Stie cineva programul caselor de bilete sambata (9 sept.)? Am inteles ca sambata se pun in vanzare pachetele de bilete pentru inceput...
BILETE PENTRU MECIURILE Stelei DIN Liga Campionilor
1.Pentru toate cele trei partide de pe teren propriu ale Stelei din Liga Campionilor (Lyon-26 septembrie, Real Madrid-17 octombrie, Dinamo Kiev-21 noiembrie) se vor pune in vanzare DOAR pachete complete de bilete NUMAI pentru abonatii clubului dupa cum urmeaza:
-Abonatii FC Steaua vor putea achizitiona pachetele in perioada 09.09-15.09.2006 intre orele 10:00-18:00 de la casele de bilete ale Stadionului "Steaua".
- Fiecare abonat are dreptul sa isi cumpere un pachet pe baza abonamentului de la casele de bilete special amenajate, iar in limita stocului disponibil, mai poate achizitiona inca un pachet in orice zona a stadionului, de la alte case de bilete.
2. Incepand cu 16.09.2006, rezervarea abonatilor inceteaza si vor fi scoase la vanzare pachete de bilete si pentru persoanele care nu detin abonament, maximum 2 pachete/persoana in limita stocului disponibil, pana pe 20.09.2006.
3.In limita stocului disponibil, incepand cu 21.09.2006 pana pe 25.09.2006, vor fi puse in vanzare DOAR biletele ramase pentru partida cu Olympique Lyon.
4.Distribuirea biletelor se va face numai in zona parcarii exterioare din jurul Stadionului "Steaua" la 12 case de bilete sub atenta supraveghere a reprezentantilor Politiei, Jandarmeriei si a FC Steaua.
Preturi pachete:
Peluze
185 RON
Tribuna II
350 RON
Tribuna I
550 RON
Tribuna O
900 RON
Fotolii
1200 RON