FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Barcelona

«1141516171845»
DelPiero1028.07.2009 11:33

O mutare inteleapta,Eto'o nu mai vroia la Barca.Ibrahimovic e cel mai completatacant din fotbalul mondial actual,dar la Barca trebuie sa inteleaga ca nu poate fi el numarul 1,cum era la Inter.Daca va intelege asta,va iesi golgeterul Spaniei. ;) Fara probleme.

Daniel-Ionut28.07.2009 12:14

O mutare FOARTE buna...

Dar au pierdut un jucator de baza...

D4v1dstelist31.07.2009 18:56
O mutare inteleapta,Eto'o nu mai vroia la Barca.

Exista anumiti fotbalisti pe care nu ii inteleg.Cum sa nu mai vrei la campioana Europei.Care dupa aceea joaca supercupa si campionatul mondial al cluburilor.Oricum,deh,nu mai putea fi acolo sus cu Ronaldiniho si Messi.Oricum prevad o continuare a carierei si mai obscura decat cea a lui Ronaldiniho.

KERATOCONUS17.08.2009 02:19

Supercupa Spaniei (Tur)

 

Athletic Bilbao - Barcelona 1 - 2

 

O.D.Marcos 44' - X.Hernandez 58' si P.R.Ledesma 68'

 

Daniel-Ionut17.08.2009 08:23

Cine mai e si Ledesma asta...

Nu este Cristian Ledesma nu? :hmmm:

Maye17.08.2009 09:59
Cine mai e si Ledesma asta...

Nu este Cristian Ledesma nu? :hmmm:

Daca e P.R. nu prea are cum sa fie Cristian.

Cristian Ledesema inca joaca la Lazio.

Cel care a marcat aseara pentru Barca este Pedro Rodriguez Ledesma si vine de la echipa a doua.

Pun si o poza sa vezi cum arata un tanar de 22 de ani la ei.

Pedrito_Joan_Gamper_Trophy_2008.jpg

Daniel-Ionut17.08.2009 15:03

Pai nu ma intereseaza barcealona... deci d aia nu stiam de acest Ledesma de la tineret...

Cat de bun poate fi acest Ledesma de a venit 'deabia' la 22 de ani la prima echipa? :confused:

Maye17.08.2009 15:44

E de vreo 2 ani in lotul echipei mari , dar pana la Guardiola tinerii de la echipa a doua nu prea jucau.

David17.08.2009 18:17

A jucat cam la misto!Parca stie ca e prea buna si nu se strofoaca!

KERATOCONUS17.08.2009 18:38
A jucat cam la misto!Parca stie ca e prea buna si nu se strofoaca!

 

 

Nu conteaza cum au jucat, ci conteaza ca o sa mai adauge inca un trofeu in vitrina. :bananadance:

Daniel-Ionut17.08.2009 18:44
Nu conteaza cum au jucat, ci conteaza ca o sa mai adauge inca un trofeu in vitrina. :bananadance:

 

Stai ca mai este si returul...

Din cate stiu eu, supercupa spaniei se joaca tur-retur ;)

Maye17.08.2009 18:57
Stai ca mai este si returul...

Din cate stiu eu, supercupa spaniei se joaca tur-retur ;)

Retur care se va juca pe Camp Nou.

KERATOCONUS17.08.2009 19:01
Stai ca mai este si returul...

Din cate stiu eu, supercupa spaniei se joaca tur-retur ;)

 

Stai linistit. Stiu ca Supercupa Spaniei se joaca tur-retur. Insa nu-mi fac probleme ca Bilbao o sa poata sa intoarca pe Camp Nou rezultatul din tur. ;)

David17.08.2009 19:33

Nu stiu unde auzeam,ca barca a luat tot ce se putea anul trecut.Deci,campioana cupei Spaniei era Bilbao? :|

DelPiero1017.08.2009 19:36
Stai ca mai este si returul...

Din cate stiu eu, supercupa spaniei se joaca tur-retur ;)

Cel putin 3 le da pe Camp Nou. ;)

MoWeed17.08.2009 21:55
Nu stiu unde auzeam,ca barca a luat tot ce se putea anul trecut.Deci,campioana cupei Spaniei era Bilbao? :|

Bilbao a fost finalista Cupei Spaniei anul trecut. A pierdut finala cu 4-1 in fata Barcelonei. Dar, cum Barcelona a castigat si campionatul, joaca Supercupa in calitate de finalista cupei.

Maye17.08.2009 22:22

In Spania e altfel decat la noi.A zis Mo cum se desfasoara la ei aceasta cupa.Supercupa :)

mircea_1018.08.2009 06:22
In Spania e altfel decat la noi.A zis Mo cum se desfasoara la ei aceasta cupa.Supercupa :)

 

gresit

La noi este diferit fata de celelalte tari...

KERATOCONUS23.08.2009 22:18

Supercupa Spaniei (Retur)

 

Barcelona - Athletic Bilbao 3 - 0

 

L.Messi 50'

L.Messi 68'

B.Krkic 72'

 

 

 

 

David30.08.2009 12:50

La noi nici nu s-a jucat cand a castigat CFR si campionatul si cupa.

 

 

 

Supercupa Spaniei (Retur)

 

Barcelona - Athletic Bilbao 3 - 0

 

L.Messi 50'

L.Messi 68'

B.Krkic 72'

 

Barcelona incepe sa plictiseasca in prima repriza.

KERATOCONUS30.08.2009 14:17
Barcelona incepe sa plictiseasca in prima repriza.

 

 

Da, dar in a doua repriza se dezlantuie precum Steaua Bucuresti. :))

Maye31.08.2009 22:40

Prima etapa ,

Barca - Gijon 3-0

Bojan,Keita,Ibrahimovic

David03.09.2009 14:18
Da, dar in a doua repriza se dezlantuie precum Steaua Bucuresti. :))

 

 

Nu.Noi ne dezlantuiam ca ei.Daca am avea apararea aia cu Ogararu Goian Radoi si Nesu am fi putut fi o copie la scara mai mica.Asa,noi luam gol in prima repriza si suntem dependenti de atacanti.

KERATOCONUS12.09.2009 18:03

Getafe - Barcelona 0 - 2(Z.Ibrahimovic 65' si L.Messi 79')

gio_stgloria19.09.2009 21:51

Barcelona is face de cap :steagcruce:

 

Barca - Atletico Madrid 5-2 ( ibra '2, Messi '16, alves '30,keita'41, Messi '93 / aguero '45, forlan '84)

«1141516171845»