FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«12345»
johnny0619.09.2006 14:21

chiar, mai este cineva care are echipa pe hattrick aici??

i0nutz8319.09.2006 14:37

Da, yo :)

 

user: i0nutz83

echipa: FCM Targoviste

johnny0619.09.2006 15:40

user: johnny2005

echipa: Deva United :wink:

i0nutz8319.09.2006 15:41

Zici ca e bot :)

blue_fish19.09.2006 16:39
@DoctorLov de pe hattrick?

Pai si pe mine nu m-ai recunoscut de pe hattrick? :P

i0nutz8319.09.2006 16:49

Nu :)

PoWeR19.09.2006 17:33

Offtopic :| :!:

i0nutz8320.09.2006 11:30

13 inscrisi pana acum. Asteptam in continuare jucatori noi!

dragutzu8920.09.2006 14:28

id: dragutzu_89

indeplinesc toate conditile si vreau sa ma inscriu!

bafta!

i0nutz8320.09.2006 14:38

@dragutzu: mi se pare mie sau tu ai mai trecut pe aici? Si, daca nu ma insel, intr-o luna nu ti-ai jucat niciun meci?

AndutzeL20.09.2006 17:20

Conditii numai bune pt mine ! :D

id de mess : andutzel (yahoo.com)[/b]

dragutzu8921.09.2006 13:44

dap ai dreptate ionutz, au fost 2 saptamani in care am fost la plecat in vacanta, ti-am zis k nu am avut ce face, nu puteam renuta la excursie ! dar acum o sa joc zi de zi! :) a inceput si shcola, deci tre sa fiu acasa mereu! so... c zici? bafta

dragutzu8921.09.2006 13:44

dap ai dreptate ionutz, au fost 2 saptamani in care am fost la plecat in vacanta, ti-am zis k nu am avut ce face, nu puteam renuta la excursie ! dar acum o sa joc zi de zi! :) a inceput si shcola, deci tre sa fiu acasa mereu! so... c zici? bafta

StefanIanculescu21.09.2006 14:27

As vrea sa ma inscriu si in acest campionat,daca mai sunt locuri libere.

danutzyo21.09.2006 15:19

indeplinesc conditziile-id d mess campioanatarii_steaua2006

i0nutz8322.09.2006 05:47

Jucatorii retrogradati din Liga 2 nu au dreptul sa se inscrie in noua editie.

dragutzu8922.09.2006 10:47

si cu mine cum ramane? :D

adrienn18625.09.2006 21:45

am de toate...

id mess: adrienn186

Sangerosalbastru25.09.2006 21:51

Indeplinesc toate conditiile ip rootabisi in plus sunt f serios in cea ce inseamna a juca meciurile id de mes gotofifa poate am si eu loc

 

Si apropo cei care vom fi pe stadion sa ne sustinem echipa la maxim indiferent de rezultat

 

Fortzzzzzzzza Steaua.o iubire eterna[/b]

i0nutz8326.09.2006 09:12
si cu mine cum ramane? :D

 

Ramane cum am stabilit :P

dragutzu8926.09.2006 21:29

so...nu o sa pot juca?!

cu toate ca nu mi se pare justa, respect decizia voastra!

dar, puneti-va in locul meu, sa renuntati la 2 saptamani la mare pt a putea juca intr-un campioant de fifa....

oricum, dak nu va veti mai gandi inca odata la problema mea, io va urez bafta la toti, si fie ca cel mai bun sa castige campioantul! cu toate k... mi-ar fi placut sa joc intr-un campioant alaturi de alti stelsiti...

 

Bafta!

i0nutz8326.09.2006 22:47

Problema e ca nu ai anuntat nimic, la acea vreme. In fine, vom mai vedea..

mihai141127.09.2006 12:17

sper sa jucam 2007,ca 2006 e expirat deja :D

florian197927.09.2006 20:51

Am tot ce-mi treb., ce mentionati sus pe pagina, as dori sa ma inscriu si eu.

id mess: f_plety

mail: f***@***

stelistu9928.09.2006 02:00

si eu indeplinesc toate conditiile .... id de yahoo alin_greavu2002

«12345»