FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«1235»
i0nutz8305.09.2006 12:35

Campionatul se apropie de sfarsit, vom face o binemeritata pauza de vreo saptamana si, sa speram, vom trece apoi la 2007.

 

Declaram deschisa sesiunea de INSCRIERI, in urmatoarele conditii:

 

- IP ROOTABIL

- CONEXIUNE BUNA (min. 128 kbps)

- DISPONIBILITATE DE TIMP (un meci la 48 de ore)

- ID YAHOO MESSENGER

- VIDEO min. 64 MB, EXCLUS GFORCE MX (pentru fifa07)

 

Daca numarul celor inscrisi (care indeplinesc conditiile de mai sus) este prea mare, luam in considerare posibilitatea de a introduce Liga 3.

 

Inscrierile se incheie pe 1 octombrie.

laca_705.09.2006 13:00

ip rootabil

conexiune buna

id messenger: alexandru_buia

banditu200605.09.2006 13:01

Salut ! intrunesc toate conditiile si vreau sa ma inscriu :wink:

ID mess : boitos_florin2000

mrjuice05.09.2006 20:05

indeplinesc toate conditziile.

 

id: mrjuice04

 

 

peace'ya

mariusz06.09.2006 04:49

ip routabil, conexiune buna, id zmarius_88

big_aly_for_ever06.09.2006 06:30

big_aly_for_ever - toate conditiile stabilite in regulament implinite

l1o_l1am306.09.2006 10:21

am tot ce trebuie...ID mess: l***@***

 

editat de moderatori

Antonio_bytzu07.09.2006 13:38

Si eu indeplinesc toate conditiile si chiar vreau sa revin

 

id mess: antonio_bytzu

gxg_an08.09.2006 05:37

indeplinesc toate conditiile mentionate mai sus si doresc sa ma inscriu si eu...

ID Mess : gxg_an

_pitzi09.09.2006 04:07

indeplinesc conditiile si vreau sa ma inscriu:

 

id ym: s***@***

DAn1EL-STEAUA09.09.2006 10:25

indeplinesc conditiile, si as vrea sa ma inscriu. Ce trebuie sa fac?Va rog raspundeti-mi.

Dani200509.09.2006 11:16

ce au facut si ceilalti...iti lasi id-ul :P

Bogdan_STRG09.09.2006 15:12

b4you_bbogdan << id

 

 

Macar acum stiu ca o sa fac treaba buna :D... am mai progresat :) . hm...si da...conditiile sunt indeplinite de mai sus.

 

Pentru cei care au placa video MX 440...sa stiti ca va va merge Fifa 07...daca nu normal...sunt anumite programele....si va rula corect :). Asa ca...PM me :)

luc1anz10.09.2006 03:11

am totul perfect chiar si cu unele plusuri;).

id-yahoo messenger :luc1anz

Prodigy_andrey10.09.2006 08:12
indeplinesc conditiile, si as vrea sa ma inscriu. Ce trebuie sa fac?Va rog raspundeti-mi.
ii greu sa citesti ce scrie sus?? of doamne !! cand vezi asa oameni !!
RobYnho10.09.2006 08:30

Multa LUME, Putini OAMENI!

blindica10.09.2006 09:27

sunt si dinamovisti pe aici...va spun sigur

Dani200510.09.2006 10:13

numai dinamovisti oare? 8O

Bogdan_STRG11.09.2006 07:48

Si spameri din cate vad... :dooh:

i0nutz8311.09.2006 08:59
Si eu indeplinesc toate conditiile si chiar vreau sa revin  

 

id mess: antonio_bytzu

 

Ai anuntat in urma cu cateva luni ca nu vei mai participa niciodata la camp. de fifa de pe fcsteaua.ro.

Ti-am zis de atunci ca iti respect decizia, de ce ma faci sa ma repet?

parasitu13.09.2006 17:49

salutare mic si mare...vreau sa ma insciu si eu la campionat.Indeplinesc conditile si altele pe langa:P***@*** e id meu de mes.bafta la toti

blue_fish18.09.2006 17:22

Vreau sa ma inscriu si eu. Conditiile le indeplinesc, amicale joc de multa vreme si n-am avut probleme.

ID-ul meu este blue_fish_fifa

DoctorLov19.09.2006 13:36

Indeplinesc toate conditiile si doresc sa ma inscriu.

Id messenger: fallenangell002000

i0nutz8319.09.2006 13:53

@DoctorLov de pe hattrick?

DoctorLov19.09.2006 14:03
@DoctorLov de pe hattrick?

Intocmai 8)

«1235»