FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pretul biletelor pentru CL

«1345»
radooku_steaua25.09.2006 13:42

si pe mine ma intereseaza un bilet la Peluza Nord.. cine nu mai are chef sa se duca sau are mai multe bilete pm pls

horse3725.09.2006 21:02

deci?

unde stam maine pe stadion? cum am pus intrebarea dau si primul raspuns. tribuna aIIa, sector 17, rand 16, loc 15.

 

next please!

bodanelu26.09.2006 09:21

peluza 1 :)

gone26.09.2006 10:48

Peluza a 2a. :D

 

PS: Steaua - Lyon 2-1

bony_luv_carlos22.10.2006 15:55

auziti da cand poti cumpara biletele?adica cele individuale nu pachetul?ca io vreau la meciul cu Dinamo-Kiev j un tip mi-a zis ca nu mai sunt bilete iar altu imi zice ca se pun in vanzare de abia cu 3 zile inaintea meciului..pliz lamuriti-ma

«1345»