chiar, mai este cineva care are echipa pe hattrick aici??
chiar, mai este cineva care are echipa pe hattrick aici??
Da, yo ![]()
user: i0nutz83
echipa: FCM Targoviste
user: johnny2005
echipa: Deva United :wink:
Zici ca e bot ![]()
@DoctorLov de pe hattrick?
Pai si pe mine nu m-ai recunoscut de pe hattrick? ![]()
Nu ![]()
Offtopic
:!:
13 inscrisi pana acum. Asteptam in continuare jucatori noi!
id: dragutzu_89
indeplinesc toate conditile si vreau sa ma inscriu!
bafta!
@dragutzu: mi se pare mie sau tu ai mai trecut pe aici? Si, daca nu ma insel, intr-o luna nu ti-ai jucat niciun meci?
Conditii numai bune pt mine ! ![]()
id de mess : andutzel (yahoo.com)[/b]
dap ai dreptate ionutz, au fost 2 saptamani in care am fost la plecat in vacanta, ti-am zis k nu am avut ce face, nu puteam renuta la excursie ! dar acum o sa joc zi de zi!
a inceput si shcola, deci tre sa fiu acasa mereu! so... c zici? bafta
dap ai dreptate ionutz, au fost 2 saptamani in care am fost la plecat in vacanta, ti-am zis k nu am avut ce face, nu puteam renuta la excursie ! dar acum o sa joc zi de zi!
a inceput si shcola, deci tre sa fiu acasa mereu! so... c zici? bafta
As vrea sa ma inscriu si in acest campionat,daca mai sunt locuri libere.
indeplinesc conditziile-id d mess campioanatarii_steaua2006
Jucatorii retrogradati din Liga 2 nu au dreptul sa se inscrie in noua editie.
si cu mine cum ramane? ![]()
am de toate...
id mess: adrienn186
Indeplinesc toate conditiile ip rootabisi in plus sunt f serios in cea ce inseamna a juca meciurile id de mes gotofifa poate am si eu loc
Si apropo cei care vom fi pe stadion sa ne sustinem echipa la maxim indiferent de rezultat
Fortzzzzzzzza Steaua.o iubire eterna[/b]
si cu mine cum ramane?![]()
Ramane cum am stabilit ![]()
so...nu o sa pot juca?!
cu toate ca nu mi se pare justa, respect decizia voastra!
dar, puneti-va in locul meu, sa renuntati la 2 saptamani la mare pt a putea juca intr-un campioant de fifa....
oricum, dak nu va veti mai gandi inca odata la problema mea, io va urez bafta la toti, si fie ca cel mai bun sa castige campioantul! cu toate k... mi-ar fi placut sa joc intr-un campioant alaturi de alti stelsiti...
Bafta!
Problema e ca nu ai anuntat nimic, la acea vreme. In fine, vom mai vedea..
sper sa jucam 2007,ca 2006 e expirat deja ![]()
Am tot ce-mi treb., ce mentionati sus pe pagina, as dori sa ma inscriu si eu.
id mess: f_plety
mail: f***@***
si eu indeplinesc toate conditiile .... id de yahoo alin_greavu2002