Desi preturile la bilete sunt cam scumpe, ma voi duce cel putin la meciul cu Real Madrid si Lyon, iar la cel cu Kiev in functie de sanse.
Preturile nu se mai pot schimba, si nu au fost stabilite asa repede pentru ca asa a vrut Meme sau Gigi, asa cere UEFA, in 24 de ore de la tragerea la sorti sa se stabileasca preturile.
Singurul lucru care nu mi se pare corect este cel ca abonatii nu au reduceri, macar 25% si era perfect.
