FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«1345»
mariusz01.10.2006 10:15
Pe mine dc nu ma-ti inscris ca sunt printre primi inscris.

Si daca luni dupa ameaza nu sunt la acasa se poate luni dimineata.

Vreau un raspuns.....

editat de moderatori

sebastian_blondu01.10.2006 10:39

Salut! Indeplinesc toate conditiile si as dori, daca se poate, sa ma inscriu in campionat.

Va multumesc anticipat!

ID mess: filipsebastian21

i0nutz8301.10.2006 10:42

Cred ca multi dintre voi aveti o placere deosebita de a face off-topic. De acum inainte, primul post off-topic va fi sanctionat cu avertisment iar la al doilea se va restrictiona accesul pe forum pe o perioada de 72 de ore.

 

Se iau in calcul doar inscrierile facute pe ACEST THREAD. Orice alta solicitare de inscriere - prin private message sau postare pe alt topic nu este luata in considerare.

 

Multumim !

kristti8601.10.2006 13:34

Indeplinesc toate conditiile si vreau sa ma inscriu si eu in fifa 07,daca se poate!!! ID MESS: kristti86

i0nutz8301.10.2006 13:41

Aproape 40 de inscrisi pentru 9 locuri libere ;)

cristian_Gamer200701.10.2006 13:46

9 locuri :(:( e clar nu am sanse da pot sa fak ceva sa intru? :)

mariusz01.10.2006 14:55
Pe mine dc nu ma-ti inscris ca sunt printre primi inscris.

Si daca luni dupa ameaza nu sunt  acasa si se poate luni dimineata.

Vreau un raspuns.....

editat de moderatori

RobYnho01.10.2006 16:02

tu esti distrus frate

stefys01.10.2006 18:01

Pe la ce ora se fac maine departajarile? Nu de alta dar eu am maine ore pana la 17.00 si nu vreau sa le ratez. Daca sunt mai devreme de 17.00 plec de la ore ca si asa ma cam plictisesc pe acolo. :D

bugsyy01.10.2006 19:43

As vrea si eu sa ma inscriu.ID mess : razvy_alexx

Prodigy_andrey01.10.2006 19:49

auoaleu ce de lume !! cred k or tzinut prea mult inscrierile !!

i0nutz8302.10.2006 16:07

Gata cu inscrierile. Cei care si-au lasat id-ul aici vor fi contactati in scurt timp ( <48 h) de cineva din comisie pentru verificare.

 

Cei abilitati sa va testeze conexiunea si ip-ul sunt robinho_2903, ady_adinho, andrey_gogo si subsemnatul.

 

Veti primi note, in functie de care se va face departajarea pentru ocuparea locurilor libere.

 

Lista cu notele obtinute de voi va fi afisata in cursul serii de miercuri sau cel mai tarziu joi la pranz.

 

Reamintesc: vor conta in primul rand posibilitatea de a face serverul, in al doilea conexiunea, apoi disponibilitatea de timp, varsta, seriozitatea, etc.

«1345»