Campionatul se apropie de sfarsit, vom face o binemeritata pauza de vreo saptamana si, sa speram, vom trece apoi la 2007.
Declaram deschisa sesiunea de INSCRIERI, in urmatoarele conditii:
- IP ROOTABIL
- CONEXIUNE BUNA (min. 128 kbps)
- DISPONIBILITATE DE TIMP (un meci la 48 de ore)
- ID YAHOO MESSENGER
- VIDEO min. 64 MB, EXCLUS GFORCE MX (pentru fifa07)
Daca numarul celor inscrisi (care indeplinesc conditiile de mai sus) este prea mare, luam in considerare posibilitatea de a introduce Liga 3.
Inscrierile se incheie pe 1 octombrie.
