25.09.2006 13:42
si pe mine ma intereseaza un bilet la Peluza Nord.. cine nu mai are chef sa se duca sau are mai multe bilete pm pls
si pe mine ma intereseaza un bilet la Peluza Nord.. cine nu mai are chef sa se duca sau are mai multe bilete pm pls
deci?
unde stam maine pe stadion? cum am pus intrebarea dau si primul raspuns. tribuna aIIa, sector 17, rand 16, loc 15.
next please!
peluza 1 ![]()
Peluza a 2a. ![]()
PS: Steaua - Lyon 2-1
auziti da cand poti cumpara biletele?adica cele individuale nu pachetul?ca io vreau la meciul cu Dinamo-Kiev j un tip mi-a zis ca nu mai sunt bilete iar altu imi zice ca se pun in vanzare de abia cu 3 zile inaintea meciului..pliz lamuriti-ma