FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

NOI INSCRIERI ! ! !

«12345»
xzique28.09.2006 05:26

Id: prvrami

 

Intrunesc toate conditiile de participare.

Jo1n728.09.2006 09:39

ID : bezmetiqu_alex

Im in.Am toate cerintele :D

dragos88200228.09.2006 12:12

Sal as vrea si eu sa ma inscriu,indeplinesc toate conditiile.id de mess dragos882002

COmY28.09.2006 15:35

vreau sa joc si io in fcsteaua conexiune buna,ram 1 GB,Ip rutabil. :arrow:ID dogu_91

mihai141128.09.2006 16:05

tu ai jucat si te-ai retras pe motiv ca nu ai echipa buna :?

johnny0628.09.2006 16:14

se pare ca sunt destui pentru 3 divizii. ramane de vazut cum va vedea ionutz desfasurarea pentru ca este greu sa ai grija de 2 divizii, ce sa mai spunem de 3??

Szentpali Robert28.09.2006 16:14

Salutari tuturor,as vrea sa ma inscriu si eu in acest concurs.am sa indeplinesc toate cerintele dmnv iar idul meu este urmatorul:szr_90_ronaldinho multumesc

PoWeR28.09.2006 16:18
se pare ca sunt destui pentru 3 divizii. ramane de vazut cum va vedea ionutz desfasurarea pentru ca este greu sa ai grija de 2 divizii, ce sa mai spunem de 3??

 

eu zic ca se poate :P

kaka1428.09.2006 17:06

AS vrea sa ma inscriu si eu pt fifa 07

ID:kaka_dorel_2006

AS vreassa fiu si eu anuntat cand se da drumul la campionat sper sa ma inscriety plz mersi astept si amicale;)

johnny0628.09.2006 18:54

tu nu esti dinamovist??

PoWeR28.09.2006 19:02

acest site si implicit acest campionat e exclusiv pentru suporteri S T E A U A !!! Asa ca ai cam gresit adresa :P

blindica29.09.2006 06:32

kaka ala e dinamovist ...100 % k il stiu yo , organiza si el campionate de fifa 06 de nu se jucau mai mult de 2-3 etape serios

mihai141129.09.2006 06:39
ID:kaka_dorel_2006  

AS vreassa fiu si eu anuntat cand se da drumul la campionat sper sa ma inscriety plz mersi astept si amicale;)

 

doamne ce gramatica

 

kakadorel asta,ca si dogu 91 au mai fost inscrisi,dar s-au retras

i0nutz8329.09.2006 07:58

@kaka si dogu, pentru voi exista mario.

RobYnho29.09.2006 15:25

loale :lol: in retea :P :lol:

yosteaua29.09.2006 18:33

indeplinesc conditile.....id meu de mess e: yosteaua!

RobYnho29.09.2006 19:22
Jucatorii retrogradati din Liga 2 nu au dreptul sa se inscrie in noua editie.

 

pentru yosteaua

stefys29.09.2006 19:24

Indeplinesc toate condtiile. id de mess LDE2100

PVDALEXXX29.09.2006 21:00

Intrunesc conditiile de participare

ID mess : parscoveau_adrian

PVDALEXXX29.09.2006 21:02

intrunesc conditiile de participare

ID mess : parscoveanu_adrian

Scuze gresit id-ul

fili3029.09.2006 21:11

Am tot ce trebuie id mess: fili30

ThePM29.09.2006 21:31

Ma bag si eu pentru 07.

 

IP ROOTABIL - checked

CONEXIUNE BUNA (min. 128 kbps) - checked

DISPONIBILITATE DE TIMP (un meci la 48 de ore) - checked

VIDEO min. 64 MB, EXCLUS GFORCE MX (pentru fifa07) - checked

ID YAHOO MESSENGER - cshipid

danutzyo29.09.2006 22:10

vreu si eu sa ma inscriu id: campioanatarii_steaua2006 steaua_ro steag2 dica10 dica10 dica10 dica10 dica10 dica10

pupak30.09.2006 08:31

net 1024, IP rootabil totul e bine, ID: pupak_89

zyper1630.09.2006 08:57

salut! indeplinesc toate conditiile si doresc si eu sa ma inscriu

id mess: zyper16 :)

«12345»