FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pretul biletelor pentru CL

«12345»
Ana-Maria07.09.2006 15:58
deci daca n-am abonamnt nu pot sa-mi iau toate 3 biletele?

 

Nu,numai abonatii pot cumpara pachetul.

stelist_4_ever9007.09.2006 16:01
deci daca n-am abonamnt nu pot sa-mi iau toate 3 biletele?

 

BA DA poti dar dupa 16

MadFroG07.09.2006 16:30

in caz ca mai gaseste :twisted:

bijoux_bz07.09.2006 16:40

nashpa treaba cu pachetu asta de bilete k poate unii vor sa mearga doar cu realul sau poate unii vor doar cu Dinamo Kiev k e ultimu si e mai ieftin. in felu asta vor fi aceiasi spectatori la toate meciurile si se restrange la doar 20000 numarul celor care vor vedea Steaua in CL pe viu anul asta. cea mai naspa idee asta cu pachetu de bilete. bulangii!!

stelist_4_ever9007.09.2006 16:42

trebuie sa gaseasca deoarece in perioada 9-16 nu se pot vinde decat maxim 16000 de bilete(desi nu cred ca se vor vinde toate ca sunt multi care au abonamente dar nu isi vor lua bilete)

radoi8607.09.2006 16:52

Se mai da vr-un cadou abonatilor?

Ana-Maria07.09.2006 17:08
Se mai da vr-un cadou abonatilor?

 

Asa au anuntat,ca abonatii vor primi un cadou surpriza..Oare cadoul va fi acelasi pentru toata lumea?Una e sa iei bilete de 185 lei,alta e sa iei de 550..

 

Sunt curioasa.In ce consta cadoul? :D

radoi8607.09.2006 18:01

cea mai tare faza sa vina MM sau Argaseala sa spuna ca le ofera drept cadou posibilitatea de a mai cumpara un pachet de bilete! Asta ar fi intr-adevar un cadou lacrimogen!

Ana-Maria07.09.2006 18:32

"Fiecare abonat are dreptul sa isi cumpere un pachet pe baza abonamentului de la casele de bilete special amenajate, iar in limita stocului disponibil, MAI POATE ACHIZITIONA INCA UN PACHET IN ORICE ZONA A STADIONULUI, de la alte case de bilete."

 

 

S-a anuntat azi la conferinta:da,se poate lua si un al doilea pachet,insa de la o alta casa!

maxk08.09.2006 01:08

cam neclara partea a 2-a din comunicat:

 

"iar in limita stocului disponibil, mai poate achizitiona inca un pachet in orice zona a stadionului, de la alte case de bilete."

 

adicatelea mai intai trebuie sa-mi cumpar pachetul la tribuna I (cazul meu) si apoi sa-mi iau la peluza? cum verifica chestia asta (daca asa e) imi cere sa vada pachetul de la I-a????????

Bogdan4Steaua08.09.2006 05:45

Posibil. Cand vei lua primul set de bilete, probabil ca iti vor stampila/semna abonamentul. La a doua casa de bilete te vei putea prezenta cu abonamentul si primul set de bilete. Altfel nu vad cum si-ar putea da seama.

Alex1408.09.2006 06:04

Te prezinti cu abonamentul... si or sa vada ca e stampilat sau semnat

alex ripper08.09.2006 08:42

eu voi cumpara maine doua pachete.unul la peluza unde am abonament si unul la treibuna 2. Normal ca nu pt mine ca nu am bani.Levski-Barcelona 7 euro Steaua-Real 30...mai bine ma duc la bulgari sa vad barca.

sorin_77708.09.2006 11:06

Fac si eu un mic anunt... nu am abonament dar vreau sa iau si eu un pachet la a II-a, ma ajuta cineva? Ofer recompensa! Scrieti-mi pe PM... Tks!

Alex1409.09.2006 06:19
cea mai tare faza sa vina MM sau Argaseala sa spuna ca le ofera drept cadou posibilitatea de a mai cumpara un pachet de bilete! Asta ar fi intr-adevar un cadou lacrimogen!

:lol: :lol: :lol: Mama ce ai nimerito p`asta :)))

Virgil10.09.2006 00:28
Mama,ce ai nimerit-o p-asta!

 

Chiar asa :

]Multi s-au intrebat care este cadoul surpriza pentru abonati. Acesta consta in faptul ca detinatorii de abonamente au prioritate la achizitionarea pachetului de bilete si posibilitatea de a mai cumpara inca un pachet de bilete, in afara celui la care au dreptul.
sorin_77710.09.2006 06:33

Cu un asemena cadou m-a ajutat si pe mine o persoana de pe forum sa imi iau bilete, ii multumesc pe aceasta cale!

stelist_4_ever9011.09.2006 11:13

ce mai stiti de pachete ??Cam cate s-au vandut??M-ar interesa daca au mai ramas la peluza I??

maxk12.09.2006 02:00
Posibil. Cand vei lua primul set de bilete, probabil ca iti vor stampila/semna abonamentul. La a doua casa de bilete te vei putea prezenta cu abonamentul si primul set de bilete. Altfel nu vad cum si-ar putea da seama.

Pt cei care nu stiu:

La prima casa (acolo unde ai abonamentul) se rup cartonasele cu meciurile 3-4 iar la a doua casa (pachetul optional) se rupe si cartonasul cu meciul 5. In caz invers, adica daca cumperi numai pachetul optional se rup toate trei, deci numai poti lua un al doilea pachet.

laca00718.09.2006 05:54

am un bilet pt Steaua - Lyon si unu pt Steaua - Kiev ambele la trib2

p3ndu18.09.2006 22:09

Si cu cat il dai cel pentru meciul cu Lyon? :-SS

Bogdan4Steaua18.09.2006 23:05

Ma intereseaza si pe mine pentru cineva doua bilete la peluze pentru Steaua - Lyon.

bodanelu22.09.2006 22:29

si pe mine ma intereseaza un pachet(sau bilet) preferabil la peluza sau tribuna II! cine are sa`mi plase un PM si discutam!

ultras_andrei_i23.09.2006 15:14

Sal m-ar intersa un bilet la meciul cu Lyon,de preferat la Peluza Nord.va rog sa trimiteti un PM,cei care aveti mai multe bilete

muvi_9625.09.2006 12:25

Aceste preturi nu mi se par mari pentru Romania. steagcruce2

«12345»