Id: prvrami
Intrunesc toate conditiile de participare.
Id: prvrami
Intrunesc toate conditiile de participare.
ID : bezmetiqu_alex
Im in.Am toate cerintele ![]()
Sal as vrea si eu sa ma inscriu,indeplinesc toate conditiile.id de mess dragos882002
vreau sa joc si io in fcsteaua conexiune buna,ram 1 GB,Ip rutabil. :arrow:ID dogu_91
tu ai jucat si te-ai retras pe motiv ca nu ai echipa buna :?
se pare ca sunt destui pentru 3 divizii. ramane de vazut cum va vedea ionutz desfasurarea pentru ca este greu sa ai grija de 2 divizii, ce sa mai spunem de 3??
Salutari tuturor,as vrea sa ma inscriu si eu in acest concurs.am sa indeplinesc toate cerintele dmnv iar idul meu este urmatorul:szr_90_ronaldinho multumesc
se pare ca sunt destui pentru 3 divizii. ramane de vazut cum va vedea ionutz desfasurarea pentru ca este greu sa ai grija de 2 divizii, ce sa mai spunem de 3??
eu zic ca se poate ![]()
AS vrea sa ma inscriu si eu pt fifa 07
ID:kaka_dorel_2006
AS vreassa fiu si eu anuntat cand se da drumul la campionat sper sa ma inscriety plz mersi astept si amicale;)
tu nu esti dinamovist??
acest site si implicit acest campionat e exclusiv pentru suporteri S T E A U A !!! Asa ca ai cam gresit adresa ![]()
kaka ala e dinamovist ...100 % k il stiu yo , organiza si el campionate de fifa 06 de nu se jucau mai mult de 2-3 etape serios
ID:kaka_dorel_2006AS vreassa fiu si eu anuntat cand se da drumul la campionat sper sa ma inscriety plz mersi astept si amicale;)
doamne ce gramatica
kakadorel asta,ca si dogu 91 au mai fost inscrisi,dar s-au retras
@kaka si dogu, pentru voi exista mario.
loale :lol: in retea
:lol:
indeplinesc conditile.....id meu de mess e: yosteaua!
Jucatorii retrogradati din Liga 2 nu au dreptul sa se inscrie in noua editie.
pentru yosteaua
Indeplinesc toate condtiile. id de mess LDE2100
Intrunesc conditiile de participare
ID mess : parscoveau_adrian
intrunesc conditiile de participare
ID mess : parscoveanu_adrian
Scuze gresit id-ul
Am tot ce trebuie id mess: fili30
Ma bag si eu pentru 07.
IP ROOTABIL - checked
CONEXIUNE BUNA (min. 128 kbps) - checked
DISPONIBILITATE DE TIMP (un meci la 48 de ore) - checked
VIDEO min. 64 MB, EXCLUS GFORCE MX (pentru fifa07) - checked
ID YAHOO MESSENGER - cshipid
vreu si eu sa ma inscriu id: campioanatarii_steaua2006 steaua_ro steag2 dica10 dica10 dica10 dica10 dica10 dica10
net 1024, IP rootabil totul e bine, ID: pupak_89
salut! indeplinesc toate conditiile si doresc si eu sa ma inscriu
id mess: zyper16 ![]()