatea de a face serverul, in al doilea conexiunea, apoi disponibilitatea de timp, varsta, seriozitatea, etc.